Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Dostali nowy dom, ale tym razem zapadła jeszcze jedna decyzja. Katarzyna Dowbor poinformowała o diagnozie lekarza
Michał Fitz
Michał Fitz 10.09.2022 20:21

Dostali nowy dom, ale tym razem zapadła jeszcze jedna decyzja. Katarzyna Dowbor poinformowała o diagnozie lekarza

Nasz nowy dom Katarzyna Dowbor
Fragment relacji Nasz nowy dom na Instagramie (instagram.com/nasznowydom/)

Całkiem niedawno rozpoczął się kolejny sezon programu „Nasz nowy dom”. Niektóre rodziny już miały okazję cieszyć się z wyjątkowych remontów, które odmieniły im życie. Bohaterka poprzedniego epizodu, Magda, mogła jednak liczyć od producentów show na jeszcze inne wsparcie. O wszystkim opowiedziała jej Katarzyna Dowbor.

Uczestniczka była całą pomocą ogromnie onieśmielona. W trakcie pokazywania nowego domu i przekazywania innych podarunków kilka razy płakała. Na koniec prowadząca zaapelowała jeszcze do oglądających w jej imieniu.

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor wspiera bohaterkę odcinka

Magda jest 35-letnią mamą dwójki dzieci, z którymi uciekła od męża alkoholika. Do tej pory nie wiodło im się łatwo, a codzienność była okupiona wieloma wyzwaniami. Rodzina miała do tej pory niewiele i właśnie dlatego uczestniczka rozpłakała się po raz pierwszy gdy tylko zobaczyła elewację domu.

W środku okazało się za to, że nie musi się gnieździć z dziećmi w jednym pomieszczeniu. Pociechom zorganizowano oddzielne pokoje i Magda również dostała swój własny. Co istotne, rodzinie zamontowano też sprawne instalacje elektryczne, cieplne i wodne.

Uczestniczka była tak szczęśliwa, że kilka razy powtarzała, że jej marzenia zostały spełnione. Dzieci zaś nie mogły zdecydować się, które z nich ma fajniejszy pokój.

– Jakby człowiek mógł, to by się przez to w kosmos uniósł — mówiła wzruszona bohaterka.

„Nasz nowy dom”: Katarzyna Dowbor poinformowała o diagnozie lekarza

Na wyremontowaniu domu się nie skończyło, bo rodzina dostała też standardowy dla wszystkich uczestników zestaw elektroniki i najpotrzebniejsze przybory domowe. Mało tego, Magda mogła liczyć na jeszcze jeden gest życzliwości ze strony producentów programu „Nasz nowy dom”.

Katarzyna Dowbor przekazała, że 5-letni syn Magdy w najbliższym czasie będzie pod opieką lekarza, który zajmie się badaniem skomplikowanej i nie do końca zdiagnozowanej wady wzroku Krzysia. Ta stwierdziła, że oprócz nowego domu jest to najlepsza wiadomość tego dnia.

Co więcej, pod koniec odcinka Katarzyna Dowbor zwróciła się jeszcze do widzów. Zaapelowała, by zasiadający przed telewizorami pracodawcy rozważyli zatrudnienie Magdy, bo ta szuka zajęcia i zarobku, a jest osobą bardzo pracowitą oraz sumienną.

Zobacz zdjęcia:

Nasz nowy dom
Nasz nowy dom
Nasz nowy dom
Nasz nowy dom
Nasz nowy dom

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Dom bez kuchni i łazienki – w takich warunkach mieszkają Aneta i Bartek z niepełnosprawnym synem. Katarzyna Dowbor przybywa na ratunek
  2. Jolanta Kwaśniewska wspomina spotkanie z Elżbietą II. Dostała od niej niezwykły prezent
  3. Aktorka odeszła dwa tygodnie po ukochanym mężu. Nigdy nie dowiedziała się o jego śmierci


Źródło: Fakt