Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Sanatorium miłości: Uczestnik programu ukrywał swoje prawdziwe imię? Wszyscy myśleli, że ma na imię Andrzej
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 26.03.2021 21:31

Sanatorium miłości: Uczestnik programu ukrywał swoje prawdziwe imię? Wszyscy myśleli, że ma na imię Andrzej

Sanatorium miłości
fot. kadr z programu „Sanatorium miłości „

Andrzej z Sanatorium miłości 3, uważany za najprzystojniejszego uczestnika przez cały czas ukrywał swoje prawdziwe imię? Podczas jego wystąpienia w programie Familiada fani byli nieco zdezorientowani, na jego plakietce z imieniem widniało bowiem imię Antoni, a nie Andrzej.

Sanatorium miłości to program emitowany na TVP 1. Cieszy się coraz większą popularnością, a jego uczestnicy zyskali dużą sympatię widzów. Tym razem ich uwagę przykuł Andrzej.

Kim jest Andrzej z Sanatorium miłości?

Program Sanatorium miłości z miejsca przypadł do gustu widzom. Za nami już trzecia edycja programu. Dużym zainteresowaniem cieszą się jego uczestnicy, a zwłaszcza przystojny pan Andrzej.

Andrzej według wielu widzów oraz uczestniczek programu był najprzystojniejszym z panów. Niestety, jak się okazało, mimo dużego powodzenia, nie udało mu się nawiązać z nikim bliskiej relacji.

Prowadząca programu, Marta Manowska, wielokrotnie rozmawiała na wizji z uczestnikiem, zarzucając mu, że ten świadomie nie chce otworzyć się na miłość i nie mówi o sobie całej prawdy. Bezskutecznie próbowała go przekonać, by zmienił swoje postępowanie. Niestety, na próżno.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Z tego co udało się ustalić w trakcie trwania programu, Andrzej ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa.

Jak naprawdę ma na imię Andrzej?

Uczestnicy ostatniej edycji Sanatorium miłości wystąpią w specjalnym odcinku Familiady. Zapowiedzi programu pojawiły się już w telewizji.

W programie pojawią się Halina, Jadzia, Krystyna oraz Zdzisław, Edward i wspomniany już Andrzej. Fani oglądający z niecierpliwością zwiastun programu dopatrzyli się czegoś zaskakującego.

Na plakietce Andrzeja widniał napis Antoni. Wierni widzowie Sanatorium miłości nie kryli swojego zdziwienia. Czyżby Andrzej miał tak naprawdę na imię Antoni?

Opinie na ten temat są różne. Niektórzy uważają, że Antoni to zapewne pierwsze imię tajemniczego uczestnika. W końcu wiele osób woli, by zwracać się do nich ich drugim imieniem. Czy tak też jest w przypadku Andrzeja? Być może przekonamy się już niebawem. Więcej zdjęć z programu Sanatorium miłości można znaleźć na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Radiozet.pl