Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Najpierw ją obrażał, teraz syn Zenka Martyniuka spędza urocze chwile z piękną blondynką u jej rodziny
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 02.08.2022 23:26

Najpierw ją obrażał, teraz syn Zenka Martyniuka spędza urocze chwile z piękną blondynką u jej rodziny

Zenek Martyniuk
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Wszystko wskazuje na to, że Zenek Martyniuk może odetchnąć z ulgą. Jego syn, który do tej pory znany był głównie, jako magnes na wszelkiego rodzaju kłopoty, zakopał topór wojenny z rodziną byłej partnerki. Teraz piękna Faustyna i jej bliscy zaprosili go do wspólnego spędzania czasu. 

W ostatnich miesiącach Zenek Martyniuk i jego żona niejednokrotnie świecili oczami za swojego jedynego syna, 33-letniego Daniela. Mężczyzna zaczął prowadzić dość hulaszczy, wypełniony awanturami i konfliktami z prawem tryb życia. Teraz jednak wydaje się, że postanowił wyprostować wizerunek, a kto wie — może nawet zmienić nastawienie.

Zenek Martyniuk odetchnie z ulgą? Syn wokalisty spędził miły czas z bliskimi byłej partnerki

Kiedy w 2018 roku syn Zenka Martyniuka brał ślub z Eweliną, nic nie zapowiadało, że jego medialna „kariera” potoczy się w takim kierunku”. Ceremonia kosztowała (bagatela!) ok. 300 tysięcy złotych, o czym Daniel z dumą opowiadał w „Pytaniu na śniadanie”. Jednak nawet huczne wesele oraz pojawienie się na świecie córki nie powstrzymało rozpadu związku.

Mężczyzna wpadł w kłopoty z prawem, nie stronił od używek, a nawet otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez kolejne 6 lat. Teraz jednak wydaje się, że 33-latek postanowił popracować nad sobą. Przestał być aktywny w social mediach, a w sieci pojawiły się doniesienia o odnowieniu kontaktów z dawną miłością, z czasów, kiedy nie znał jeszcze nawet matki swojego dziecka.

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie z rodzinnej imprezy, na którą został zaproszony Daniel. Czyżby Danuta i Zenek Martyniuk mogli odetchnąć z ulgą?

Niedawno słał w ich stronę obelgi. Syn Zenka Martyniuka spędza coraz więcej czasu z Faustyną i jej bliskimi

Ostatnie doniesienia są o tyle zaskakujące, że w przeszłości relacja pomiędzy Faustyną Jamiołkowską a Danielem Martyniukiem nie wyglądała zbyt dobrze. Swojego czasu mężczyzna publicznie słał w kierunku jej bliskich niezbyt pochlebne komentarze.

Wylewając swoje żale na niedoszłych teściów w sieci, twierdził, że są oni „bandą oszustów, którzy kupili sobie dyplomy i wstrzykują ludziom benzynę w usta”. Niejednokrotnie ognisty temperament wpędzał go w kłopoty. Tym razem jednak wszystko wskazuje na to, że zwaśnieni zakopali topór wojenny.

Syn Zenka Martyniuka towarzyszył Jamiołkowskim podczas rodzinnych wakacji w Grecji. Teraz zaś został zaproszony na urodziny siostry swojej byłej partnerki. Na Instagramie Faustyny pojawiło się pełne uroku zdjęcie, na którym widać 33-latka w otoczeniu jej bliskich.

Czyżby Daniel i piękna blondynka znów mieli się ku sobie?

Zenek Martyniuk

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zenek Martyniuk ujawnia prawdę o synu Danielu: „Jest dorosły, musi sobie radzić sam”
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Źródło: Plotek, Super Express