Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Nasz Nowy Dom: Katarzyna Dowbor nawet w czasie epidemii nie odpoczywa. Uratowała wychowującą wnuki babcię
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 09.05.2020 09:41

Nasz Nowy Dom: Katarzyna Dowbor nawet w czasie epidemii nie odpoczywa. Uratowała wychowującą wnuki babcię

nasz nowy dom
instagram.com/nasznowydom/

Nasz Nowy Dom: Katarzyna Dowbor mimo wyjątkowej sytuacji w związku z epidemią koronawirusa, wraz z ekipą programu wyremontowała mieszkanie pani Haliny. Mieszkanka Kazanowa samotnie wychowująca wnuki, do tej pory żyła w mieszkaniu, którego stan pozostawiał wiele do życzenia. Jego wygląd odstraszał, a w środku brakowało normalnej toalety, a nawet podłogi. Cały zespół wykonał kawał dobrej roboty, pani Halina w końcu dostała swój upragniony azyl.

Ekipa programu Nasz Nowy Dom z Katarzyną Dowbor na czele nie próżnuje. Nawet epidemia koronawirusa nie powstrzymała ich przed kontynuowaniem pracy i pomaganiem kolejnym rodzinom. Dzięki zgranemu zespołowi pani Halina pożegnała się z rozpadającym domem.

Trudna sytuacja pani Haliny

Mimo panującej epidemii program Nasz Nowy Dom nie został wstrzymany. Ekipa programu zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa, prowadziła pracę remontowe w mieszkaniu kolejnych uczestników programu. Bohaterką ostatniego odcinka była pani Halina, której dom nie nadawał się już do użytku. Pani Halina mieszka razem ze swoimi wnukami, 9-letnim Patrykiem i 8-letnią Julią.

Historia mieszkanki Kazanowa jest dramatyczna. Kobieta była zmuszona do nabycia rozpadającego się mieszkania przez trudną sytuację, w jakiej się znalazła. Jej mąż nadużywał alkoholu, a córka trafiła do więzienia. W związku z tym to na nią spadł obowiązek opieki nad Patrykiem i Julią, którzy musieli mieć jakieś dach nad głową. Kobieta kupiła dom w opłakanym stanie, ale tylko na taki było ją stać.

  1. Wcześniejszy wiek emerytalny? Prezydent wprowadzi ogromne zmiany nie tylko dla seniorów
  2. Ministerstwo Zdrowia przekazało informacje ws. wakacji. Wielu Polaków będzie załamanych
  3. Porównaliśmy ceny truskawek z poprzednim rokiem. Różnica sprawi, że złapiecie się za głowy

Ekipa programu Nasz Nowy Dom wyremontowała kolejne mieszkanie

Na szczęście los uśmiechnął się do pani Haliny i z odsieczą przybyła Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu Nasz Nowy Dom. Cały zespół zjawił się na miejscu wyposażony w maseczki i przyłbice ochronne, aby zachować wszelkie środki ostrożności.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo. Moja ogromna prośba: trzymamy się procedur, tak jak to było ustalone. Teraz, w odstępach, idziemy oglądać dom – powiedziała Katarzyna Dowbor zaraz po dotarciu na miejsce, jak podaje plotek.pl.

Po gruntownym remoncie cały dom został zdezynfekowany i zupełnie bezpieczny oddany do użytku rodzinie. Ekipa programu po raz kolejny zrobiła kawał świetnej roboty!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Nasz Nowy Dom

Katarzyna Dowbor wraz z ekipą programu Nasz Nowy Dom pomogła kolejnej rodzinie.

nasz nowy dom

Emisja programu nie została wstrzymana, jednak podczas nagrywania zachowywano wszelkie środki ostrożności.

Dzięki Katarzynie Dowbor i całemu zespołowi pani Halina może cieszyć się nowym domem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kandydat na prezydenta Polski został zatrzymany przez policję
  2. Padł termin ws. zagranicznych lotów. Ogromna nadzieja dla wielu Polaków
  3. Czy podczas jazdy samochodem trzeba mieć maseczkę? Odpowiedź może zaskoczyć wielu kierowców
  4. To już 12 dzień poszukiwań Kacperka. Policja opublikowała nagranie z poszukiwań, do akcji dołączyły drony
  5. Kobieta nie mogła nigdzie znaleźć swojego boksera. Weszła do pokoju dziecka i zaniemówiła
  6. Czy obostrzenia mogą niebawem powrócić? Łukasz Szumowski przekazał mało pocieszające wieści

Źródło: plotek.pl