Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Ola Kwaśniewska pokazała wnętrze swojej łazienki, piękny widok
Karol Zaborowski
Karol Zaborowski 29.04.2021 13:34

Ola Kwaśniewska pokazała wnętrze swojej łazienki, piękny widok

Ola Kwaśniewska pokazała łazienkę
fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska zazwyczaj bardzo pilnuje swojego życia prywatnego. Jednak tym razem gwiazda zrobiła mały wyjątek. Córka byłego prezydenta pokazała fragment swojego mieszkania.

Ola Kwaśniewska wraz z mężem bardzo pilnuje, aby nie zdradzać w internecie, jak wygląda ich dom. Wielu fanów bardzo chętnie zobaczyłoby, jak w domowym zaciszu odpoczywa córka byłego prezydenta, jednak raczej nie mamy co na to liczyć, przynajmniej na razie.

Jednak w ostatnim czasie Ola Kwaśniewska zrobiła mały wyjątek od zasady, że nie pokazuje w internecie swojego domu. Prezenterka opublikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcie, na której widać jej łazienkę.

Ola Kwaśniewska pokazała swoją łazienkę

Choć na zdjęciu widać niewielki kawałek mieszkania Oli Kwaśniewskiej, to i tak mówi on nam naprawdę dużo, jeżeli chodzi o wystrój jej łazienki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Co więcej, na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że celebrytka znajduje się w jakimś SPA. Jeśli chodzi o kolory, to dominuje biel oraz szarości, a na ścianach widać kształt przypominający cegłę. Nie brakuje też drewnianych elementów.

Na pierwszy plan wybija się też duże, podświetlone lustro, które jeszcze bardziej przywodzi na myśl SPA.

Z boku lustra widzimy proste, ale gustowne, szklane półeczki, na których stoją kosmetyki. Również sama bateria jest raczej prosta, co w połączeniu z innymi elementami wystroju tworzy jednolitą całość.

Oczywiście pod zdjęciem nie mogło zabraknąć komentarzy pozostawionych przez fanki Oli Kwaśniewskiej. W wielu z nich możemy znaleźć, chociażby komplementy dotyczące wyglądu celebrytki.

Bez wątpienia internautki chciałyby zobaczyć nieco więcej szczegółów z mieszkania Oli Kwaśniewskiej, jednak jak na razie musimy zadowolić się tym, co mamy.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.pl