Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Pracuje w Biedronce i ujawnił kulisy. Ludzie pękają ze śmiechu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.02.2024 12:07

Pracuje w Biedronce i ujawnił kulisy. Ludzie pękają ze śmiechu

Pracuje w Biedronce i ujawnił kulisy
Pracuje w Biedronce i ujawnił kulisy, fot. TikTok/@majkel_bo

Biedronka nie od dziś uważana jest za ulubiony supermarket Polaków. Teraz jeden z pracowników tego sklepu postanowił podzielić się z internautami prawdziwymi informacjami na temat pracy w tym miejscu. Klienci nie kryją swojego zaskoczenia.

Biedronka cieszy się nieśmiertelną popularnością klientów

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że sklep Biedronka cieszy się wręcz niekończącą się sympatią klientów. Nic więc dziwnego, że internauci uwielbiają filmiki, na których mają szansę zobaczyć, jak wygląda codzienność pracownika tego supermarketu. Chociaż większość z nas przynajmniej raz odwiedziła kultową sieciówkę, mało kto miał szansę doświadczyć, jak wygląda praca w takim miejscu.

Z pomocą przychodzi mężczyzna, funkcjonujący na TikToku pod pseudonimem majkel_bo. Pracownik Biedronki uwielbia opowiadać o swojej pracy, a jego humorystyczne nagrania bardzo szybko podbijają serca fanów. Ostatnio chłopak zaprezentował nam, jak zachowuje się kasjer, gdy klient nie posiada wyliczonej kwoty drobnych na swoje zakupy. Co przekazał nam tym razem?

Nagrała zachowanie klientów w Biedronce. Video hitem w sieci Pracownice Biedronki kompletnie się odpaliły. Hit

Tiktoker przekazał prawdę na temat pracy w Biedronce

Chłopak uwielbia rozbawiać swoich fanów. Nic więc dziwnego, że regularnie publikuje nagrania, za pomocą których w humorystyczny sposób opowiada o kulisach swojej pracy w Biedronce. Teraz tiktoker postanowił spróbować swoich sił w popularnym trendzie, w którym każdy użytkownik opowiada o negatywnych kulisach swojej codzienności w bardzo optymistyczny sposób. Jak wygląda to w wykonaniu kasjera z kultowego supermarketu?

Okazało się, że praca chłopaka wcale nie jest jednostajna i nudna, a podczas zmiany czeka na niego wiele wyzwań. Na początku widzimy, jak majkel_bo siedzi w biurze i udaje, że nie ma nic do roboty. Szybko jednak okazuje się, że jest to zaledwie przerwa przed burzą.

W kolejnym segmencie widzimy, jak Michał zajmuje się oceną świeżości produktów, motywowaniem innych współpracowników oraz wypiekaniem chleba i bułek.

ZOBACZ TEŻ: Mężczyzna miał ochotę na rosół i jajecznicę. Teraz grozi mu nawet 15 lat więzienia.

Na jaw wyszła prawda na temat pracy w Biedronce

W kolejnym segmencie nagrania robi się jeszcze zabawniej. Majkel_bo twierdzi, że podczas zmiany czasami musi wypełniać obowiązki ochroniarza, a zaledwie sekundę później widzimy, jak pracownik supermarketu z łopatą w ręce goni niewielkiego złodzieja. Później tiktoker opowiada nam, że dodatkowo pracuje jako magazynier, kasjer, a nawet złota rączka!

Filmik pracownika Biedronki natychmiast przypadł do gustu internautów, którzy w komentarzach nie kryją swojego rozbawienia i chwalą Michała za dystans do samego siebie i ogromne poczucie humoru. To nie pierwszy raz, kiedy gwiazdor social mediów jest chwalony za swoją pracę i pokazywanie nam śmiesznych kulis pracy w uwielbianym przez Polaków sklepie.

Tagi: Biedronka