Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Rodzina pani Renaty nie mogła poznać domu po remoncie przez ekipę Katarzyny Dowbor. Popłakali się ze szczęścia
Michał Fitz
Michał Fitz 23.09.2022 09:54

Rodzina pani Renaty nie mogła poznać domu po remoncie przez ekipę Katarzyny Dowbor. Popłakali się ze szczęścia

Katarzyna Dowbor
youtube.com/Polsat

Przez ostatnie tygodnie emitowana jest już 19. edycja programu „Nasz Nowy Dom”. Katarzyna Dowbor i spółka znów pomagają rodzinom w potrzebie, w zamian dostając łzy wzruszenia i ciepłe, pełne wdzięczności uściski. Dokładnie tak było też przy okazji ostatniego epizodu.

Ekipa remontowa programu wzięła się bowiem za odnowę domu rodziny z okolic Mirosławca w zachodniopomorskim. Ten jeszcze przed jej wkroczeniem wyglądał jak plac budowy. A jak prezentował się później?

Katarzyna Dowbor pokazuje rodzinie nowy dom

Przebitki nakręcone w busie jadącym do nowego domu udowadniały, jak bardzo podekscytowana jest rodzina. Wtedy jednak wszyscy jej członkowie, mogli jeszcze utrzymać emocje na wodzy, bo nie widzieli go na żywo. Gdy tylko podjechali pod posesję, wszystko puściło.

Pani Renata zaczęła płakać, zanim jeszcze wysiadła z busa. Już przez okno widziała bowiem, że z zewnątrz jej dom w niczym nie przypomina budynku, którym był jeszcze kilka dni wcześniej. Zrobiono elegancką elewację, wstawiono nowe drzwi, a na dodatek uprzątnięto nieco plac i postawiono na nim trampolinę, której tak bardzo pragnęły dzieci.

Katarzyna Dowbor zaprezentowała wnętrze domu

Kompletnie odmieniony był też środek budynku. Pierwsze różnice był widoczne już od progu. Brakowało jednej ściany, a chałupnicza drabina na strych zamieniła się w pełnoprawne schody, które wskazywały, że na poddaszu jest coś więcej. Ogromne wrażenie na rodzinie zrobiła też nowoczesna łazienka.

Prysznic jest śliczny, wszystko jest śliczne mówiła wzruszona uczestniczka programu.

Pani Renata kolejny raz nie wytrzymała po wejściu do salonu. Przestrzeń stworzona przez ekipę remontową zrobiła na niej takie wrażenie, że ta nie tylko znów się rozpłakała, ale też usiadła z wrażenia na nowej kanapie.

Ogromnie szczęśliwe były też dzieci, gdy zobaczyły swoje pokoje. Syn uczestników dostał pomieszczenie dla prawdziwego gracza, a z kolei córka taki, który odpowiadał prawdziwej artystce. Znalazła się w nim nawet sztaluga.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor przeszła poważną operację. Niewiele brakowało, by pożegnała się z pracą w telewizji
  2. Ekipa Katarzyny Dowbor przeszła samą siebie. Prowadząca „Nasz nowy dom” przekazała rodzinie wspaniałe wieści
  3. Nie będzie Sylwestra TVN 2022/2023 w Warszawie. Ujawniono powód zaskakującej decyzji