Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Prokuratura przekazała informacje ws. pogrzebu Grzegorza Borysa i małego Olusia. Wieści są rozpaczliwe
Michał Fitz
Michał Fitz 09.11.2023 12:42

Prokuratura przekazała informacje ws. pogrzebu Grzegorza Borysa i małego Olusia. Wieści są rozpaczliwe

Grzegorz Borys
fot. CanvaPro; Pomorska Policja

W poniedziałek znaleziono ciało poszukiwanego od niemal 3 tygodni Grzegorza Borysa. Wiadomo, że przeprowadzono już na nim sekcję zwłok. Kiedy zostanie pochowany? Czy ktokolwiek z rodziny w ogóle się tego podejmie Co z pogrzebem jego syna?

Ciało Grzegorza Borysa znalezione

W poniedziałek w jednym ze zbiorników wodnych na teranie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego odkryto zwłoki Grzegorza Borysa. Tym samym zakończyły się trwające od 20 października poszukiwania zbiega. Sprawa jednak absolutnie się z tym nie zakończyła.

krymi Co prawda stwierdzono, że przyczyną śmierci było utonięcie, ale mężczyzna ma mieć także rany cięte, a nawet ślady po pistolecie pneumatycznym. Są też wątpliwości co do tego, czy zwłoki zachowałyby się w takim dobrym stanie, gdyby faktycznie od 2 tygodni leżały z takiej błotnistej wodzie.

Znany kryminolog nie mógł milczeć! Podważył wersję śmierci Borysa podaną przez śledczych

Kiedy pogrzeb Grzegorza Borysa?

Póki co więc śledczy wciąż przetrzymują ciało oskarżonego, bo dogłębniejsze badania mogą rzucić nowe światło na całą sprawę. Prokuratura zapewnia jednak, że gdy uzna prace przy nim za skończone, odda je osobom upoważnionym.

Wcześniej wydawać by się mogło, że oskarżonego o dzieciobójstwo mężczyzny nikt nie będzie chciał godnie pochować. Prokuratura zasugerowała jednak, że są osoby, które czekają, by się po ciało Borysa zgłosić. 

Kiedy pogrzeb syna Grzegorza Borysa?

Nic nie wiadomo za to na temat pogrzebu Olusia. Prokuratura nie chciała dzielić się informacjami dotyczącymi jego ciała. Niewykluczone, że prywatny, kameralny pochówek chłopca miał już miejsce, a po prostu opinia publiczna się o tym nie dowiedziała.

Tych informacji nie może potwierdzić matka, gdyż ta, jak twierdzi informator “Faktu”, niemal zapadła się pod ziemię. Możliwe, że chroni ją rodzina. Kobiecie izolacja od tych wszystkich wieści teraz na pewno dobrze zrobi. I tak przeżyła ogromną tragedię.

Źródło: Fakt

Tagi: pogrzeb