Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Michał Wiśniewski w końcu pokazał żonę. Pola to piękna kobieta
Marta Kulik
Marta Kulik 25.02.2021 19:27

Michał Wiśniewski w końcu pokazał żonę. Pola to piękna kobieta

michał wiśniewski
Fot. m_wisniewski1972, Instagram

Michał Wiśniewski pokazał żonę! Wcześniej fani muzyka mogli zobaczyć Polę tylko z maseczką na twarzy. Co najważniejsze, internauci są zachwyceni kobietą, w komentarzach najczęściej powtarza się słowo: piękna.

Pola Wiśniewska wprawiła w zachwyt fanów gwiazdora polskiej sceny muzycznej. Śliczna blondynka dostaje mnóstwo komplementów i absolutnie nie ma się czemu dziwić! Dumny mąż pozuje u jej boku.

Michał Wiśniewski pokazał żonę

Michał Wiśniewski wziął piąty ślub w czasie pandemii, nie wpłynęło to jednak na wielkie szczęście zakochanych. Pod koniec stycznia Polskę obiegła kolejna, radosna nowina. Znany piosenkarz został ojcem. Najmłodsza pociecha Wiśniewskiego nosi oryginalne imiona – Falco Amadeus.

Każda z moich żon była Matką Polką. Pola też taka będzie, nie zamierzam siedzieć w domu i ona dobrze to rozumie. Poza tym ma już czwórkę dzieci, więc piąte niczego nie zmieni. Jestem przekonany, że świetnie sobie poradzi. Ktoś musi zadbać o rodzinę – mówił gwiazdor jakiś czas temu w rozmowie z Na żywo.

Mimo dumy i radości Pola pozostawała w cieniu męża, na wspólnych zdjęciach nie mogliśmy zobaczyć jej twarzy. W końcu przyszedł czas na pochwalenie się pięknością!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego pojawiło się zdjęcie z ukochaną żoną, opis jednak zaskakuje:

Mam w końcu japońskie piwo w swojej kolekcji! (4 od lewej) – czytamy.

Pola Wiśniewska to piękna kobieta

Zamiast na butelkę wszyscy jednak patrzą na Polę i są zgodni – to piękna kobieta. W komentarzach nie brakuje zachwytów i wielu komplementów.

Ślub państwa Wiśniewskich odbył się w kwietniu 2020 roku. 14 lutego mogliśmy zobaczyć urocze zdjęcie z uroczystości. Panna młoda miała na sobie białą, przylegającą do ciała suknię i pasującą do kreacji maseczkę.

On lubi mieć u boku żonę. To, że po raz kolejny się ożenił, było dla wszystkich jasne i jego bliscy nie byli tym zaskoczeni. Bo Michał jak kocha, to chce, by wszystko odbywało się tradycyjnie. Uwielbia mieć rodzinę – zdradził tuż po ślubie informator portalu fakt.pl.

Zobacz zdjęcie:

Michał Wiśniewski pokazał żonę.

Wcześniej piosenkarz chwalił się ukochaną, jednak nie mogliśmy zobaczyć jej twarzy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: