Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Steve Irwin zginął w 2006 roku przez atak płaszczki. Zwierzę przekuło mu serce
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 09.10.2019 18:33

Steve Irwin zginął w 2006 roku przez atak płaszczki. Zwierzę przekuło mu serce

steve irwin
instagram.com @wildlifewarriorsworldwide

Steve Irwin zginął w 2006 roku w tragiczny sposób. Płaszczka przebiła serce gwiazdora programów o zwierzętach jadowym kolcem, kiedy kręcił kolejne odcinki swojego show.

Steve Irwin to legenda telewizji. Polscy widzowie z chęcią oglądali jego program Łowca krokodyli emitowany przez Animal Planet i Discovery Channel. Niestety, zginął w czasie kręcenia odcinka w wyniku spotkania z płaszczką. Jego pogrzeb oglądało 300 milionów widzów.

Steve Irwin: śmierć

Steve Irwin zmarł 4 września 2006 roku na Wielkiej Rafie Koralowej w okolicach Port Douglas w stanie Queensland (Australia). Jego śmierć nastąpiła koło godziny 11 czasu lokalnego. Do strasznego zdarzenia doszło w czasie realizacji zdjęć pod wodą do jego programu telewizyjnego na temat najbardziej niebezpiecznych zwierząt oceanów. Jego cała rodzina przebywała w tym czasie na wakacjach w Tasmanii.

Steve Irwin: płaszczka odebrała mu życie

Irwin został zaatakowany przez płaszczkę, która przebiła kolcem jadowym jego klatkę piersiową i bezpośrednio jego serce. Australijski prezenter płynął zbyt blisko morskiego zwierzęcia, które poczuło się zagrożone i sprowokowane do ataku. Steve nurkował z rurką blisko powierzchni, kiedy płaszczka spowodowała jego śmierć. Odnotowano tylko 17 przypadków śmierci z tej przyczyny, a Steve Irwin był trzecim Australijczykiem, który zginął w ten sposób.

Steve Irwin płaszczka: wideo

Śmierć Steve’a Irwina została zarejestrowana w formie wideo, gdyż nastąpiła w czasie kręcenie podwodnych zdjęć do jego programu na temat najgroźniejszych zwierząt oceanów. Jest to jedyna śmierć w wyniku ataku płaszczki, którą sfilmowano. Nagranie budzi prawdziwe przerażenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

płaszczka

Śmierć Steve’a Irwina była tragicznym wydarzeniem.

steve irwin z rodziną

Irwin był gwiazdą telewizyjną i prowadził program Łowca krokodyli.

płaszczka

Steve Irwin zginął wskutek ataku płaszczki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hitowy produkt wraca do Lidla. 12 października sklepy przeżyją oblężenie
  2. Panna młoda miała powody, żeby być zła. Podczas ślubu teściowa przekroczyła wszystkie granice
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Dziennikarze znaleźli oprawcę znanej aktorki. To znana osobistość ze świata filmu
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu