Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Marek miał romans. Kochanka mężczyzny napisała do jego żony
Natalia Andrejuk
Natalia Andrejuk 21.01.2021 18:23

Marek miał romans. Kochanka mężczyzny napisała do jego żony

romans
fot. archiwum prywatne

Marta miała romans z Markiem od ponad roku. Jej kochanek cały czas obiecywał jej, że rozstanie się z żoną, aby mogli być razem. Jednak kobieta zorientowała się, że mężczyzna ją okłamuje i postanowiła napisać SMS-a do jego żony. Odpowiedź małżonki powala na kolana, nie chciała tego zostawić bez reakcji.

Kamila i Marek są małżeństwem od 8 lat i mają razem dwóję malutkich dzieci: Adasia i Kasię. Jednak od ponad roku mężczyzna ma romans i z pewnością nie spodziewał się, że jego kochanka zdobędzie się na coś podobnego.

Marek miał romans. Kochanka mężczyzny napisała do jego żony

Kamila już od jakiegoś czasu znajduje się na urlopie wychowawczym i cały czas poświęca dzieciom. Pewnego dnia, gdy jej mąż był w pracy, dostała SMS-a od tajemniczej Marty.

Okazało się, że mąż Kamili ją zdradzał! Jego wyskoki nie trwały krótko, ponieważ miał romans od ponad roku. Treść wiadomości tekstowej, którą dostała, wprawiła ją w rozpacz.

Nie wiem, jak zacząć, z tej strony Marta, mam romans z twoim mężem od roku. Wiem, że macie dzieci, właśnie ze względu na nie, chcę wyjawić Ci całą prawdę — zaczynała się wiadomość.

Marek od początku mówił mi, że wasz związek to tylko formalność, że bierzecie rozwód, ale ze względu na Kasię i Adasia chcecie załatwić to łagodnie. Te kłamstwa słyszę niemal codziennie, teraz wiem, że Markowi chodziło wyłącznie o łóżko i zabawę, nigdy nie zamierzał Cię zostawić. Mam mnóstwo dowodów, SMS-ów, zdjęć, jeżeli chcesz, pokażę Ci je. Marta — można było przeczytać.

Na początku Kamila zaczęła płakać i nie mogła w to wszystko uwierzyć. Szybko zorientowała się, że nie może tak tego zostawić i użalać się nad sobą. Złapała za telefon i odpisała:

Droga Marto, dziękuję za SMS-a. Szkoda, że sypiając z moim mężem, nie miałaś refleksji o „Kasi i Adasiu”, którzy właśnie stracili przez waszą dwójkę rodzinę. Markowi możesz robić miejsce w swoim mieszkaniu, bo już nie będzie miał opcji, żeby mieszkać w domu ze swoją żoną i dziećmi. Mam nadzieję, że będziecie szczęśliwi, a Ty okażesz się wyrozumiałą macochą.

Romans rozbił rodzinę

Jednak romans jej męża pozwolił uświadomić Kamili, że tak naprawdę nie chciała zakładać rodziny. To nigdy nie było jej marzeniem, ale uległa naciskom ze strony rodziców, którzy marzyli o gromadzie wnucząt.

Skrzywdzona kobieta uznała, że potrzebuje czasu, aby to wszystko sobie poukładać. Szybko zawiozła dzieci rodzicom męża, nic im nie tłumacząc. Napisała do Marka, że wie o wszystkim, a Adaś i Kasia są u teściów.

Tego samego dnia była już w pociągu, który zawiózł ją do domu wypoczynkowego na Mazurach, gdzie mieszkała jej przyjaciółka. Po jakimś czasie odezwała się do męża i powiedziała mu, że postanowiła o rozwodzie. Jednak chce, aby dzieci były u niej, ponieważ mimo tego, że nigdy ich nie planowała, pokochała je całym sercem i nie wyobraża już sobie bez nich życia.

Z kolei ta kobieta zdecydowała się wysłać do żony kochanka coś więcej niż tylko SMS-a.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: