Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Minuta ciszy w „Sanatorium miłości” po śmierci jednego z uczestników. Mariola bardzo chciała go poznać
Michał Fitz
Michał Fitz 04.05.2022 15:31

Minuta ciszy w „Sanatorium miłości” po śmierci jednego z uczestników. Mariola bardzo chciała go poznać

Sanatorium miłości
Kadr z „Sanatorium miłości”

„Sanatorium Miłości” to w gruncie rzeczy bardzo radosny program rozrywkowy, który pokazuje szalone i wesołe strony seniorów, przy okazji znajdując im miłość. Niestety, zdarzają się też bardzo smutne momenty.

W opublikowanym w mediach społecznościowych fragmencie programu widać, jak kuracjusze żałują zmarłego uczestnika poprzedniej edycji.

„Sanatorium Miłości”: Minuta ciszy dla uczestnika

We wspomnianym wyżej wideo Mariola, którą wszyscy nazywają już „Berlinką”, opowiada niezwykle wzruszającą historię. Po zakończeniu trzeciego sezonu show za wszelką cenę chciała skontaktować się z jednym z uczestników, Władkiem. Ten jawił się bowiem jako bardzo sympatyczny, czuły i energiczny senior. Mariola chciała go bliżej poznać, dlatego skrupulatnie szukała do niego kontaktu. Gdy już go dostała, okazało się, że Władek leży w ciężkim stanie w szpitalu. Niedługo później otrzymała wiadomość od jego córki, że jej tata zmarł.

Mariola, opowiadając końcówkę historii, nie mogła powstrzymać łez. Oczy szkliły się zresztą także u innych kuracjuszy. Wszyscy siedzieli cicho w zadumie. Gdy Mariola nieco opanowała łamiący się głos, poprosiła Martę Manowską o możliwość zorganizowania minuty ciszy ku pamięci Władka. Jak zaznaczono w opisie fragmentu, przy okazji uczczono też pamięć innego, zmarłego kuracjusza, Cezarego, który pojawił się w pierwszej edycji programu.

Zachowanie Marioli nie przeszło bez echa. Zostało docenione nie tylko przez innych uczestników, ale przede wszystkim przez telewidzów. Ci w sekcji komentarzy pod nagraniem wstawiają wiele odpowiedzi, w których chwalą „Berlinkę” za jej empatię i jednocześnie życzą, by znalazła sobie właśnie kogoś takiego, jak Władek.

– Życzę Ci z całego serca, byś spotkała na swej drodze takiego mężczyznę. Jesteś tego warta!pisze jedna z internautek.

– Wielki szacunek za ten gest. Mam nadzieję, że ta ciepła miła kobieta znajdzie pana, który ją pokocha — dodaje kolejna komentująca.

– Zasługuje Pani na wartościowego, opiekuńczego faceta. Jesteś Berlinko cudowna zachwala inna widzka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Aktor zmarł w szpitalu, jego ostatnie dni życia były wstrząsające. 1 maja obchodziłby kolejne urodziny
  2. Gdzie pracowała Katarzyna Cichopek, zanim została aktorką? Fatalnie czuła się w pierwszej pracy
  3. Była żona Wiśniewskiego się zaręczyła. Znany polski sportowiec poprosił ją o rękę