Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Pracuje w zakładzie pogrzebowym. Zdradziła tajemnice tej nietypowej pracy, TO robią z ciałami
Michał Fitz
Michał Fitz 03.09.2023 08:26

Pracuje w zakładzie pogrzebowym. Zdradziła tajemnice tej nietypowej pracy, TO robią z ciałami

Lauren The Mortician
tiktok.com/lovee.miss.lauren

TikTok nie jest już tylko aplikacją, przy pomocy której dzieciaki nagrywają, jak tańczą do znanych melodii. Na przestrzeni lat stał się także platformą dla osób wykonujących nietypowe zawody, dzięki której te w przystępny sposób mogą dzielić się ciekawostkami z pracy. Tak popularność zyskała Lauren z zakładu pogrzebowego.

Lauren zdradza tajemnice zakładu pogrzebowego

Gdyby sama się nie przyznała, nikt nie posądziłby Lauren o pracę w zakładzie pogrzebowym. W myśl stereotypów tamtejsi pracownicy powinni być smutni, posępni albo po prostu dziwni, a tymczasem mamy do czynienia z pozytywną, wesołą kobietą, która potrafi ciekawie opowiadać o swoich niecodziennych obowiązkach.

Lauren nie tylko bowiem merytorycznie omawia pewne kwestie związane z pracą w zakładzie pogrzebowym, ale także tworzy na podstawie swoich doświadczeń zabawne historyjki. Tym sposobem zebrała już prawie 2,5 miliona obserwujących!

Wczoraj TVP 2 pokazała Biesiadę. Polacy po tym, co zobaczyli nie chcieli milczeć, tak zareagowali

Historie z zakładu pogrzebowego

Niektóre historie Lauren potrafią być naprawdę zdumiewające. Opowiadała chociażby o tym, jak dzwoniono do jej zakładu z pytaniem o skremowanie zmarłego zwierzęcia. Ludzie nie mogli zrozumieć, że temu procesowi poddawane są tylko ludzkie szczątki.

@lovee.miss.lauren Replying to @unstoppable_blonde Educational Purposes ✨ this video is not meant to shame anyone. Just one of those situations where “it is what it is” and we just do all that we can for them as respectfully as we are able. #mortician #deathtok #cremation #questions #funeralstory #asthecasketcloses #greenscreen ♬ Mozart Minuet with violin(815356) - 松本一策

Innym razem tłumaczyła, co robi się z tamponami, jeśli takowy nadal znajduje się w ciele zmarłej. Okazuje się, że przy balsamowaniu wyjmuje się go, chyba, że ciało ma być skremowane, to wtedy w ogóle nie zwraca się na niego uwagi. W kolejnym filmie wyjaśniała za to, że to, jak i w co ubrany jest zmarły zależy tylko i wyłącznie od jego rodziny, a nie widzimisię zakładu pogrzebowego. 

Nie tylko Lauren opowiada o zakładzie pogrzebowym

W przypadku akurat tego tematu śmiało możemy posłużyć się znanym przysłowiem, które mówi, że cudze chwalimy, a swojego nie znamy. Warto więc poznać Panią Z Domu Pogrzebowego, która opowiada o tych samych tematach co Lauren.

Kobieta na tyle ciekawie i przystępnie mówi o swojej nietypowej pracy, że w 2022 roku została nagrodzona na gali Influencers Awards w kategorii “Profesjonalne i specjalistyczne”.

Tagi: Pogrzeb