Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Pogrzeb Jerzego Łapińskiego. Popularnego aktora żegnał tłum gwiazd
Karina Sulich
Karina Sulich 20.05.2020 00:20

Pogrzeb Jerzego Łapińskiego. Popularnego aktora żegnał tłum gwiazd

rodzina
unsplash.com

Jerzy Łapiński zmarł 14 maja 2020 w wieku 79 lat. O śmierci uwielbianego aktora, w przejmującym wpisie poinformowała jego córka. Przyczyny śmierci artysty nie zostały podane. W dniu dzisiejszym odbył się pogrzeb Jerzego Łapińskiego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z wizyty u fryzjera. Fani są wzburzeni, złamała zasady sanitarne
  2. Na jaw wyszedł jeden z największych sekretów Krzysztofa Rutkowskiego. Do tej pory tylko najbliżsi wiedzieli
  3. Kiedy rekrutacje do liceum? MEN podał terminy, spore zmiany, wielu nie będzie zadowolonych

ZOBACZ ZDJĘCIA:

źródło: jastrzabpost.pl

Pogrzeb Jerzego Łapińskiego, wybitnego aktora, który odszedł 14 maja, odbył się we wtorek na warszawskim Cmentarzu Bródnowskim. W ostatniej drodze artyście towarzyszyli bliscy, rodzina oraz mnóstwo znanych gwiazd. Na pożegnalnej ceremonii nie zabrakło największych nazwisk polskiego kina. Krystyna Janda, Krzysztof Warlikowski i Jan Englert żegnali swojego przyjaciela.

Śmierć Jerzego Łapińskiego była ogromnym ciosem nie tylko dla rodziny artysty, ale również polskiego świata kultury i fanów mężczyzny. Aktor zdobył szczególną sympatię widzów, grając w popularnych serialach jak Złotopolscy, Świat według Kiepskich, Miodowe lata czy 13 posterunek. Na pogrzeb mężczyzny, który 19 maja na Cmentarzu Bródnowskim przybył tłum gwiazd.

Pogrzeb Jerzego Łapińskiego

Jerzy Łapiński był jednym z bardziej uznanych polskich aktorów. Choć widzowie zapamiętali go szczególnie z komediowych seriali, artysta był częstym gościem na deskach wielu teatrów i współpracował z największymi nazwiskami polskiego filmu, których nie zabrakło na jego pogrzebie.

Aktora żegnała rodzina, bliscy, a także przyjaciele i koledzy po fachu. Na pogrzebie Jerzego Łapińskiego nie zabrakło takich osobistości jak Krystyna Janda, Artur Barciś, Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, Maria Seweryn, Renata Dancewicz, Monika Dryl, Gabriela Muskała, Jerzy Radziwiłowicz, Krzysztof Warlikowski, Rafał Mohr, Grzegorz Małecki, Arkadiusz Janiczek, Beata Ścibakówna, Patrycja Soliman, Artur Krajewski, Leszek Zduń, Jan Englert, Izabela Kuna czy Ewa Konstancja Bułhak. Śmierć aktorka wstrząsnęła wieloma osobami.

Jerzy Łapiński zmarł 14 maja 2020 roku. Na pogrzeb aktora, który odbył się 19 maja przybyły największe nazwiska polskiego kina, jak Krystyna Janda, Krzysztof Warlikowski czy Jan Englert.

Żegnaj tato: Nie żyje Jerzy Łapiński

  1. Kuria przekazała tragiczne wieści. Nagle zmarł lubiany ksiądz. Miał dopiero 48 lat
  2. Milionom ludzi zagraża nie tylko koronawirus. Żywioł uderzy w środę za granicą
  3. Nikt nie dawał im żadnych szans. Małżeństwo z zespołem Downa po 25 latach, niesłychane, jak się zmienili
  4. Ważna informacja dla rodziców najmłodszych. Premier Morawiecki wyjawił, co czeka nas w najbliższych tygodniach
  5. Test, który ujawnia nasze największe pragnienia. Jedna rzecz zdradzi twój najwstydliwszy sekret
  6. Drugi dzień po zniesieniu obostrzeń a sytuacja coraz gorsza. Ministerstwo ujawniło najnowsze dane, bardzo źle na Śląsku
jerzy łapiński