Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Siostra Zenka Martyniuka ujawniła prawdę o ich mamie
Sara Karmańska
Sara Karmańska 20.02.2024 14:11

Siostra Zenka Martyniuka ujawniła prawdę o ich mamie

Siostra Zenka Martyniuka ujawniła prawdę o ich mamie, fot. KAPiF
Siostra Zenka Martyniuka ujawniła prawdę o ich mamie, fot. KAPiF

Zenek Martyniuk cieszy się udaną karierą. Popularność w świecie disco-polo zapewniła mu stałe zlecenia, a co za tym idzie, napływ gotówki. To pozwoliło mu na całkowite utrzymywanie się z muzyki, którą interesował się już od najmłodszych lat. Dzieciństwa nie spędził jednak w samotności – wokalista zespołu „Akcent” ma siostrę. 

Zenek Martyniuk stara się chronić swoją prywatność

Zenon Martyniuk zamieszkał wraz z rodziną w Grabówce pod Białymstokiem. Wokalista zaprosił dziennikarzy do swojej rezydencji, ale na co dzień pilnie strzeże swojej prywatności. Z trudem szukać w sieci jego prywatnych zdjęć, ani nawet mediów społecznościowych, które pokazywałyby coś więcej niż życie zawodowe Zenka. 

Wraz z popularnością wokalisty, sławę zyskali także członkowie jego rodziny – żona Danuta i syn Daniel, który postanowił pójść w ślady ojca. W ostatnim czasie pochwalił się swoim debiutanckim utworem. Na nagłówki trafiał już jednak wcześniej – głównie za sprawą notorycznego pakowania się w kłopoty

Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk, wyjazd do Hiszpanii, po co pojechali
Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk, wyjazd do Hiszpanii, po co pojechali
Zenek Martyniuk i Danusia Martyniuk, fot. KAPiF
Danuta Martyniuk przeszła operację. Wiadomo, co się stało Danuta Martyniuk już się nie kryje. “To jest teraz TVPPO”

Zenek Martyniuk nieczęsto mówi o swojej rodzinie

Żona Zenka Martyniuka w ostatnich latach coraz chętniej pojawia się u jego boku dzięki metamorfozie, jaką przeszła w ostatnich latach. Danuta Martyniuk nie tylko znacząco schudła, czym zmotywowała do zmiany także swojego męża, ale również poddała się zabiegom upiększającym i operacji nosa. Przez lata przyzwyczaiła się do częstych wyjazdów męża, i jak zdradziła, często spędza czas podczas jego nieobecności w towarzystwie książki.

Zenek Martyniuk niechętnie mówi jednak o dalszych członkach swojej rodziny. Najwięcej wiadomo o mamie muzyka, która pojawiła się między innymi na obchodach 30-lecia kariery muzycznej Zenka. Kobieta była także bohaterką reportażu „Sprawa dla reportera”, w którym wystąpiła u boku syna. 

Zenek Martyniuk z rodziną, fot. KAPiF 2.jpg
Zenek Martyniuk z rodziną, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk z rodziną, fot. KAPiF 1.jpg
Zenek Martyniuk z rodziną, fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Już jest nowy teledysk Zenka a w nim dzikie pląsy z Danutą

Siostra Zenka Martyniuka ujawniła prawdę o ich mamie

Wiadomo, że Teresa Martyniuk mieszka w rodzinnym domu muzyka w Gredelach. Choć kobieta od dawna jest już na emeryturze, bardzo dba o swój dom. Mimo majątku syna, który osiągnął spektakularną karierę, kilka lat temu wyszło na jaw, że 70-letnia wówczas kobieta, nadal pozostawała aktywna zawodowo, prowadząc punkt skupu mleka. Jak zdradziła siostra Zenona Martyniuka, przyczyną takiej decyzji ich mamy wcale nie były kwestie finansowe. Dzięki temu ma zajęcie, ponieważ „nie potrafi usiedzieć na miejscu”. Choć Teresa Martyniuk może liczyć na pomoc syna i synowej, na co dzień zajmuje się nią siostra wokalisty, Wioletta. 

To nawet już nie chodzi o pieniądze, ale o to, by mama miała zajęcie. Bo jak człowiek całe życie ciężko pracował, to i potem, na starość, nie potrafi usiedzieć w miejscu – cytuje jej słowa portal „Super Express”.

Zenon Martyniuk z mamą, fot. KAPiF.jpg
Zenon Martyniuk z mamą, fot. KAPiF
Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk z mamą, fot. kadr z programu „Sprawa dla reportera”, prod. TVP

Źródło: Super Express