Silver.Lelum.pl > Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk

Siostra Zenka Martyniuka ujawniła prawdę o ich mamie, fot. KAPiF
20.02.2024 14:11 Siostra Zenka Martyniuka ujawniła prawdę o ich mamie

Zenek Martyniuk cieszy się udaną karierą. Popularność w świecie disco-polo zapewniła mu stałe zlecenia, a co za tym idzie, napływ gotówki. To pozwoliło mu na całkowite utrzymywanie się z muzyki, którą interesował się już od najmłodszych lat. Dzieciństwa nie spędził jednak w samotności – wokalista zespołu „Akcent” ma siostrę. 

Zenek Martyniuk, Danuta Martyniuk
08.01.2024 10:07 Nie uwierzysz, jaki prezent Zenek Martyniuk zrobił swojej żonie na 35. rocznicę ślubu. Prawdziwy romantyk?

Zenek i Danuta Martyniukowie tworzą szczęśliwy, a zarazem jeden z najbardziej rozpoznawalnych związków w show-biznesie. Małżeństwo pary trwa już niemal 35. lat. Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami rocznicy, Zenek postanowił zrobić swojej ukochanej nietypowy prezent. O takim podarunku mogłaby pomarzyć niejedna kobieta!

Daniel Martyniuk nigdy nie był święty
02.01.2024 11:38 Wyrok za posiadanie, stracone prawko, a teraz burdy w Zakopanem. Daniel Martyniuk nigdy nie był święty

Incydent z udziałem Daniela Martyniuka w Zakopanem odbił się szerokim echem w polskich mediach. To nie pierwszy raz, kiedy syn piosenkarza disco polo stwarza problemy. Mężczyzna już kilkukrotnie stawał przed sądem.

Dantejskie sceny z udziałem Daniela Martyniuka
02.01.2024 08:19 “To, jak on traktował tę dziewczynę, to koszmar”. Dantejskie sceny z udziałem Daniela Martyniuka. A niedawno brali ślub na Bali

Niewiarygodne, do czego doszło w zakopiańskim hotelu podczas sylwestrowej nocy. Syn Zenka Martyniuka przez kilka godzin zakłócał porządek swoimi kłótniami i awanturami z ukochaną. W godzinach porannych zainterweniowała policja. Jak dokładnie zachowywał się Daniel Martyniuk?

Zenek Martyniuk
30.08.2023 15:25 NIE tak miało to wyglądać! Niespodziewane, jak potoczyło się życie Zenka Martyniuka, wieści z Podlasia

Zenek Martyniuk dziś jest królem disco polo i jednym z najlepiej zarabiających artystów w kraju. Setki, jak nie tysiące osób chciałoby żyć jego życiem. Jak się jednak okazuje, to pierwotnie miało wyglądać trochę inaczej. Muzyk miał na siebie także inny plan.

Zenek Martyniuk wezwany do sądu
22.07.2023 12:20 Zenek Martyniuk wezwany do SĄDU! Chodzi o jego syna. Rodzina może mieć poważne kłopoty

Zenek Martyniuk ostatnio ponownie trafił na medialne nagłówki. Tym razem nie chodzi jednak o jego twórczość ani „wybryki”. Wokalista zespołu Akcent tym razem został wpędzony w tarapaty za sprawą swojego syna, którego czeka kolejny proces sądowy.

Daniel Martyniuk
03.03.2023 14:32 Daniel Martyniuk szykuje się do ślubu? Przekazano szczegóły

Daniel Martyniuk właśnie przekazał zaskakujące wieści. Syn piosenkarza disco polo szykuje się do swojego drugiego ślubu. Cała rodzina Zenka Martyniuka nie kryje swojej radości.Wygląda na to, że po nieudanym małżeństwie z Eweliną mężczyzna gotowy jest stanąć na ślubnym kobiercu ze swoją nową narzeczoną - Faustyną.

Zenek Martyniuk
23.01.2023 14:52 Nie chcą Zenka Martyniuka w Poznaniu. Przykre wieści dla muzyka

Zenek Martyniuk ma nie mniej hejterów niż wielbicieli, ale ich działalność kończy się raczej na komentarzach w sieci. Teraz jednak osoby, które nie są zwolennikami jego muzyki, chcą zablokować jego koncert w Poznaniu. Dlaczego? Przypadki blokowania występów w danym mieście miały już miejsce w światku rapowym, gdy dani wykonawcy mieli ze sobą konflikt, ale nie zdarzały się w przypadku muzyków disco polo. Czym więc zawinił wokalista?

Zenek Martyniuk
01.01.2023 14:18 Playback na Sylwestrze TVP. Zenek Martyniuk nie zdążył złapać za mikrofon, wszystko się nagrało

Zenek Martyniuk pojawił się w kadrze a widzowie przed ekranami wybuchli śmiechem. Nie trzeba było zanadto się przyglądać, ogromna wpadka aż biła po oczach. Król disco-polo śpiewał z playbacku, sam siebie zdemaskował. Nie jest tajemnicą, że podczas imprez masowych, gdzie jest duża szansa, że coś pójdzie nie tak, organizatorzy coraz częściej sięgają po playback. Wypada jednak postarać się, aby widzowie nie odczuli tego — chyba każdy woli posłuchać ulubionego artysty na żywo, zamiast z nagrania. Tymczasem podczas Sylwestra Marzeń doszło do niemałej wpadki.

31.12.2022 22:56 Zenek Martyniuk wyszedł na scenę i się zaczęło. Wszystkim aż zrobiło się gorąco po tym, co pokazał na scenie

Zenek Martyniuk od kilku lat jest ulubieńcem Telewizji Polskiej i pojawia się praktycznie na każdym organizowanym przez tę stację koncercie. Jest też obowiązkowym punktem programu Sylwestra Marzeń. Dziś znów nie zawiódł. Zrobił wielkie show. Gdy realizator transmisji pokazał, jak bawili się ludzie, nie było wątpliwości, że to właśnie na niego wszyscy czekali.

Zenek Martyniuk
29.12.2022 17:26 Zenek Martyniuk podczas Sylwestra zaśpiewa tylko klasyki. Taką dostał prośbę od TVP

Podjęto decyzję w sprawie króla disco-polo i jego występu podczas Sylwestra Marzeń w TVP. Zenek Martyniuk będzie musiał obejść się smakiem. Wielu spośród jego fanów może spotkać niemałe rozczarowanie. Jak co roku, Sylwester Marzeń w TVP budzi wielkie emocje. Dopiero co dowiedzieliśmy się, że szumnie zapowiadana zagraniczna gwiazda Mel C odwołała swój występ. Teraz zaś media obiegła kolejna informacja — podjęto decyzję w sprawie repertuaru króla disco-polo. Dostał wyraźny zakaz.

Zenek Martyniuk
20.12.2022 14:21 Smutek w rodzinie Zenka Martyniuka. Pożegnali ukochanego pupila, „tydzień płakaliśmy”

Zenek Martyniuk już nie raz udowadniał, że jest bardzo rodzinnym człowiekiem. Właśnie dlatego już ma zaplanowane całe Święta Bożego Narodzenia, które spędzi w całości z najbliższymi. Niestety, w tym roku jednego członka rodziny już zabraknie. Wokalista opowiedział o tej przykrej stracie w rozmowie z „Super Expressem”. Wyjawił, jak bardzo rozpaczał wraz z żoną. Trudno mu się dziwić.

Zenek Martyniuk
16.12.2022 15:26 Zenek Martyniuk powiedział, co myślał o wyglądzie żony, nim schudła

Zenek Martyniuk w najnowszym wywiadzie opowiedział o metamorfozie swojej żony Danusi. Ukochanej udało się zrzucić sporo kilogramów. Co myślał o jej wyglądzie wcześniej? Zenek i Danuta są małżeństwem od 1989 roku. Wokalista disco polo zadedykował jej swój przebój „Sonet dla miłości”. Doczekali się syna Daniela i wnuczki Laury. Obecnie mieszkają w Grabówce.

Zenek Martyniuk
09.12.2022 23:06 Nie życzą sobie Zenka Martyniuka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Będzie list protestacyjny

Zenek Martyniuk ma w planach koncert w Poznaniu. Wydarzenie odbędzie się w lutym 2023 roku. Prawdopodobnie, ponieważ poznańskie środowiska artystyczne szykują protest. Chodzi o miejsce, w którym miał zaśpiewać król disco polo. Piosenkarz miał zaśpiewać w auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W tym samym miejscu odbywa się zawsze Konkurs Chopinowski i koncerty filharmoniczne. Właśnie to wywołało taki sprzeciw.

Zenek Martyniuk
06.12.2022 12:22 „To była jego decyzja”. Zenek Martyniuk powiedział „dość”, wszystko zaczęło się od tego, co zrobiła jego żona

Patrząc na to, co zrobiła żona, Zenek Martyniuk wreszcie sam podjął ważną decyzję w sprawie swojego zdrowia. Nie każdy mężczyzna wyciągnąłby takie wnioski. Zainspirował się sukcesem Danuty. Zenek Martyniuk od lat uważany jest za króla disco-polo i choć w czerwcu przyszłego roku będzie świętował swoje 54. urodziny, nadal jest obiektem westchnień kobiet i dziewcząt w różnym wieku. Jego sylwetka zbladła jednak nieco przy oszałamiającej metamorfozie, jaką w ostatnich miesiącach przeszła jego żona, Danuta.

Zenek Martyniuk
11.11.2022 20:23 Zenek Martyniuk wyznał, że nie nadaje się do aktorstwa. Możemy go już nie zobaczyć w wielkich produkcjach

Zenek Martyniuk to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych muzyków w kraju. Nie wszyscy zachwycają się jego twórczością, ale drygu na pewno nie można mu odmówić. Artysta jest jednak świadomy, że nie ma talentu do wszystkiego. W ostatniej rozmowie z „Super Expressem” wyjawił, że jeden ze ścieżek swojej kariery nie zamierza już rozwijać, bo zwyczajnie się w niej nie odnajduje. Co miał na myśli?

Zenek Martyniuk
14.10.2022 16:38 Zenek Martyniuk zaśpiewał na prywatnym weselu polskiej pary, reakcja gości mówiła sama za siebie. Nie wiedzieli, że się zjawi

Zenek Martyniuk nieoczekiwanie pojawił się wśród weselnych gości i uświetnił najpiękniejszy dzień w życiu polskiej pary. Miny zgromadzonych mówiły same za siebie. Wokalista „Akcentu” raczej nie spodziewał się takiej reakcji. Pod koniec września polscy twórcy disco polo ruszyli na podbój sceny za oceanem. W USA zawitał m.in. Marcin Miller i „Boys”, zespół „Classic”, a także grupa „Akcent”, a wraz z nią — Zenek Martyniuk. Autor hitu „Przez twe oczy zielone” nie ograniczał się tylko do publicznej sceny wielkiego tournée. Zaproszono go na wyjątkową, prywatną imprezę.

Zenek Martyniuk
12.10.2022 17:33 Danuta Martyniuk ujawniła, jakie prezenciki dostaje od męża. Numer 3 wywołuje uśmiech na twarzy

Danuta Martyniuk została zapytana o prezenty od męża. Wymieniła upominki, które dostaje najczęściej. Kiedy wspominała o jednym z nich, nie mogła powstrzymać zawstydzonego uśmiechu. Zenek i Danuta Martyniuk są małżeństwem od 33 lat, i choć wielokrotnie w mediach plotkowano o trudniejszych okresach, ich miłość wydaje się jedną z silniejszych w polskim show-biznesie. Wokalistę nieustannie otaczają młodziutkie, piękne tancerki i aktorki, a mimo to nie ma wątpliwości, że jego serce należy do tej jedynej. Ona sama olśniewa z resztą na ściankach i dosłownie pięknieje z dnia na dzień — m.in. dzięki diecie, o której nieraz już opowiadała w „Pytaniu na śniadanie”. Teraz okazuje się, że zachwycająca królowa u boku króla disco-polo jest przez niego rozpieszczana licznymi podarunkami.

Anna Przybylska, Zenek Martyniuk
05.10.2022 20:40 Anna Przybylska pracowała z Zenkiem Martyniukiem. Muzyk żałuje jednej rzeczy, wyjawił wspomnienia sprzed lat

Minęło 8 lat od śmierci uwielbianej przez Polaków aktorki. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku. Wiele gwiazd zdobyło się na wspomnienia związane z artystką. Wśród nich znalazł się Zenek Martyniuk, który miał możliwość pracy z Anią. Zanim Anna Przybylska stała się sławną aktorką, dorabiała na planach zdjęciowych. Pracowała m.in. nad teledyskiem jednego z utworów Zenka Martyniuk. Król disco polo zatrzymał pamiątkę po owocnej współpracy.

Zenek Martyniuk
01.10.2022 11:58 Fatalne wieści dla Zenka Martyniuka. Pojawiła się poważna konkurencja w jego życiu. „Czekałem na to od lat”

Zenek Martyniuk ma powody do obaw? Na rynku disco polo rekordy popularności bije konkurencyjny, młody twórca, już wkrótce usłyszymy go na jednej z największych imprez tego typu w Polsce. Padły poważne słowa. Jego najnowszy hit tego lata podbił listy przebojów disco polo, setki fanów wraz z nim śpiewają słowa, a ostatnio przyleciał na koncert helikopterem. Choć brzmi niczym opis króla polskiej sceny rozrywkowej, to nie Zenek Martyniuk jest jego bohaterem. Lider Akcentu ma powody do obaw?

Danuta Martyniuk
29.09.2022 13:31 Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, ciężko ją rozpoznać. „Zupełnie inna osoba”

Danuta Martyniuk zaskoczyła fanów swoim nowym wyglądem. Ukochana wokalisty disco polo od pewnego czasu bardzo dba o swój wygląd i zdrowy tryb życia, a to przekłada się na widoczne zmiany w jej sylwetce. Kobieta znacząco schudła i zachwyca swoją nową figurą. Niedługo żona Zenka Martyniuk zagości w programie TVP „Pytanie na śniadanie”, gdzie opowie więcej na temat swojej kuchni i stosowanych przez nią trików, które pomogły jej osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Gwiazda została zaproszona przez samą Joannę Kurską – szefową śniadaniówki.

Zenek Martyniuk
23.09.2022 10:54 Nie zobaczymy Zenka Martyniuka i Marcina Millera w Polsce w najbliższym czasie. Wylecieli z kraju, wiemy co planują

Fani disco polo mogli być niezwykle podekscytowani, gdy na Instagramie Marcina Millera zobaczyli zdjęcie, na którym widnieje również szeroko uśmiechnięty Zenek Martyniuk. Widać, że fotka została wykonana w samolocie. Co planują muzycy? Okazuje się, że przed nimi był bardzo długi lot. Wokaliści nie wybierali się jednak na wspólne, egzotyczne wakacje, a tak naprawdę lecieli do pracy.

Zenek Martyniuk
18.09.2022 21:17 Po odwołaniu Kurskiego w TVP miało nie być disco polo. Niespodziewanie Zenek Martyniuk pojawił się w „Wiadomościach”

W ciągu ostatnich kilku lat Zenek Martyniuk regularnie pojawiał się w Telewizji Polskiej i to nie tylko na organizowanych przez stację koncertach. Często zapraszano go też do różnych programów, choćby „Pytania na śniadanie” czy „Sprawy dla reportera”. Wydawało się, że po zmianie prezesa na takiego, który nie lubi disco polo i nie zamierza go promować, wokalista zespołu „Akcent” przestanie być pokazywany w TVP. Okazuje się, że nie, bo teraz mówiono o nim nawet w „Wiadomościach”.

Zenek Martyniuk
09.09.2022 21:15 Fatalne wieści dla Zenka Martyniuka, to jego koniec w TVP? Nowy prezes podjął ważną decyzję

Zenek Martyniuk nie pojawi się na koncercie organizowanym z powodu otwarcia kanału przez Mierzeję Wiślaną. Taką decyzję podjął nowy prezes TVP. Czy to już koniec ery disco polo w telewizji publicznej? Zenek Martyniuk przez lata był jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Piosenkarz pokazywał się na największych wydarzeniach stacji, podczas których zachwycał publiczność swoimi występami. Po raz pierwszy od dłuższego czasu na organizowanym przez TVP wydarzeniu zabraknie popularnego piosenkarza. Nowy prezes Telewizji Polskiej zrezygnował z udziału wszystkich gwiazd disco polo, finalnie zaś całkowicie odwołał wydarzenie. Czy to początek końca kariery wokalisty u publicznego nadawcy?

Zenek Martyniuk
29.08.2022 18:07 Zenek Martyniuk nie wiedział, że jego syn się zaręczył. Odebrał telefon i się zdziwił, wiemy jak zareagował

Jeszcze niedawno Daniel Martyniuk popadł w poważne problemy z prawem, teraz jednak układa sobie życie u boku ukochanej. Jego ojciec Zenek Martyniuk nie miał jednak pojęcia o zaręczynach syna. Jak zareagował? 21 sierpnia media obiegła informacja o zaręczynach syna Zenka Martyniuka. Faustyna, wybranka mężczyzny, opublikowała zdjęcia z tego wydarzenia w mediach społecznościowych. Czy Daniel zrobił to bez wiedzy rodziców?

Zenek Martyniuk
28.08.2022 22:59 Zenek Martyniuk przed chwilą pokazał, kto rządzi sopocką sceną. Z Cichopek zapoczątkowali nową modę?

Zenek Martyniuk stanął przed publicznością i szturmem wziął sopocką scenę. Wykonał dwa uwielbiane numery, a widzowie oszaleli. Wokalista dobrze wie, jak doprowadzić atmosferę do wrzenia i sprawić, by wszystkie oczy patrzyły tylko na niego. Uwagę zwracała nietuzinkowa stylizacja. Wakacyjna Trasa Dwójki powoli dobiega końca. Widzom z pewnością będzie brakowało coniedzielnej porcji „lata, muzyki i zabawy”. Huczne zwieńczenie cyklu uświetnił występ króla disco polo. Kiedy tylko na sopockiej scenie pojawił się Zenek Martyniuk, publiczność oszalała.

Zenek Martyniuk
12.08.2022 13:26 Zenek Martyniuk wystąpił jako ekspert „Wiadomości” na TVP. Widzowie po jego słowach napisali mnóstwo komentarzy

Fani Telewizji Polskiej nie kryli zaskoczenia, kiedy w ramach eksperta w jednym z niedawnych wydań programu „Wiadomości” ujrzeli znaną postać ze świata muzyki. Zenek Martyniuk wypowiedział się na jeden z poruszanych w show tematów. Gwiazdor przez wielu nazywany jest królem disco polo. Ma na swoim koncie takie hity jak „Przez twe oczy zielone” czy „Życie to są chwilę”, które stanowią świetny dodatek do różnego rodzaju festiwalów czy rodzinnych imprez. Wokalista jest obecnie naprawdę zapracowany. Niedawno mogliśmy oglądać go podczas jego koncertu, zorganizowanego ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Teraz okazało się, że nie są to jedyne zajęcia gwiazdora

Zenek Martyniuk
05.08.2022 12:06 Zenek Martyniuk nie sypnie groszem na wesele syna. Powiedział dlaczego, mocne słowa

Zenek Martyniuk nie dał się omamić show-biznesowi i jest osobą bardzo rodzinną, choć dzięki swojej ogromnej popularności mógłby regularnie pojawiać się na salonach i imprezach. Woli jednak czas z żoną i wnuczką. Ostatnio radość sprawia mu także jego syn. Ten przez lata był bowiem powodem do zmartwień, bo prowadził hulaszczy tryb życia i miał kilka starć z wymiarem sprawiedliwości.