Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Mąż przybranej córki Krawczyka w rozpaczy. Wieści o rozwodzie w rodzinie Ewy Krawczyk
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 09.04.2022 12:16

Mąż przybranej córki Krawczyka w rozpaczy. Wieści o rozwodzie w rodzinie Ewy Krawczyk

Krzysztof i Ewa Krawczyk
fot. Januarybratek – Praca własna, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=77686398, Piotr Molecki/East News

Zaskakujące wieści z domu Ewy Krawczyk — żony zmarłego wokalisty Krzysztofa Krawczyka. Okazało się, że jej 38-letnia siostrzenica najprawdopodobniej podjęła decyzję o odejściu od swojego wieloletniego partnera. „Zabrała dzieci i wyprowadziła się do mamy” – doniósł informator magazynu „Życie na gorąco”.

Ewa Krawczyk została żoną słynnego polskiego wokalisty w 1985 roku. Chociaż kobieta towarzyszyła mu do końca życia, to para nigdy nie zdecydowała się na sprowadzenie na świat własnych dzieci. Mimo to siostrzenice Ewy Krawczyk stały się artyście bardzo bliskie sercu. W 2008 roku został nawet świadkiem na ślubie jednej z nich.

Rozwód w rodzinie Ewy Krawczyk

Magazyn „Życie na gorąco” przekazał informację o rozstaniu siostrzenicy Ewy Krawczyk z mężem Krzysztofem Urbańczykiem. Sylwia poznała mężczyznę, gdy on pracował jako kierowca artysty, a ona towarzyszyła mu podczas trasy koncertowej jako chórzystka. Miała wtedy ponad 20 lat, a Urbańczyk był od niej o 20 lat starszy.

Sam wokalista miał nie być zachwycony ich związkiem. Jednakże w 2008 roku zdecydował się być świadkiem na ich ślubie. W trakcie trwającego kilkanaście lat małżeństwa para sprowadziła na świat dwójkę dzieci — dziś 12-letniego syna Wiktora i 7-letnią Kingę. Niestety, jak donosi informator „Życia na gorąco”, ich wieloletnie małżeństwo rozpadło się.

Siostrzenica Ewy Krawczyk odeszła od męża?

– Sylwia zabrała dzieci i wyprowadziła się do mamy. Robert jest zrozpaczony. Kocha ją, tęskni. Ale też boi się o swoją przyszłość, ponieważ dwa lata temu zrobił Sylwii darowiznę w postaci ich wspólnego domu. W każdej chwili może więc zostać bez dachu nad głową — przekazał informator magazynu „Życie na gorąco”.

Siostrzenica Ewy Krawczyk miała wystawić wspomniany dom na sprzedaż. Informacja o jej rozstaniu mogłaby zaboleć nieżyjącego już Krzysztofa Krawczyka. Chociaż razem z Ewą nigdy nie zdecydowali się na potomstwo, to jej rodzina była dla artysty zawsze bliska sercu. Po latach Ewa przyznała, że w przeszłości pragnęła mieć dzieci z Krawczykiem, jednak nie pozwoliła jej na to sytuacja zdrowotna.

– Miałam taki okres w życiu, że bardzo, ale to bardzo chciałam zostać mamą. Dziś, z perspektywy czasu, żałuję, że nie mam dziecka z Krzysztofem. […] Mam jakąś wrodzoną wadę. Nie mogę mieć dzieci i koniec — mówiła Ewa Krawczyk dla „Super Expressu”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Lider legendarnego polskiego zespołu zmarł w wieku 60 lat. Do tragicznych wydarzeń doszło 2 lata temu

2. Co się dzieje z ojcem Łukasza Nowickiego? Jeden z najsłynniejszych polskich aktorów nagle zniknął

3. Przez Atlantyk. Maja Hirsch ujawniła, co Królikowski robił w nocy. Rzadko potem pamiętał, do czego doszło

Źródło: gwiazdy.wp.pl