Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > 79-letni aktor oficjalnie pokazał się ze swoją młodszą o 40 lat partnerką. Kobieta olśniewa urodą
Marta Kulik
Marta Kulik 28.10.2019 19:06

79-letni aktor oficjalnie pokazał się ze swoją młodszą o 40 lat partnerką. Kobieta olśniewa urodą

fot. Anthony Tran, unsplash.com

Różnica wieku nie przeszkadza znanemu aktorowi i jego dużo młodszej partnerce. 79-latek oficjalnie pokazał się ze swoją ukochaną na premierze filmu, w którym zagrał. Kobieta olśniewa urodą i zachwyca fanów znanego gwiazdora. Sama również może pochwalić się imponującą karierą.

W czwartek wieczorem Al Pacino zjawił się w Los Angeles ze swoją 18-letnią córką Olivią i 40-letnią partnerką Meital Dohan. Pomimo że jest między nimi spora różnica wieku, to widać, że świetnie się ze sobą czują. Aktor rzadko pokazuje się w towarzystwie bliskich mu kobiet, dlatego wydarzenie było szczególne.

Różnica wieku w związku Ala Pacino

Pomiędzy Alem Pacino i jego wybranką jest niemal 39 lat różnicy. Po raz pierwszy zostali przyłapani w swoim towarzystwie w ubiegłym roku. Choć nie zaprzeczali doniesieniom o związku, to unikali pokazywania się razem. Tym razem pojawiła się szczególna okazja do wspólnego wyjścia.

różnica wieku

Al Pacino zagrał jedną z głównych ról w filmie Netflixa The Irishman, gdzie występuje u boku Roberta De Niro, Joego Pesciego i Harveya Keitela. W Los Angeles odbyła się uroczysta premiera filmu i z tej okazji gwiazdor pokazał się z najbliższymi mu kobietami. Ich wspólne wejście na czerwony dywan zrobiło furorę. Meital Dohan również jest aktorką i ma rzeszę fanów w Izraelu, skąd pochodzi.

Gdzie grał Al Pacino?

Al Pacino grał w wielu kultowych produkcjach. Karierę zaczynał, występując na deskach teatralnych, co przyniosło mu uznanie wśród krytyków. Wielką sławę przyniosła mu rola Michaela Corleone w Ojcu chrzestnym. Dzięki nominacji do Oscara otworzyły się przed nim wszystkie drzwi w Hollywood.

różnica wieku

Al Pacino grał w filmach takich jak: Człowiek z blizną, Frankie i Johnny, Zapach kobiety, Donnie Brasco, Ocean’s Thirteen, M jak morderca, Sposób na Szekspira czy Once Upon a Time in Hollywood. Sam również jest reżyserem i producentem, kilka lat temu został odznaczony amerykańskim Narodowym Medalem Sztuki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ranking najbardziej wpływowych Polaków. Poseł i pisarka lepiej niż premier
  2. Wpadka w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tego występu długo nie zapomnimy
  3. Kinga Rusin i Edyta Górniak pogodziły się na dobre? Odpowiedź na pytanie fana wszystko wyjaśnia
  4. Syn aktora TVP umarł mu na rękach. Chłopiec zmarł niedługo po narodzinach
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno