Silver.Lelum.pl > Sanatorium Miłości

Sanatorium Miłości

Sanatorium miłości
14.04.2024 15:01 Wyznanie Tadeusza z "Sanatorium Miłości". "Nie ma się do kogo odezwać"

Widzowie "Sanatorium Miłości" w TVP wciąż dowiadują się nowych faktów o życiu głównych bohaterów. Szczególnie poruszającym wyznaniem podzielił się Tadeusz z Krzyżanowic. Problem, z którym od lat boryka się Tadeusz, to smutna codzienność setek tysięcy osób w dojrzałym wieku. Internauci są wzruszeni.

Zygmunt, Sanatorium Miłości
08.03.2024 09:16 "Sanatorium miłości": przeżył koszmar zanim przyszedł do programu

Widzowie z niecierpliwością wyczekują 6. edycji “Sanatorium Miłości”, która będzie miała swoją premierę już 8 marca na antenie TVP. Kultowy program, w którym seniorzy starają się odnaleźć swoją drugą połówkę, doczekał się mnóstwa zwolenników, którzy aktywnie śledzą losy uczestników na ekranie. Wśród nich podczas nadchodzącej edycji zaprezentuje się m.in. Zygmunt. Jego historia jest niebywale poruszająca. Zanim zgłosił się do programu, doświadczył wielu wstrząsających wydarzeń.

Iwona i Gerard "Sanatorium Miłości"
15.02.2024 21:21 "Dojrzała miłość". Tylko u nas: wyznania Iwony i Gerarda z "Sanatorium Miłości"

Iwona Mazurkiewicz-Makosz i Gerard Makosz poznali się w programie “Sanatorium miłości”, gdzie podbili  serca widzów swoją relacją. Okazuje się, że uczucie, którym zapałali do siebie jeszcze przed kamerami, zostało z nimi po zakończeniu udziału w show. Na początku sierpnia ubiegłego roku całą Polskę obiegła wieść, że para się pobrała. Dziś są jednym z najlepszych przykładów tego, że można zakochać się i stworzyć piękną relację w każdym wieku. W wywiadzie z cyklu “Dojrzała miłość” para zdradziła, w jaki sposób pielęgnują swoje uczucie na co dzień, jakie rady mają dla osób w dojrzałym wieku, które obawiają się odnaleźć swoją drugą połówkę oraz jak zamierzali spędzić tegoroczne Walentynki.

Dariusz Kosiec z „Sanatorium miłości” znalazł szczęście u boku żony Joli, fot. kadr z programu „Sanatorium miłości, Instagram/dariuszkosiec
14.02.2024 19:05 Tylko u nas: "Dojrzała Miłość". Dariusz Kosiec wszystkich zaskoczył. Ją teraz kocha

Dariusz Kosiec jest jednym z najbardziej charakterystycznych bohaterów 5. edycji programu „Sanatorium miłości”. Mężczyzna zdecydował się na udział w programie po tym jak rozpadło się jego małżeństwo z żoną, z którą był przez 24 lata. Ten rozdział jego życia już dawno uważa za zamknięty i choć w programie nie udało mu się znaleźć jego drugiej połówki, dziś jest już szczęśliwym mężem. W związku z Walentynkami redakcja portalu „Lelum” chciałaby przedstawić rozmowę o miłości z Panem Dariuszem w ramach cyklu „Dojrzała miłość”, który udowadnia, że na znalezienie miłości nigdy nie jest za późno. 

Dojrzała miłość - Asia Dyrkacz z "Sanatorium miłości"
12.02.2024 19:08 Tylko u nas "Dojrzała miłość": Asia Dyrkacz szczerze o miłości i przeżyciach

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Z okazji tego wyjątkowego dnia postanowiliśmy porozmawiać z osobami, które stały się inspiracją dla wielu i udowodniły, że w dojrzałym wieku również można powalczyć o miłość i poznanie swojej drugiej połówki. Czym miłość w dojrzałym wieku różni się od nastoletniej, czy można zakochać się w tym wieku, a może to uczucie jest zarezerwowane tylko dla młodych? Na te i inne nasze pytania odpowiedziała Asia Dyrkacz z programu “Sanatorium miłości”, która zdecydowała się brać udział z naszym cyklu “Dojrzała miłość” i uchylić rąbka tajemnicy o swoich przeżyciach. 

Sanatorium miłości
13.02.2023 17:10 "Sanatorium miłości": Ewa wygarnęła Józkowi w twarz, jaki ma do niego stosunek, zrzedła mu mina

Zaskakująca rozmowa w programie “Sanatorium miłości”. Ewa postanowiła wyłożyć kawę na ławę i szczerze porozmawiać z Józkiem o swoich uczuciach wobec niego. Senior nie mógł być zachwycony.

Marta Manowska
30.12.2022 18:22 Marta Manowska szykuje się do ślubu i to niejednego. „Dla takich chwil warto żyć”

Każdy widz wie, że programy randkowe TVP nie kończą się wraz z finałowym odcinkiem. Marta Manowska z uśmiechem przyjmuje każdą dobrą nowinę od bohaterów i bywa honorowym gościem podczas ślubów, a nawet oświadczyn. Ten rok będzie jednak wyjątkowy, jeśli chodzi o białe suknie i welony. To był wyjątkowo owocny sezon, jeśli chodzi o kultowego „Rolnika”. Aż cztery z pięciu par odnalazły się w programie, a jedne oświadczyny odbyły się na oczach oniemiałej prowadzącej. Manowska wybuchła płaczem, kiedy Tomasz wparował z bukietem kwiatów i pierścionkiem. A to dopiero początek miłosnej parady.

Sanatorium Miłości
02.12.2022 12:57 Przykre wieści od Iwony z „Sanatorium miłości” o emeryturach w Polsce. Dosadnie podsumowała kwoty

Wielu uczestników „Sanatorium miłości” zniknęło z życia publicznego po programie, ale nie Iwona. Ta regularnie pojawia się w telewizji, prowadzi własny kanał w serwisie YouTube o nazwie „Emeryci NIEemeryci” i ochoczo udziela wywiadów mediom. W jednej z ostatnich takich wypowiedzi wyraziła swoją opinię na temat emerytur w Polsce. Absolutnie nie gryzła się w język. Według niej potrzebne są zmiany.

Sanatorium miłości
23.11.2022 15:36 Uczestniczka „Sanatorium miłości” ujawniła, jak naprawdę żyją seniorzy w Polsce. Porażające słowa ukazują realia

Bohaterowie „Sanatorium miłości” często mimo dojrzałego wieku nadal pełnymi garściami korzystają z życia. Niestety sytuacja emerytalna często nie pozwala im na spełnienie marzeń. Program TVP od wielu lat udowadnia widzom, że wiek jest jedynie liczbą, a poszukiwanie miłości oraz przygód jest możliwe w każdym wieku. Iwona Mazurkiewicz, która zyskała popularność w 2. sezonie, zdradziła, jak naprawdę żyje się seniorom.

Sanatorium miłości
11.09.2022 19:19 Będzie ślub, ale to nie wszystko. Uczestnicy „Sanatorium miłości” ogłosili radosną nowinę, mają wielkie plany

„Sanatorium miłości” stworzyło kilka pięknych relacji, ale nie wszystkie przetrwały próbę czasu, czego dobrym przykładem była gorąca, ale krótka znajomość Ani i Piotra z ostatniej edycji. Kompletnie odwrotnie było za to w przypadku Iwony i Gerarda z sezonu drugiego. W programie kuracjusze mieli się ku sobie, ale do poważnych, konkretnych deklaracji między nimi nie doszło. Okazało się, że obydwoje potrzebowali czasu i z jego biegiem układało im się tylko lepiej.

Sanatorium miłości
08.09.2022 17:08 Iwona i Gerard z „Sanatorium miłości” w „Pytaniu na Śniadanie”. Reakcja na ich obecność była jednoznaczna

Iwona i Gerard poznali się w drugiej edycji „Sanatorium miłości”. W programie było widać, że ich znajomość może być zalążkiem poważniejszej relacji, ale ta umocniła się dopiero po zakończeniu show. Dziś pojawili się w „Pytaniu na śniadanie”, by nieco o niej opowiedzieć. Gdy tylko w mediach społecznościowych programu pojawiło się ich zdjęcie, widzowie wspomnianego wyżej show dla seniorów zaczęli tłumnie je komentować. Wszyscy byli przy tym wyjątkowo życzliwi.

Edward Hulewicz
04.09.2022 17:54 Edward Hulewicz nie żyje. Legendarny artysta i gwiazdor „Sanatorium miłości” miał 84 lata

Bliscy, fani i widzowie TVP pogrążeni w żałobie. W wieku 84 lat odszedł Edward Hulewicz, wspaniały artysta, wykonawca hitu, który zna każdy fan „Sanatorium miłości”. Do samego końca dzielnie stawiał czoła chorobie i zarażał energią. Głos tego artysty zna każdy wielbiciel „Sanatorium miłości„. To właśnie Edward Hulewicz odpowiadał za kultową czołówkę programu „Bo życie jedno mam”. Choć sam nigdy nie trafił do ekipy Marty Manowskiej, dziś z żalem żegnają go bohaterowie serii.

Ania Ziemba
02.09.2022 21:39 Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” przeszła metamorfozę. Wygląda jakby ubyło jej 15 lat

Ania Ziemba bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych osób, które brały udział w ostatniej edycji „Sanatorium miłości”. Chętnie wchodzi w interakcje z mediami i utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem Facebooka. Jak się okazuje, teraz wygląda nieco inaczej niż w trakcie show. Kuracjuszka przeszła metamorfozę, której efekty mogliśmy dostrzec za kulisami Telewizji Polskiej. Na profilu poświęconym programowi PnŚ pojawiły się zdjęcia, na których widać, co dokładnie zmieniło się w jej prezencji.

Sanatorium miłości
28.08.2022 10:28 Edward z „Sanatorium miłości” szykuje się do ślubu. Chwilę wcześniej porzucił ukochaną

Edward z „Sanatorium miłości” wyznał, jak oświadczył się ukochanej. Senior przeżywał wzloty i upadki, zanim przypieczętował związek. Po wielu próbach zakochani szykują się do uroczystości. Popularny program Telewizji Polskiej już od ładnych paru lat łączy w pary poszukujących miłości seniorów. Bohaterowie na naszych ekranach zawiązują przyjaźnie i związki, które rozwijają się poza nim. Pan Edward był uczestnikiem 3. edycji „Sanatorium miłości”. Choć wybrankę poznał po programie, uczucie sprawiło, że postanowił jej się oświadczyć.

Sanatorium miłości
20.08.2022 20:41 Widzowie „Sanatorium miłości” wstrzymali oddechy, bardzo znany uczestnik w szpitalu. W jakim jest stanie?

Media obiegło zdjęcie, które sprawiło, że po plecach fanów „Sanatorium miłości” spłynął zimny pot. Jeden z uczestników 4. edycji trafił do szpitala. Wiemy, w jakim jest stanie. Choć czwarta edycja „Sanatorium miłości” już dawno za nami, fani nadal z wielkim zainteresowaniem śledzą losy wyjątkowo zgranej ekipy, którą poznaliśmy na początku roku. Niektóre związki rozpadły się, jednak inne relacje nie straciły swojej ważności. Na Instagramie i Facebooku pojawiają się zdjęcia i relacje. Udział w show przyniósł seniorom nie tylko nowe znajomości, ale także wielką popularność. Jednak jeden z uczestników był znany jeszcze zanim trafił na ekran. Teraz media obiegła niepokojąca informacja.

Sanatorium miłości
14.08.2022 14:38 Nagranie podnosi ciśnienie. Mariola z „Sanatorium miłości” skoczyła z kilku tysięcy metrów

Ostatnia edycja „Sanatorium miłości” była wyjątkowo bogata w ciekawe osobistości. Jedną z nich była mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych Mariola Baruk. Ta nie tylko pokazała amerykańską przebojowość, ale także opowiadała o swojej wyjątkowej pasji. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że mało która seniorka ma tak ekstremalne hobby. Kuracjuszka pochwaliła się na Facebooku kolejnym wideo z uprawiania go.

Sanatorium miłości Ania Ziemba
13.08.2022 15:02 Ania Ziemba w skąpym bikini na plaży we Władysławowie. Tak uczestniczka „Sanatorium miłości” spędza wakacje

Po czasie można stwierdzić, że Ania Ziemba jest najpopularniejszą uczestniczką ostatniego sezonu „Sanatorium miłości”. To właśnie ona najchętniej wchodzi w mediach społecznościowych w interakcje ze swoimi obserwującymi. Teraz pochwaliła się fotkami z wakacji. Kuracjuszka już wcześniej, przy okazji swojej aktywności pokazywała, że dba o swoją figurę i często ćwiczy. Teraz w samym bikini zaprezentowała ją w pełnej okazałości. W komentarzach posypały się pochwały.

Sanatorium miłości
23.07.2022 21:18 Poruszające sceny na pogrzebie Niny Busk. Dzisiaj bliscy pożegnali uczestniczkę „Sanatorium miłości”

Informacja o śmierci uczestniczki pierwszej edycji programu „Sanatorium miłości” poruszyła widzami TVP. W czasie ostatniego pożegnania towarzyszyli jej bliscy przyjaciele oraz rodzina. 16 lipca bieżącego roku twórcy popularnego programu Telewizji Polskiej poinformowali o śmierci Niny Busk, która współtworzyła premierową edycję „Sanatorium miłości”. Seniorka została zapamiętana przez widzów jako ciepła i charyzmatyczna mieszkanka Torunia. 65-latka ostatnie chwile spędziła w szpitalu, walcząc z chorobą w otoczeniu przyjaciół i rodziny. Ostatnie pożegnanie seniorki opiewało we wzruszające sceny.

Sanatorium miłości
19.07.2022 00:52 Przykre wieści o Marioli z „Sanatorium miłości”. Powiedziała, co spotkało ją po udziale w programie

Mimo, iż finał serii miał miejsce już jakiś czas temu, widzowie do dziś z sympatią wspominają Mariolę z „Sanatorium miłości”. Piękna „Lucy” z New Jersey po zdjęciach powróciła za ocean, jednak nawet tam mogła cieszyć się popularnością. Niestety okazało się, że sława ma swoje ciemne strony. Lata temu Mariola Baruk wraz z córką wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych, uciekając przed domową przemocą. „Kraj spełnionych snów” był łaskawy dla Polki, która szybko rozwinęła skrzydła dzięki przedsiębiorczości i kreatywności. Obecnie ma własną firmę, która zajmuje się organizacją przyjęć dla tamtejszej Polonii. 65-latka do tej pory żyła samotnie — postanowiła to zmienić, zgłaszając się do programu „Sanatorium miłości”. Kuracjuszka wystąpiła w 4. edycji i zdecydowanie podbiła serca widzów. Dała się poznać, jako osoba niezwykle empatyczna, a także — jako wspaniała powierniczka i przyjaciółka.

Sanatorium miłości
16.07.2022 21:44 Właśnie napłynęły smutne wieści. Zmarła uczestniczka „Sanatorium miłości” Nina Busk

W mediach społecznościowych „Sanatorium miłości” pojawiły się zasmucające informacje na temat jednej z uczestniczek. Nina Busk, która brała udział w premierowej edycji programu zmarła w wieku 65 lat. Program Telewizji Polskiej od trzech lat przyciąga widzów formułą i ciekawymi bohaterami. Seniorzy szukający miłości zapadają w pamięć widzom, którzy kibicują im również poza programem. Producenci „Sanatorium miłości” przekazali smutne wieści na temat jednej z uczestniczek premierowej edycji programu.

Sanatorium Miłości
08.07.2022 19:54 Tylko bogaci mogą dostać się do „Sanatorium miłości”? Wielka burza w sieci, internauci zaczęli się spierać w tej kwestii

Wciąż trwa nabór do kolejnej, już piątej edycji programu „Sanatorium miłości”. Jak możemy przeczytać w ogłoszeniu producentów, wymagania do uczestnictwa wcale nie są duże. Wystarczy być osobą po 60. roku życia w stanie wolnym. Czy aby na pewno? Internauci mają wątpliwości. Pod jednym z postów dotyczących programu została bowiem wysnuta teoria, według której nie każdy może liczyć na udział w programie. Jakie, dodatkowe warunki trzeba wobec tego spełniać?

Marta Manowska
08.07.2022 17:56 Marta Manowska wtulona w uczestnika „Sanatorium miłości”. Zaskakujący widok. „To wielkie szczęście”

Marta Manowska znana jest ze swojej wielkiej empatii, o której często mówią także uczestnicy programów, które prezenterka prowadzi, chociażby „Sanatorium miłości”. Ci czują się przy niej pewnie i bezpiecznie, dlatego na wizji zdradzają wiele skrywanych latami tajemnic. Między innymi przez to Marta nawiązuje bliskie i mocne relacje z osobami, z którymi współpracuje przy programach. Przy okazji ostatniego sezonu wyżej wspomnianego show nie było inaczej. Jeden z uczestników ma szczególne miejsce w jej sercu.

Mariola Sanatorium miłości
06.07.2022 15:22 Mariola z „Sanatorium miłości” na co dzień mieszka w USA. Jej dom robi wrażenie, a ogród? Jak z bajki

Mariola Baruk zapisała się w naszej pamięci, jako osoba pełna energii, charyzmatyczna i bezpośrednia. Uczestniczka „Sanatorium miłości 4” utrzymuje stały kontakt z przyjaciółmi z programu, jednak na co dzień mieszka w USA. Jej dom wygląda jak z bajki. Minęło już trochę czasu, odkąd pożegnaliśmy wyjątkową ekipę 4. sezonu „Sanatorium miłości”. Jeszcze więcej — odkąd sami uczestnicy zakończyli turnus. Mimo to, ekipa nadal trzyma się razem, wymienia wiadomościami, a od czasu do czasu — spotyka ze sobą, choć każdy pochodzi z innego zakątka Polski… a nawet świata. Jedna z uczestniczek zamieszkała w Berlinie, zaś inna przyleciała na plan aż zza oceanu. Obie noszą wdzięczne imię — Mariola. Teraz wiemy już, jak wygląda dom przybyszki z dalekiego New Jersey.

Sanatorium miłości
27.06.2022 21:18 Mariola z „Sanatorium miłości” dodała osobiste zdjęcie. Pokazała bardzo ważnego mężczyznę w swoim życiu

Mariola z „Sanatorium miłości” podbiła serca widzów swoim ciepłem, odważnym stylem i energią, choć w swoim życiu doznała wiele cierpienia. Teraz kuracjuszka zaskoczyła fanów osobistym wyznaniem. Pokazała pewnego mężczyznę i zdradziła, że jest to człowiek, którego kocha. Od pierwszych momentów w „Sanatorium miłości” Mariola dała się poznać, jako osoba o silnej osobowości, charyzmatyczna, ale też ciepła i pełna troski wobec swoich bliskich. Zadbana i piękna, przybyszka ze Stanów Zjednoczonych sama starała się wzmocnić pewność siebie u pozostałych kuracjuszek. Trudno uwierzyć, że ta pozytywna osoba przeszła w życiu wiele cierpienia. W szczerej rozmowie z Martą Manowską przyznała, że doświadczyła przemocy domowej. To właśnie przed agresywnym mężem uciekła wraz z malutką córką aż za ocean.

Sanatorium miłości
27.06.2022 18:42 Czarne, długie włosy i dziesiątki warkoczyków na głowie. Natalia z „Sanatorium miłości” w młodości wyglądała jak Kayah

Natalia z Głogowa swoją pogodą ducha, ale i przedsiębiorczością zauroczyła widzów w programie „Sanatorium miłości”. Teraz w sieci ukazały się zaskakujące zdjęcia. Tak w młodości wyglądała piękna partnerka Marka. W oczy rzuca się uderzające podobieństwo do znanej, polskiej wokalistki. 64-letnia Natalia z Głogowa okazała się bohaterką pełną niespodzianek. Gwiazda „Sanatorium miłości” urodziła się na Sachalinie, zaś przy chrzcie otrzymała imię Natasza i właśnie tak zwracają się do niej najbliżsi. Swoją energią i pozytywnym nastawieniem zdobyła wielką sympatię widzów, którzy otwarcie kibicowali jej, oraz innemu kuracjuszowi, któremu skradła serce. Dziś Natalia i Marek są już po zaręczynach. Okazuje się jednak, że nawet po zakończeniu 4. sezonu, pensjonariusze nadal mają w zanadrzu kilka niespodzianek.

Ania Sanatorium miłości
23.06.2022 11:58 „Pytanie na śniadanie”: Piotr Hubert z „Sanatorium miłości” pokazał swój dom. Sam zrobił w nim wiele rzeczy

Dziennikarze „Pytanie na śniadanie” odwiedzili dom Króla Turnusu „Sanatorium miłości”. Na miejscu zastali niecodzienny widok. Piotr Hubert sam stworzył część umeblowania we własnej posiadłości. Bezkonkurencyjny hit TVP z każdą edycją przyciąga szerokie grono widzów do szklanych odbiorników. Charyzmatyczni seniorzy poszukujący miłości stają się ulubieńcami internautów, a ich losy są śledzone nawet po zakończeniu programu. Piotr Huber, który był uczestnikiem ostatniej edycji „Sanatorium miłości” został również wybrany na Króla Turnusu. Dziennikarze „Pytanie na śniadanie” postanowili sprawdzić, jak mu się żyje po zakończonej przygodzie.

Sanatorium miłości
20.06.2022 17:50 Andrzej z „Sanatorium miłości” przyłapany. Podczas długiego weekendu nie był sam. Kolejna piękna relacja kwitnie?

Finał 4. sezonu „Sanatorium miłości” już dawno za nami, jednak widzowie nadal śledzą losy bohaterów tej wyjątkowej edycji. Okazuje się, że Andrzej spędził długi weekend w niezwykłym towarzystwie. Zdaje się, że program zapoczątkował nową, piękną relację. Nawet Marta Manowska musiała przyznać, że ekipa 4. serii „Sanatorium miłości” okazała się niezwykle zgrana i pełna energii. I choć losy utworzonych par po programie potoczyły się różnie, dla dwunastki seniorów wspólna przygoda jeszcze się nie zakończyła. Już podczas rozmowy w „Pytaniu na śniadanie” zaproszeni na plan Andrzej i Monika zdradzili, że uczestnicy założyli swoją grupę w mediach społecznościowych i nieustannie mają ze sobą kontakt. Co wynikło dla seniorów ze wspólnego pobytu w Kotlinie Kłodzkiej?

Sanatorium miłości
15.06.2022 00:40 Ania Ziemba z „Sanatorium miłości” uważa że ludzie kiedyś umieli lepiej się bawić. Właśnie pokazała wzruszające zdjęcie z młodości

Anię Ziembę poznaliśmy, jako pełną energii, żywiołową osobę, która nie stroni od towarzystwa i rozrywki. Gwiazda „Sanatorium miłości” pokazała zdjęcie z młodych lat, które u wielu osób mogło wywołać nostalgię. Stwierdziła, że dawniej ludzie umieli bawić się lepiej, a pod postem spłyneły komentarze. Ania Ziemba to bohaterka, która już w pierwszych odcinkach „Sanatorium miłości” zwróciła na siebie uwagę. Choć jej relacja z Piotrem spotkała się z mieszanymi opiniami widzów, musimy przyznać, że sama osobowość i niezwykła uroda kuracjuszki budzi podziw. Przecieraliśmy oczy i zbieraliśmy szczęki z podłogi, kiedy w finałowym odcinku seniorka zaprezentowała się w balowej kreacji, która wyeksponowała młodzieńczą figurę. Kiedy odwróciła się plecami, można było odnieść wrażenie, że stoi przed nami 20-latka.