Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Krzysztof Krawczyk napisał poruszające słowa. Zanim trafił do szpitala, zwrócił się do fanów
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 25.03.2021 11:03

Krzysztof Krawczyk napisał poruszające słowa. Zanim trafił do szpitala, zwrócił się do fanów

Krzysztof Krawczyk
Facebook/Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk opublikował wpis na Facebooku, w którym napisał, że zachorował na COVID-19. Obecnie przebywa w szpitalu. Zaapelował do swoich fanów.

Krzysztof Krawczyk trafił do szpitala w wyniku zarażenia koronawirusem. Na swoim profilu na Facebooku poprosił o spokój i pragnął wesprzeć wszystkich innych Polaków cierpiących na COVID-19.

Krzysztof Krawczyk apeluje do swoich fanów

Kilka dni przed trafieniem do szpitala Krawczyk zwrócił się do swoich fanów. Podziękował im za ich własne interpretacje teledysków do jego piosenek.

Kochani! Lubię jak tworzycie własne teledyski, jak dajecie upust własnej wyobraźni! I proszę wytwórnie płytowe, które mają prawa do tych nagrań,by nie blokowały tych działań! Musicie tylko prawa te uszanować odznaczając uznanie tych praw. To skomplikowanie brzmi, ale na pewno wiecie o co chodzi! Pozdrawiam i oczekuję dalszych Waszych działań artystycznych! – napisał.

W komentarzu pod swoim postem ponownie podziękował wszystkim fanom, podkreślając, że jest to ostatnia prosta jego drogi zawodowej oraz życiowej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Dziękuję! Cieszą mnie takie inicjatywy, sprawia mi radość, że jesteście ze mną na ostatniej prostej mojej drogi artystycznej i życiowej […] – dodał.

Krzysztof Krawczyk w szpitalu

Kiedy trafił do szpitala, umieścił kolejny wpis, w którym poinformował o swoim stanie zdrowia oraz dodał, że martwi się o swoją małżonkę, która nadal czeka na wyniki testu.

Kochani! Niestety i mnie dopadł COVID. Jestem w szpitalu. Muszę podjąć walkę, jeszcze jedną w moim życiu walkę! Nie wiem, jak będzie z moją Ewą, która jeszcze nie ma wyniku, ale jest na kwarantannie w domu […] – napisał.

Dodał, że wcześniej przyjął już szczepionkę, a zachorował mimo to. Poprosił swoich fanów o modlitwę i wspomniał również o swoim przyjacielu Andrzeju Piasecznym, który również przebywa w szpitalu. Więcej zdjęć muzyka można znaleźć na Facebooku.

Mogę tylko Was prosić o modlitwę! Nawet szczepienie Pfeizerem nie pomogło. Łączę się w chorobie ze wszystkimi, których ona dopadła, a szczególnie z moim Przyjacielem Andrzejem Piasecznym. Piasek nie dajmy się tej zarazie!

Panie Krzysztofie, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Rmf24.pl, O2.pl