Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Mąż zostawił ją w ciąży i z ogromnymi długami. Stacja radiowa postanowiła jej pomóc i wesprzeć finansowo
Karina Sulich
Karina Sulich 16.01.2021 17:35

Mąż zostawił ją w ciąży i z ogromnymi długami. Stacja radiowa postanowiła jej pomóc i wesprzeć finansowo

Mąż
unsplash.com @heftiba

Mąż zostawił ją, kiedy była w 36-tygodniu ciąży. Zrozpaczona kobieta nie widziała co robić, w końcu została całkowicie sama, w dodatku, z zadłużonym domem. Jak miała poradzić sobie z tyloma problemami? Okazuje się, że odpowiedź była bliżej niż myślała. Kiedy porzucona kobieta pewnego dnia zajrzała do piekarnika, nie wierzyła własnym oczom. Natychmiast zalała się łzami.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaka tragedia spotkała samotną matkę
  • Co znalazło się w jej piekarniku
  • Dlaczego odkrycie zmieniło jej życie

Długo wyczekiwane dziecko w drodze, niedawno kupiony i remontowany przez dwa lata dom oraz kochająca żona, nie powstrzymały mężczyzny przed porzuceniem rodziny. Mąż, który postanowił zostawić swoją ciężarną żonę z ogromnymi długami, zawiódł wszystkich. Na szczęście cuda naprawdę się zdarzają. Do kobiety trafiły ogromne pieniądze.

Mąż odszedł od ciężarnej żony

Kiedy mąż oznajmił Amandzie, że odchodzi, ta była w 36-tygodniu ciąży. Kobieta niczego nie podejrzewała. Myślała, że żyje w udanym małżeństwie.

W końcu o dziecko starali się już od trzech lat, a zaledwie dwa lata temu kupili dom, a w remont włożyli naprawdę sporo pieniędzy. Nieszczęście spadło na nią jak grom z jasnego nieba.

Nic nie przerażało Amandy tak, jak perspektywa spłaty potężnych długów, z którymi w obecnej sytuacji została sama. W dodatku również sama miała wychować dziecko, które nosiła w brzuchu. W takich chwilach świat wali się pod nogami.

Niespodziewanie jednak los się odwrócił. Jak się okazuje, rozwiązanie było bliżej, niż sądziła.

Niespodzianka w piekarniku

Mąż, który decyduje się na opuszczenie żony w takim momencie, nie zasługuje na żadne pochlebne słowa. Tego samego zdania była rozgłośnia radiowa z Sydney. Radio KIIS 1065 postanowiło wynagrodzić kobiecie cierpienia.

Gdy usłyszeliśmy o historii Amandy, postanowiliśmy sprawić jej małą niespodziankę – powiedziała przedstawicielka stacji, która zaprosiła przyszłą mamę na antenę. Właśnie wtedy kobieta dowiedziała się, co skrywa jej piekarnik.

Kiedy Amanda znajdowała się w rozgłośni, dziennikarze podali jej laptop i nagrywali reakcję kobiety. Okazało się, że właśnie w tym samym czasie do domu przyszłej mamy wkroczyła ekipa, która niczym Święty Mikołaj, zostawiła jej całą masę prezentów.

Od sprzętów RTV i AGD po pełną lodówkę. Jednak to, co było w piekarniku, okazało się prawdziwą niespodzianką. Ku zdziwieniu Amandy, było to aż 10 tysięcy dolarów. Niesamowity gest stacji sprawił, że kobieta nie była w stanie powstrzymać łez.

Jeśli chcesz poznać inną historię o poruszającym znalezisku, kliknij >tutaj<.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

źródło: wiemy.to

Tagi: Mąż żona