Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Michał Szpak oskarżony o najgorsze. Pokazał, co napisała pod jego zdjęciem jedna z gazet
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 24.07.2020 21:54

Michał Szpak oskarżony o najgorsze. Pokazał, co napisała pod jego zdjęciem jedna z gazet

michał szpak
fot. screen z youtube.com TVN Style

Michał Szpak jest jednym z najbardziej barwnych artystów w polskim show-biznesie. Charyzmatyczny piosenkarz niejednokrotnie podkreślał, że krytyka kierowana w jego kierunku dotyczy przede wszystkim wyglądu, a nie kariery czy umiejętności wokalnych. Niedawno na swoim Instastories pokazał, co napisała pod jego zdjęciem jedna z gazet. Został oskarżony o naprawdę poważną rzecz.

Nie od dziś wiadomo, że Michał Szpak jest jednym z najbardziej kolorowych, a jednocześnie kontrowersyjnych polskich wokalistów, co niestety nie wszystkim przypada do gustu. Artyście udało się nawet osobiście dotrzeć do publikacji, napisanej przez pewną gazetę. Wokalista został oskarżony o najgorsze. Co ciekawe, tym razem krytyka dotyczyła nie tylko jego wyglądu!

Michał Szpak został skrytykowany na łamach gazety

Pomimo tego, że początkowo uwielbiany przez Polaków wokalista został mocno dotknięty przez słowa, które przeczytał, po pewnym czasie nabrał jednak dystansu i zaczął śmiać się ze słów, które padają w publikacji.

– Polski wokalista Michał Szpak, piosenkarz amator, który mógł się stać popularny głównie dlatego, że stylizuje się na kobietę. Dłońmi z wymalowanymi na czarno paznokciami imituje rogi szatana – w taki sposób rozpoczyna się obraźliwy komentarz odnaleziony w starej gazecie.

Następnie napisane jest, że gest ten prawdopodobnie wywodzi się od popularnego w satanistycznych kręgach demona Mednesa. Przedstawiany był on jako rogaty kozioł, będący równocześnie płci męskiej i żeńskiej.

  1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
  2. Kolejna zmiana w życiu Jacka Kurskiego. Dostał propozycję nie do odrzucenia, może świętować
  3. Alior Bank zapowiada ważne zmiany i poprawki. Wszyscy klienci muszą się przygotować, ogromny przełom

To nie pierwszy raz kiedy go to spotyka

Dodajmy jeszcze, że krzywdząca opinia na temat Michała Szpaka dotyczyła stylizacji, w której pojawił się na premierze filmu Jesteś bogiem we wrześniu 2012 roku. To nie pierwszy raz kiedy wokalista spotyka się z oskarżeniami, iż rzekomo jest satanistą. Kiedyś zarzucił mu to nawet ksiądz.

– Śpiewałem kolędy w kościele, w katedrze, i ksiądz powiedział, że jestem satanistą, bo mam wytatuowany krzyż do góry nogami, gdzie nie miał świadomości, jakie ten krzyż ma dla mnie znaczenie – wyjawił mężczyzna w piśmie Pani.

Podobne oskarżenia padły również po jego występie na 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie. Dziś artysta nie przejmuje się już takimi komentarzami i wyraża siebie bez kompromisów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Szpak

Michał Szpak został oskarżony o najgorsze.

Michał Szpak

Publikacja pojawiła się w jednej z gazet.

Michał Szpak

Odważna opinia dotyczyła jednej ze stylizacji.

ZOBACZ TEŻ: