Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Michał Wiśniewski zabrał żonę na salony. Nie odstępował jej na krok
Karol Osiński
Karol Osiński 13.03.2021 10:23

Michał Wiśniewski zabrał żonę na salony. Nie odstępował jej na krok

Michał Wiśniewski
fot. Beata Zawadzka/East News

Michał Wiśniewski przez długi czas nie pokazywał się publicznie ze swoją małżonką Polą. Zrobił to po raz pierwszy całkiem niedawno i to przy nietypowej okazji. Kilka tygodni temu para doczekała się pierwszej wspólnej pociechy, a teraz pojawili się wspólnie na salonach. Piosenkarz nie odstępował swojej wybranki na krok.

Powiedzieć, że Michał Wiśniewski jest jednym z najbardziej charakterystycznych piosenkarzy w Polsce, to jak nie powiedzieć nic. Styl, piosenki, ubiór i przede wszystkim wizerunek są tym, co go wyróżnia pośród innych. Do grona jego zalet należy zaliczyć także dbałość i szacunek do małżonki, czym wykazał się podczas ostatniego wspólnego wyjścia.

Michał Wiśniewski żona

Tajemniczość Michała Wiśniewskiego w odniesieniu do małżonki Poli była dla fanów piosenkarza czymś nowym. Jak wielu ludzi dobrze pamięta poprzednie małżeństwa artysty bardzo często znajdowały się na pierwszych stronach magazynów, czy tabloidów, a także często pokazywali się wspólnie przed kamerami.

W przypadku związku małżeńskiego z Polą jest już całkowicie inaczej. Piosenkarz nie pokazywał, ani nie wspominał o żonie w mediach społecznościowych. Wyjątkową wstrzemięźliwość okazał także w odniesieniu do narodzin swojego najmłodszego synka Falco Amadeusa, który przyszedł na świat w tym roku. Fani musieli poczekać ponad miesiąc, by wokalista go pokazał.

Na pełną okazałość Poli Wiśniewskiej także przyszło nam poczekać. Małżonka lidera zespołu Ich Troje po raz pierwszy śmiało pokazała się ze swoim mężem w mediach społecznościowych 10 marca z okazji Dnia Mężczyzn. Złożyła przy tym Michałowi bardzo miłe i sympatyczne życzenia:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kochanie, wszystkiego, co najpiękniejsze i bliskie sercu nie tylko w dniu Twojego święta Dobrze, że Ciebie mam @m_wisniewski1972 – napisała Pola Wiśniewska na swoim Instagramie.

Michał Wiśniewski z żoną na salonach

Tymczasem małżeństwo pokazało się ze sobą po raz pierwszy wspólnie na salonach. Miało to miejsce przy okazji premiery filmu Gwiazda. Violetta Villas. Michał Wiśniewski nie zdecydował się pozować w towarzystwie żony na ściankach, jednak za kulisami nie odstępował jej na krok.

Ubiór pary był kompatybilny do powagi wydarzenia. Oboje przywdziali bardzo eleganckie stroje, w których prezentowali się doskonale. Wiśniewska założyła czarną bluzkę z cekinową aplikacją oraz długie czarne spodnie. Na twarzy miała czarną maseczkę, a włosy pofalowała i rozpuściła.

Michał Wiśniewski natomiast pokazał się w eleganckim garniturze i białej koszuli. Swoje czerwone włosy ułożył w irokeza. W odróżnieniu od małżonki postanowił nie zakładać na twarz maseczki ochronnej.

Trzeba przyznać, że oboje wyglądają naprawdę wyjątkowo. Co sądzicie o ich prezencji przy okazji premiery wyżej wspomnianego filmu?

Zobacz zdjęcia:

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski pojawił się ze swoją małżonką na premierze filmu Gwiazda. Violetta Villas.

To nie pierwszy raz kiedy małżonka lidera Ich Troje pokazuje się w pełnej okazałości.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: eastnews.pl, instagram.com