Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Wspaniała wiadomość z domu Natalii Kukulskiej. Artystka nie mogła być bardziej szczęśliwa
Kinga Majewska
Kinga Majewska 27.05.2020 09:10

Wspaniała wiadomość z domu Natalii Kukulskiej. Artystka nie mogła być bardziej szczęśliwa

gdzie mieszka natalia kukulska
instagram.com @natalia.kukulska

Natalia Kukulska oraz jej brat do niedawna nie żyli w zgodzie. Powodem miało być rzekomo, jak podaje portal Pomponik.pl, że Piotr Kukulski zarzucał znanej siostrze, przywłaszczenie sobie większej części majątku po zmarłym tacie. W sieci pojawiło się jednak nagranie artystki biorącej udział w #Hot16challenge2, które wskazuje na to, że rodzeństwo już się pogodziło.

Natalia Kukulska, która wzięła udział w znanym wyzwaniu, do #Hot16challenge2 nominowała m.in. swojego brata Piotra Kukulskiego. Czy spór, który był między rodzeństwem, został zażegnany?

Natalia Kukulska pogodziła się bratem

Jak podaje portal życie.news, tata Natalii i Piotra Kukulskich w testamencie napisał, że życzy swoim dzieciom, aby te zawsze się kochały i wspierały. Być może jego marzenie w końcu się spełni. Natalia Kukulska, która wzięła udział w wyzwaniu wspierającym polską służbę zdrowia, na sam koniec nagrania nominowała m.in. swojego brata.

Pod publikacją piosenkarka napisała: dajesz bracie, co nie zostało pozostawione bez komentarza przez Piotra, który podziękował siostrze za nominacje i równie szybko nagrał piosenkę, którą opublikował na platformie YouTube.

  1. Były mąż płaci alimenty i doprowadza ją do łez. Wszystko przez tytuły przelewów
  2. W Dzień Matki Oliwia Bieniuk napisała list do swojej nieżyjącej mamy. Anna Przybylska zalałaby się łzami czytając jej słowa
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka Polaków w najbliższych miesiącach. Niestety, nie ma dla nas dobrych wiadomości

Spór o pieniądze

Kiedy nie wiadomo, o co chodzi, to zawsze są to pieniądze. Tak było i w przypadku rodzeństwa Kukulskich. Po śmierci taty Natalia Kukulska oraz jej brat, znany jako Pikej, pokłócili się o majątek. Jak podaje Pomponik, piosenkarce zarzucono, że przywłaszczyła sobie jego większą część, a ta w odwecie wspomniała, że macocha, a mama Pikeja, nigdy nie traktowała Natalii dobrze. Słowa, które usłyszeliśmy w nagraniu, być może są pierwszym krokiem ku zakończeniu batalii.

Piosenkarka coraz częściej publikuje w Internecie rzeczy, które dotyczą jej życia prywatnego. Niedawno nawet pochwaliła się zdjęciami swojej 15-letniej córki. Są do siebie podobne?

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

natalia kukulska

Natalia Kukulska do niedawna była pokłócona z bratem.

Natalia Kukulska

Wszyscy wskazuje na to, że spór został jednak zażegnany.

Piosenkarka nominowała do wyzwania swojego brata.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zostało już tylko kilka godzin. Za chwilę Szumowski ogłosi na co czekali wszyscy. Co dalej z maseczkami?
  2. Nowa wiadomość z Chin. Chodzi o pochodzenie zakażeń, ujawnili dane
  3. Od teraz obowiązują nowe zasady. ZUS przypomina o nich Polakom, dotyczą wielu z nas
  4. Dramat rodziców na Śląsku. Nie mogą pomóc własnym dzieciom, szpitale rozkładają ręce
  5. Masz wysokie ciśnienie? Szybko wybij szklankę soku, nie uwierzysz z czego
  6. Wyciekło nagranie policji, które nie miało ujrzeć światła dziennego. Sprawą zajmie się prokuratura

Źródło: zycie.news