Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > W końcu wiadomo, jak wygląda żona Michała Wiśniewskiego. Fani nie kryją zachwytu
Kinga Majewska
Kinga Majewska 28.06.2020 22:16

W końcu wiadomo, jak wygląda żona Michała Wiśniewskiego. Fani nie kryją zachwytu

Michał Wiśniewski
fot. instagram.com/ m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski chyba pierwszy raz w życiu strzeże tak swojego życia prywatnego. Po historii z poprzednimi ślubami ciężko jest się przestawić na to, że gwiazdor zdecydował się pokazać swoją piątą żonę po tak długim czasie. Fani nie kryją jednak zachwytu!

Michał Wiśniewski to chyba największy amant w polskim showbiznesie. Jego bujna czerwona czupryna przyciągnęła pod ołtarz już niejedną kobietę. Wokalista zespołu Ich Troje, wziął niedawno ślub już po raz piąty i w końcu po kilku tygodniach pokazał swoją nową żonę! Fani są zachwyceni Polą, mamy zdjęcia.

Wokalista wziął piąty ślub

Michał Wiśniewski znany jest z hucznych imprez weselnych, których miał do tej pory aż cztery. Z jedną ze swoich byłych żon wziął ślub nawet w zamku lodowym na biegunie północnym. Wszystkich zatem zdziwiło, że na piątą ceremonię zdecydował się w dobie epidemii koronawirusa w Polsce.

Wokalista zaskoczył niemalże wszystkich informacją, że po raz kolejny powiedział sakramentalne TAK. Nikt do tej pory nie widział jednak, jak wygląda jego nowa żona, gdyż gwiazdor trzymał ją poniekąd w tajemnicy. Na całe szczęście oznajmił, że w planach ma z nią drugie, wystrzałowe wesele. Możemy się spodziewać, że na Instagramie już wkrótce pojawi się fala nowych zdjęć!

  1. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów
  2. Znalazła w zeszycie mamy przepis na wafle sprzed 20 lat. Powróciły wspomnienia, najlepszy smak dzieciństwa
  3. Jasnowidz powiedział, jak wygląda życie po śmierci. Krzysztof Jackowski miał porażającą wizję

Michał Wiśniewski pokazał nową żonę

Michał Wiśniewski wziął piąty ślub jeszcze w maju. Na pokazanie zdjęcia z ukochaną w mediach społecznościowych zwlekał więc względnie długo, zważając na fakt, że artysta chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami.

Wokalista postanowił w końcu pokazać wybrankę i wybrał na to dość nietypowy moment i miejsce. Zdjęcie, które pokazał w sieci, zostało bowiem zrobione przy urnie do głosowania! Choć Wiśniewski chciał zachęcić wszystkich do oddania głosu, cała uwaga skupiła się na Poli. Fani w komentarzach nie kryli zachwytu!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski pokazał żonę.

michał wiśniewski

Gwiazdor wybrał na to dość nietypowy moment.

michał wiśniewski

Wszyscy są nią jednak zachwyceni.