Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Wielkie święto w domu Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk pokazał zdjęcie: „Przyjmij najlepsze życzenia”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 18.07.2022 16:42

Wielkie święto w domu Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk pokazał zdjęcie: „Przyjmij najlepsze życzenia”

Krzysztof Cugowski
TRICOLORS/East News

Krzysztof Cugowski ma niemałe powody do świętowania. Były lider Budki Suflera złożył najserdeczniejsze życzenia swojemu najmłodszemu synowi, który niedawno świętował swoje 24. urodziny.

Wokalista wrzucił zdjęcie na swój profil na Instagramie, na którym możemy zauważyć, jak pozuje razem z synem. Kim jest Chris Cugowski?

Krzysztof Cugowski ma powody do świętowania

Nie od dziś wiadomo, że cała rodzina Krzysztofa Cugowskiego jest niesamowicie utalentowana muzycznie. Piosenkarz wychował trójkę synów, którzy podobnie jak znany tata, próbują swoich sił w polskim show-biznesie. Dzisiaj swoje święto obchodzi najmłodsze z dzieci muzyka — Chris Cugowski. Były lider Budki Suflera zamieścił wspólne zdjęcie z synem na Instagramie. W opisie zdecydował się na piękne życzenia.

-Ten młody człowiek pojawił się w naszym życiu 24 lata temu.
@christoph.cugo w dniu Twoich urodzin przyjmij najlepsze życzenia. Zdobywaj, goń za marzeniami, bądź szczęśliwy. Sto lat synu! – napisał Krzysztof Cugowski na swoim profilu na Instagramie.

Kim jest najmłodszy syn Krzysztofa Cugowskiego?

Chris Cugowski urodził się 18 lipca 1998 roku. Największą popularność zdobył dzięki udziałowi w telewizyjnym show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie od razu zaskarbił sobie przychylność telewidzów. Podobnie jak jego tata i bracia jest utalentowany muzycznie. Nie tylko śpiewa, ale też gra na gitarze, perkusji, pianinie i ukulele.

Jednak w przeciwieństwie do swojej rodziny próbuje również sił w aktorstwie. Na swoim koncie ma już między innymi epizodyczny udział w hicie Netflixa „Bridgertonowie”.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Chris Cugowski (@christoph.cugo)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Córka Wojciecha Cugowskiego pójdzie w ślady ojca i dziadka? Krzysztof Cugowski może pękać z dumy
  2. Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
  3. Pytanie na śniadanie: „Techniki relaksacyjne” na stres wywołany problemami finansowymi. Zastanawiające rady ekspertki

Źródło: Plotek