Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Natalia Kukulska wstawiła zdjęcie córeczki. Świętuje szóste urodziny Laury
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.01.2023 18:06

Natalia Kukulska wstawiła zdjęcie córeczki. Świętuje szóste urodziny Laury

Natalia Kukulska
Fot. KAPiF

Natalia Kukulska od 23 lat jest żoną perkusisty Michała Dąbrówki. Para ma troje dzieci. Piosenkarka właśnie zamieściła radosne wieści, dotyczące najmłodszej córki.

Najstarszy syn pary, Jan, ma już 22 lata. Córka Anna urodziła się w 2005 roku, a najmłodsza pociecha, Laura, przyszła na świat 5 stycznia 2017 roku. Cała rodzina mieszka w Komorowie pod Warszawą.

Natalia Kukulska pochwaliła się najmłodszą córką

Najmłodsza córka Kukulskiej właśnie skończyła sześć lat. Dumna mama nie może uwierzyć, że czas płynie tak szybko. Z tej okazji opublikowała radosny, wspominkowy wpis w mediach społecznościowych.

Piosenkarka zamieściła na Instagramie zdjęcie z córeczką Laurą, zrobione w wakacje. Mama i córka siedzą na nim na plaży, ciesząc się słońcem, przekąskami i swoim towarzystwem.

Chciałybyśmy świętować na plaży, ale los chciał, że Laura urodziła się w styczniu! Dziś mój skarb kończy sześć lat. To jakiś żart? Jesteście świadkami, prawda? Dopiero przed chwilą ją urodziłam, a to już sześć lat jest naszą radością świata! – pisze Natalia pod fotografią.

Natalia Kukulska świętuje urodziny córki

Pod wpisem pojawiło się wiele życzeń i gratulacji. Poza fanami ciepłe słowa zostawiły też gwiazdy, między innymi Monika Mrozowska, Halina Mlynkova, Małgorzata Socha czy Joanna Racewicz.

„Wspaniałości dla Laurki i Mamusi. Spełnienia marzeń i morza radości”, „Laurko kochana! Słodkiego życia! Spełniaj marzenia!”, „Wszystkiego Najlepszego”, „Wszystkiego, co najpiękniejsze” czytamy w komentarzach.

Wiele osób komentuje, że Laura jest podobna do swojej znanej babci, Anny Jantar. Wcześniej te same uwagi pojawiały się w związku z oryginalną urodą starszej córki Kukulskiej, Anny.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Natalia Kukulska (@natalia.kukulska)

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii