Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Chciała kupić 2 ziemniaki i dała 100 zł. Reakcja kasjera powala
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.02.2024 07:08

Chciała kupić 2 ziemniaki i dała 100 zł. Reakcja kasjera powala

Robiła drobne zakupy w Biedronce
Robiła drobne zakupy w Biedronce, fot. TikTok/@majkel_bo; Marek BAZAK/East News

Biedronka bez wątpienia jest jednym z ulubionych supermarketów Polaków. Internauci uwielbiają oglądać nagrania, na których mają okazję poznać kulisy pracy w miejscach, w których wykonują swoje codzienne zakupy. Jeden z takich filmików niedawno pojawił się w sieci i szybko skradł serca fanów. Niewiarygodne, co zrobił kasjer podczas obsługiwania klienta!

Nagranie z Biedronki zszokowało internautów

Większość z nas przynajmniej raz była w popularnym sklepie Biedronka, aby wykonać swoje codzienne zakupy. Chociaż wszyscy doskonale znamy te miejsca, nigdy nie mieliśmy okazji przekonać się, jak wygląda praca w kultowym supermarkecie. Nic więc dziwnego, że filmiki, na których pokazana jest codzienność sprzedawców, cieszą się tak wielką popularnością w sieci.

Niedawno na platformie TikTok zagościło właśnie takie nagranie, na którym mogliśmy zaobserwować zabawną sytuację, jaka wydarzyła się w jednym ze sklepów Biedronka. Filmik autorstwa użytkownika majkel_bo bije rekordy popularności, a widzowie nie potrafią powstrzymać śmiechu na widok nieoczekiwanego zachowania chłopaka.

"Nigdy nie wzięłam ślubu. Mam szóstkę dzieci". Ksiądz komentuje Matka Madzi znów wywołała burzę w Polsce. Skandaliczne tajemnice

Niewiarygodne, do czego doszło w sklepie Biedronka

Tiktokowy twórca jest doskonale znany swoim fanom, którzy wyczekują na kolejne nagrania z kultowego supermarketu. Majkel_bo pracuje w Biedronce i bardzo chętnie opowiada internautom o tym, jak wyglądają kulisy jego zatrudnienia. Na swoim profilu dzieli się również zabawnymi materiałami, za pomocą których pokazuje irytujące sytuacje w humorystyczny sposób.

Tak właśnie było w przypadku najnowszego filmiku, który wylądował na jego TikToku. Widzimy na nim jedną z często spotykanych sytuacji, gdy klient kupuje bardzo tani produkt, lecz nie posiada wyliczonej kwoty pieniędzy. Na nagraniu widzimy, jak do kasy podchodzi kobieta, która chciała kupić jedną bułkę, kosztującą 33 grosze. Niestety, miała jedynie banknot 100 złotych.

Kasjer posłusznie sięga do kasy i wręcza jej pozostałą kwotę. Chwilę później przychodzi klientka, która chciałaby kupić baton Prince Polo. Tutaj sytuacja wygląda podobnie — słodycz kosztuje zaledwie 95 groszy, jednak kobieta ma tylko 100 złotych. Kasjer ponownie wydaje resztę.

ZOBACZ TEŻ: Niewiarygodne, co robią jej rodzice po rozwodzie. Takich szaleństwa dawno nie widziała!

Zabawny filmik z Biedronki podbija Tiktoka

W końcu przychodzi czas na moment kulminacyjny nagrania. Do kasy podchodzi kobieta, która chce kupić dwa drobne ziemniaczki. Chociaż ich cena wynosi zaledwie 23 grosze, kobieta posiada jedynie banknot 100 złotych. Kasjer zapytał jej, czy ma może drobniej, jednak ta nie posiadała takiej gotówki. 

Zdenerwowany chłopak wybiera z kasy wszystkie monety i rzuca nimi na kasę. Następnie szeroko uśmiecha się do zaskoczonej klientki. Wtedy też w tle możemy usłyszeć doskonale nam znaną piosenkę “Nic nie może przecież wiecznie trwać…”

Tagi: Biedronka