Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Nie żyje roczny syn znanego sportowca. Australijskie media podały poruszające szczegóły
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 14.07.2019 13:06

Nie żyje roczny syn znanego sportowca. Australijskie media podały poruszające szczegóły

nie żyje John Witherspoon
fot. twitter.com/John_POPS_Spoon

Syn utytułowanego olimpijczyka nie żyje. Media podały porażające szczegóły wypadku, który wstrząsnął mieszkańcami całego kraju. Co się stało? Członkowie społeczności lekkoatletycznej przekazali zrozpaczonym rodzicom wyrazy wsparcia. Policja dokłada wszelkich starań, żeby wyjaśnić, jak doszło do tragedii. Ojciec rocznego dziecka został zabrany na specjalistyczne badania.

Cała Australia pogrążyła się w żałobie po tym, jak do mediów dotarła przejmująca wiadomość o śmierci malutkiego syna Isaaca Ntiamoah . Słynny atleta i jego partnerka pozostają w głębokim szoku. Do wypadku, który kosztował dziecko życie, doszło w wyniku tragicznego zbiegu okoliczności. Mimo błyskawicznej interwencji medycznej lekarzom nie udało się go uratować. Syn sportowca zmarł, a policja wezwała jego ojca na przesłuchanie i test. Dlaczego stróże prawa zdecydowali się na tak zaskakujący krok? Rodzina zwróciła się do opinii publicznej ze szczególnym apelem. Ich prośba i wyznanie łamią serca.

Nie żyje syn Isaaca Ntiamoah. Co się stało?

Jak informuje portal theguardian.com, syn sportowca zmarł w wyniku tragicznego wypadku samochodowego. Chłopczyk został śmiertelnie potrącony podczas zabawy na podwórku przed domem rodziców. Co się stało?

Tamtego tragicznego dnia Isaac Ntiamoah robił sprawunki na przyjęcie urodzinowe chłopca. Z tego powodu przez większość dnia kursował pomiędzy domem a miastem, przywożąc kolejne zakupy. Niestety, w pewnym momencie Isaac Ntiamoah nie zauważył, że w pobliżu bawi się jego syn i doszło do niebezpiecznego potrącenia.

Mimo że matka chłopczyka czym prędzej zabrała go do szpitala, lekarzom ostatecznie nie udało się ocalić malucha. Australijskie media nie ujawniły, jaka była oficjalna przyczyna śmierci chłopca. Sam Isaac Ntiamoah został zabrany na komisariat policji, celem wykonania badań z krwi i moczu. Ich wyniki mają rozstrzygnąć, czy w momencie wypadku mężczyzna nie pozostawał pod wpływem substancji odurzających.

Kim jest Isaac Ntiamoah?

Isaac Ntiamoah jest znanym australijskim lekkoatletą oraz sprinterem, który cieszy się uznaniem na całym świecie. Mężczyzna przyszedł na świat 27 października 1982 w Canberze.

Sportowiec stał się szczególnie znany po tym, jak znalazł się w reprezentacji Australii podczas mistrzostw świata w Paryżu w 2003 roku. Niestety, będąc zawodnikiem rezerwowym Isaac Ntiamoah ostatecznie nie wziął udziału w rywalizacji. Zwycięstwo przyniosły mu dopiero igrzyska Wspólnoty Narodów z 2010 roku, gdzie zajął czwarte miejsce. Dwa lata później wziął udział w igrzyskach olimpijskich z 2012 roku, kiedy jego sztafeta ustanowiła rekord kontynentu.

Rodzina dziecka zdecydowała się na wydanie oficjalnego oświadczenia. Wyrazili w nim przekonanie, że ich syn trafił do nieba i jest już ze swoim Niebiańskim Ojcem. Mają nadzieję, że Bóg pomoże im uporać się z ciężarem straty i odnaleźć pocieszenie. Poprosili o uszanowanie ich prywatności w tym trudnym okresie.

Składamy kondolencje rodzinie zmarłego chłopca.

syn

Isaac Ntiamoah: syn olimpijczyka nie żyje. Rodzina zaapelowała do opinii publicznej o uszanowanie ich prywatności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Papuga wychowała się z psami i zachowuje się jak jeden z nich. Potrafi nawet szczekać
  2. Agnieszka Kotulanka w młodości. Aktorka była piękna i miała u stóp cały świat
  3. Żona Jurka Owsiaka wyjawiła, kto miał zastąpić go w WOŚP. Jej słowa są niezwykle poruszające
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje

źródło: theguardian.com, frasercoastchronicle.com.au