Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Nie żyje uczestniczka programu „Nasz Nowy Dom”. Zmarła po długiej walce z chorobą
Robert Głowacki
Robert Głowacki 20.09.2019 14:16

Nie żyje uczestniczka programu „Nasz Nowy Dom”. Zmarła po długiej walce z chorobą

David Crosby
unsplash.com Paolo Nicolello

Nasz nowy dom to jeden z najbardziej popularnych programów stacji Polsat. Pełne emocji historie bohaterów programu poruszają prowadzącą, Katarzynę Dowbor, a także miliony telewidzów w całej Polsce. Na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych programu pojawiło się smutne oświadczenie. Uczestniczka programu nie żyje. Zmarła po długiej walce z chorobą.

W czwartek wieczorem produkcja programu Nasz nowy dom poinformowała fanów na swoim Facebooku, że odeszła jedna z uczestniczek ostatniego sezonu. Samotnie wychowywała dwie córki i chorowała na raka. Niestety przegrała walkę z chorobą, a w wymarzonym domu zdążyła pomieszkać zaledwie dwa miesiące.

Uczestniczka programu Nasz nowy dom nie żyje

Nasz nowy dom, to jeden z bardziej przejmujących programów stacji Polsat. Prowadząca, Katarzyna Dowbor w każdym odcinku wraz z profesjonalną ekipą remontuje domy tym najbardziej potrzebującym. Jedną z bohaterek najnowszego sezonu była pani Justyna. Chorowała od kilku lat na nowotwór złośliwy, mimo to dzielnie sama wychowywała dwie córki: dwunastoletnią Wiktorię i dziesięcioletnią Amelię.

nasz nowy dom

Mąż od niej odszedł i nie wspierał jej w chorobie. Stan zdrowia bohaterki programu pogorszył się tuż po remoncie jej domu. Miała przerzuty do śródpiersia, wątroby i kości. O jej śmierci dowiedzieliśmy się z mediów społecznościowych programu Nasz nowy dom.

– Dwa miesiące po nagraniu tego odcinka Pani Justyna przegrała walkę z chorobą. Na zawsze zapamiętamy Jej uśmiech, radość i wolę życia. Cieszymy się, że dane nam było ją spotkać – czytamy we wpisie.

W komentarzach na profilu programu Nasz Nowy Dom pojawiły się kondolencje i słowa wsparcia od widzów.

nasz nowy dom

Jak dostać się do programu Nasz nowy dom?

Wiele osób z pewnością zastanawia się, jak dostać się do programu Nasz nowy dom. Okazuje się, że jest kilka warunków, które są konieczne do wzięcia udziału w programie. Ekipa nie wyremontuje domu, którego mieszkańcy nie są formalnymi właścicielami, ani takiego, w którym rodzice nadużywają alkoholu.

Nasz nowy dom

Katarzyna Dowbor tłumaczy, że nie będą remontować domu dla dzieci, aby następnie pijani rodzicie, zniszczyli ich pracę. Jeżeli te kryteria są spełnione śmiało można wysłać zgłoszenie na adres: [email protected], gdzie można również dodać zdjęcia mieszkania. W wybrane miejsca następnie przyjeżdża ekipa weryfikacyjna, która ocenia, czy dom nadaje się do programu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s będzie zwalniał pracowników. Powód jest dość zadziwiający
  2. Panna młoda miała wypowiedzieć słowa przysięgi. Zamiast tego przeczytała kilka smsów niewiernego narzeczonego
  3. Barbara Kurdej-Szatan o słabych ocenach w TzG „To jest przykre, po prostu to jest przykre”
  4. Pies został wychowany przez koty. Zachowuje się i rusza jak one [ZDJĘCIA]
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą