Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Przejmująca wiadomość o malutkiej wnuczce Witolda Paszta. Łzy napływają do oczu
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 22.02.2022 23:23

Przejmująca wiadomość o malutkiej wnuczce Witolda Paszta. Łzy napływają do oczu

anuczka Witolda Paszta
TRICOLORS/East News

To przejmujące wyznanie napawa nas smutkiem. Zaledwie kilka dni temu rodzina poinformowała o śmierci lidera Vox. Muzyka pożegnał także oddany zięć, Marek Seriukow. Teraz zaś przekazał przykrą wiadomość: Wnuczka Witolda Paszta nie może sobie poradzić ze śmiercią dziadka.

Minęły cztery lata i jeden dzień odkąd zmarła żona Witolda Paszta, kiedy sławny muzyk i lider grupy Vox udał się w ślad za ukochaną. Artysta zmarł w piątek 18 lutego, o czym poinformowała dzień później pogrążona w rozpaczy rodzina.

Wnuczka Witolda Paszta bardzo tęskni za dziadkiem

Gwiazdora żegnały córki: młodsza Aleksandra, która towarzyszyła ojcu w karierze, oraz starsza Natalia — wraz ze swoim mężem, Markiem Serdiukowem oraz dwójką dzieci. 12-letni Maciek był szczerze przywiązany do dziadka, z którym łączyły go liczne pasje. Obaj uwielbiali wspólne majsterkowanie i gotowanie, dzielili także ogromną fascynację sportem.

Z kolei zaledwie 2-letnia wnuczka Witolda Paszta, mała Nadia była oczkiem w głowie artysty, który z niecierpliwością czekał na jej narodziny i bardziej niż chętnie spędzał wolne chwile w jej towarzystwie, czytając dziecięce książeczki i relaksując się w przerwach od pracy.

Teraz, po śmierci gwiazdora Marek Serdiukow z bólem opowiada o reakcji córki na stratę. Mimo łagodnych tłumaczeń, wnuczka Witolda Paszta nadal usilnie szuka dziadka i chce się z nim zobaczyć, lub przynajmniej porozmawiać przez telefon.

Od rana cichy głosik woła dziadka i podsuwa telefon, żeby do niego zadzwonić. Więc tłumaczę jej, że… Śpi spokojnie. W lepszym miejscu. W lepszym miejscu. Z Babcią Martą. I w końcu może ją przytulać i całować. A nam pozostaje jedynie tak bardzo, bardzo tęsknić — wyznał zięć muzyka w rozmowie z Onetem.

Dla całej rodziny śmierć Witolda Paszta była olbrzymim ciosem. Pozostawił córki i wnuki, a także ukochane zwierzęta, jednak, jak wielokrotnie podkreślali bliscy i przyjaciele gwiazdora, pozostaje wierzyć, że na zawsze połączył się z ukochaną Martą.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Uwielbiany dziennikarz po wybudzeniu ze śpiączki przerwał milczenie. Widział porażające rzeczy
  2. Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Niepokojący widok na profilu jurora „The Voice Senior”
  3. Tomasz Karolak pokazał swojego syna. Internauci nie mogli uwierzyć w to, co widzą: „Klon”

Źródło: Pomponik