Silver.Lelum.pl > Krzysztof Cugowski

Krzysztof Cugowski

Nieprzyjemne doniesienia ws. związku Cugowskiego
08.02.2024 15:07 Nieprzyjemne doniesienia ws. związku Cugowskiego. Tak szybko się rozeszli?

Piotr Cugowski zaskoczył wszystkich informacją na temat rozstania ze swoją partnerką oraz matką jego kochanej pociechy. Chociaż dla wielu było to całkowicie niespodziewane, piosenkarz niedługo później pochwalił się swoją nową ukochaną. Teraz głos w sprawie miłosnych zawirowań syna zabrał Krzysztof Cugowski.

Krzysztof Cugowski
12.09.2023 17:44 O ostatnim smutku w domu Krzysztofa Cugowskiego mało kto słyszał. Musiał ją pożegnać po tylu latach, wielka strata

W ostatnim czasie Krzysztof Cugowski musiał zmierzyć się z ogromną stratą. W lipcu pożegnał przyjaciółkę, z którą dane mu było spędzić wyjątkowe 18 lat. Słowa, w których opisał swój żal, sprawiają, że łzy same cisną się do oczu. 

Krzysztof Cugowski
02.05.2023 09:10 Krzysztof Cugowski chce pracować do końca swoich dni. Nie jest w stanie wyżyć z emerytury

Nie będzie przesadą, jeśli stwierdzimy, że Krzysztof Cugowski jest jednym z najpopularniejszych wokalistów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Choć przekroczył już barierę wieku emerytalnego, wciąż pracuje i, jak się okazuje, dalej zarabia, jak na największą gwiazdę przystało.Muzyk jakiś czas temu wyjawił w rozmowie z “Super Expressem”, że z uwagi na niską emeryturę będzie prawdopodobnie pracował do śmierci.

Piotr Cugowski
10.02.2023 09:07 Ojciec Piotra Cugowskiego właśnie ujawnił całą prawdę o nowej partnerce syna. Wszyscy będą zaskoczeni

Piotr Cugowski jest znów szczęśliwie zakochany. Teraz jego ojciec postanowił w rozmowie z mediami zdradzić kilka szczegółów na temat nowej wybranki swojego syna. Fani mogą być naprawdę zaskoczeni.

Krzysztof Cugowski żona
26.01.2023 10:11 Żona Krzysztofa Cugowskiego wyleciała do USA. Małżeństwo czeka bardzo miły czas, gdy wróci

Krzysztof Cugowski przekazał, jakie zmiany czekają teraz jego rodzinę. Okazało się, że ukochana żona artysty Joanna musi na pewien czas opuścić Polskę. Jaki jest powód jej wyjazdu? Piosenkarz poinformował, że jego ukochana wyjeżdża na dwa tygodnie do Stanów Zjednoczonych. Wszystko z powodu narodzin wnuka, przy którym młoda babcia chce trochę pomóc rodzicom.

Krzysztof Cugowski
25.01.2023 23:37 Krzysztof Cugowski przerwał milczenie ws. rozwodu syna. „Ma nową panią”

Krzysztof Cugowski w nieoczekiwanych słowach skomentował doniesienia o rozpadzie małżeństwa jego syna. Bez ogródek przyznał, że w życiu miłosnym Piotra rzeczywiście dokonała się rewolucja. Wszyscy byli w błędzie, jeśli chodzi o kwestię rozwodu. Kiedy w środowe popołudnie media obiegła wieść o rozstaniu, wybuchło niemałe zamieszanie. Piotr Cugowski, który przez blisko 15 lat był mężem dziennikarki Elizy Tokarczyk już od jakiegoś czasu dawał sygnały, że w jego życiu pojawił się ktoś nowy. Zamienił żonę na narzeczoną? Ojciec muzyka rozwiał wszelkie wątpliwości.

Krzysztof Cugowski
05.01.2023 21:15 Krzysztof Cugowski rozstał się z matką swoich synów i związał się z Joanną. Dzieli ich spora różnica wieku

Krzysztof Cugowski przeżył w swoim życiu uczuciowym prawdziwą rewolucję. Lider Budki Suflera w latach dziewięćdziesiątych rozwiódł się z matką swoich synów, a później poślubił młodszą o 15 lat kobietę. Historia miłości muzyka i jego ukochanej Joanny zaczęła się dosyć nietypowo. Dziś tworzą jedno z najszczęśliwszych małżeństw w polskim show-biznesie. Jak rozwijał się ich związek?

17.10.2022 15:25 Dosadna odpowiedź Krzysztofa Cugowskiego na zarzuty od wdowy po Romualdzie Lipko

Romuald Lipko odszedł w 2020 roku, jednak do dziś w mediach mówi się o zawiłych relacjach pomiędzy nim a drugim założycielem „Budki suflera”. Teraz Krzysztof Cugowski mocnymi słowami odpowiedział na zarzuty, jakie padły ze strony wdowy po kompozytorze. Skwitował je krótko, lecz dosadnie. Jakiś czas temu w „Plejadzie” ukazał się wywiad, który rzucił dodatkowe światło na kwestię rozpadu „Budki Suflera”. Wdowa po Romualdzie Lipko wraz z członkami zespołu ujawnili, jak Krzysztof Cugowski zachował się w obliczu choroby i śmierci przyjaciela. Teraz pojawiła się dosadna odpowiedź.

Krzysztof Cugowski
02.10.2022 20:51 Wdowie po Romualdzie Lipko puściły hamulce. Nie zostawiła suchej nitki na Krzysztofie Cugowskim

Zespół Budka Suflera zna chyba każdy Polak. Mało kto jednak wie, że między członkami zespołu wielokrotnie iskrzyło. Nie inaczej jest po śmierci Romualda Lipko. Wdowa po muzyku opowiedziała, jaki według niej jest Krzysztof Cugowski. Dorota Lipko razem z Mieczysławem Jureckim i Tomaszem Zeliszewskim w mocnych słowach odnieśli się do zachowania wokalisty Budki Suflera. Przywołali wydarzenia, do których doszło podczas pobytu w szpitalu, a następnie pogrzebu Romualda.

Krzysztof Cugowski
17.08.2022 00:39 Cały Sopot zamilkł. Wszyscy ze zdumieniem słuchali Krzysztofa Cugowskiego, pokazał wielką klasę na scenie

Dziś odbywa się Top of the Top Festival w Sopocie. Jak można było przypuszczać, zostały na niego zaproszone absolutnie największe gwiazdy muzyki w naszym kraju. Jedną z nich był Krzysztof Cugowski, który swoim występem udowodnił, że wciąż jest na szczycie. Artysta wyszedł na scenę i charakterystycznym dla siebie wokalem zaśpiewał jedne z największych przebojów, które ma w dorobku. Zebrana pod sceną publiczność była wprost zachwycona.

Krzysztof Cugowski
01.08.2022 21:13 „Czasem trzeba trochę odpocząć”. Krzysztof Cugowski przerwał koncertowanie i zrobił sobie wakacje

Trwa sezon koncertowy, a Krzysztof Cugowski, jako legendarna gwiazda polskiej muzyki ma za sobą całą serię występów i koncertów. Nieoczekiwanie wśród wpisów i relacji z koncertów pojawiło się zupełnie nowe zdjęcie. Artysta zrobił sobie wakacje. Ostatnie miesiące były niezwykle owocne dla byłego wokalisty Budki Suflera. Na Instagramie gwiazdora masowo zaczęły pojawiać się zdjęcia ze scen w całej Polsce. I choć sezon wakacyjny nie dobiegł jeszcze końca, wszystko wskazuje na to, że Krzysztof Cugowski postanowił zrobić sobie przerwę.

Krzysztof Cugowski
18.07.2022 16:42 Wielkie święto w domu Krzysztofa Cugowskiego. Muzyk pokazał zdjęcie: „Przyjmij najlepsze życzenia”

Krzysztof Cugowski ma niemałe powody do świętowania. Były lider Budki Suflera złożył najserdeczniejsze życzenia swojemu najmłodszemu synowi, który niedawno świętował swoje 24. urodziny. Wokalista wrzucił zdjęcie na swój profil na Instagramie, na którym możemy zauważyć, jak pozuje razem z synem. Kim jest Chris Cugowski?

Krzysztof Cugowski
14.07.2022 09:28 Miłe spotkanie Krzysztofa Cugowskiego. Do sieci trafiło zdjęcie z muzykiem i idolem polskich nastolatek

Krzysztof Cugowski udostępnił na Instagramie zdjęcie z Dawidem Kwiatkowskim. Muzycy spotkali się w Zduńskiej Dąbrowie i postanowili wykonać pamiątkową fotografię. Jak przyznał Cugowski, nie było to pierwszy raz, gdy zobaczyli się na trasie. Wydawałoby się, że Krzysztofa Cugowskiego i Dawida Kwiatkowskiego nic nie łączy. Okazuje się jednak, że artystom zdarza się wpaść na siebie podczas większych wydarzeń muzycznych. Jeden z takich momentów postanowili uchwycić.

Piotr Molecki
26.06.2022 10:02 TVP udostępniło film z Krzysztofem Cugowskim. Widzowie jednogłośni w komentarzach: „Pasuje do sytuacji”

Krzysztof Cugowski nadal potrafi wywołać łzy u publiczności — żywym dowodem na to stało się zamieszczone przez TVP nagranie. Artysta znów stanął przed mikrofonem, a pod filmem posypały się komentarze od poruszonych internautów. Mimo iż Krzysztof Cugowski działa na scenie już od ponad półwiecza, nie stracił werwy, którą miał jeszcze za czasów Budki Suflera. Jego głos jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce, a wiele piosenek, które śpiewał, uważa się za ponadczasowe. Teraz jednak wydaje się, że słowa artysty nabrały wręcz zupełnie nowego znaczenia. Festiwal w Opolu już dawno za nami, lecz pod jednym z nagrań nadal pojawiają się pełne emocji komentarze.

syn
20.06.2022 13:37 Krzysztof Cugowski pokazał, na kogo wpadł w Opolu. „Takie spotkanie”

Niedzielny koncert „Tych lat nie odda nikt” skupiał największych artystów muzycznych ostatnich 70 lat. Na scenie nie zabrakło Krzysztofa Cugowskiego, jednak to jego spotkanie za kulisami odbiło się szerokim echem w internecie. Trzeci dzień festiwalu Opole 2022 przebiegło pod hasłem muzycznych artystów minionych lat, a także programów telewizyjnych, które pochłaniały odbiorców. Na scenie opolskiego amfiteatru wystąpił m.in.: Krzysztof Cugowski, jednak na kilka chwil przed występem zdążył porozmawiać z inną gwiazdą. Ich spotkanie odnotowano w mediach społecznościowych.

Krzysztof Cugowski
17.06.2022 12:51 Syn Krzysztofa Cugowskiego wygląda teraz niemal jak sobowtór Johnny’ego Deppa. Mamy zdjęcie

Krzysztof Cugowski bez wątpienia może być dumny ze swoich synów, którzy z sukcesami poszli w jego ślady, tworząc uznane kapele rockowe. Jeden z nich, Piotr, właśnie zapowiedział kolejny projekt ze swoim udziałem. Reklamuje go zdjęciem, na którym aż do złudzenia przypomina Johnny’ego Deppa. O amerykańskim aktorze było w ostatnim czasie bardzo głośno ze względu na publiczny proces sądowy, w którym brał udział.

Krzysztof Cugowski
14.06.2022 19:28 Gdzie mieszka Krzysztof Cugowski? Wspaniały artysta ceni sobie życie na odludziu

Był taki czas, kiedy Krzysztof Cugowski nie odmawiał sobie zabaw i używek. Teraz jednak jedynymi imprezami w życiu gwiazdora są koncerty. Kiedy reflektory zgasną, sławny artysta wraca do swojego domu, na ciche i spokojne odludzie. Nawet po rozstaniu z „Budką Suflera” Krzysztof Cugowski cieszy się niegasnącą sławą. Jego głos można usłyszeć w filharmoniach i na największych scenach w kraju, choć gwiazdor zjawia się także w mniejszych miejscowościach, a do niedawna był jednym z jurorów w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Podwójny jubileusz w 2020 roku uczcił nową płytą: „50/70. Moje najważniejsze”, stworzoną wraz z Zespołem Mistrzów, a związana z albumem trasa koncertowa rozplanowana została na cały 2022 rok. Tymczasem swoje 70. urodziny świętował kameralnie, w gronie najbliższej rodziny, w domu pod Lublinem.

Twoja twarz brzmi znajomo
14.06.2022 00:29 Kim jest żona Krzysztofa Cugowskiego? Wyjątkowa kobieta, ale dzieli ich znaczna różnica wieku

Krzysztof Cugowski od lat tworzy szczęśliwy związek z Joanną. Jednak zanim się z nią ożenił, musiał rozstać się z poprzednią żoną. Kim jest kobieta, której były wokalista Budki Suflera oddał serce trzy dekady temu? Z pierwszą żoną Małgorzatą Cugowski ma dwóch synów – Piotra i Wojciecha. Kiedy poznał Joannę, rozwiódł się, by móc żyć uczciwie z nową ukochaną. Dzieli ich 15 lat różnicy, ale nie ma to wpływu na ich relację.

Krzysztof Cugowski
06.06.2022 15:29 Krzysztof Cugowski przeżywa drugą młodość? Ruszył w Polskę, fani zachwyceni jego koncertami

Fani byłego lidera zespołu Budka Suflera mają niemałe powody do radości. Krzysztof Cugowski powrócił do koncertowania i właśnie jest w trakcie swojej wielkiej trasy po Polsce. Piosenkarz regularnie dodaje zdjęcia i nagrania z występów w różnych miastach naszego kraju. Fani nie kryją zachwytu nad jego niesamowitymi koncertami.

Krzysztof Cugowski
31.05.2022 20:37 Do sieci trafił cennik. „Bracia Golec” biorą więcej za koncert niż Szpak, Wiśniewski czy Krzysztof Cugowski

Zastanawialiście się kiedyś, ile zarabiają gwiazdy za jeden koncert? Do tej pory ceny te nie były jawne dla wszystkich, ale agencja artystyczna „Luxart” zdecydowała się udostępnić publicznie informacje na temat wykonawców. Ile inkasuje chociażby Krzysztof Cugowski? We wspomnianym cenniku nie są jednak uwzględnione wszystkie koszty. Może się okazać, że w rzeczywistości za występ danego artysty trzeba zapłacić jeszcze więcej.

Krzysztof Cugowski
30.05.2022 10:24 Janowski ujawnił, dlaczego Krzysztof Cugowski odszedł z „TTBZ”. Powód jest ważny

Robert Janowski zostanie nowym jurorem w zbliżającej się edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Dziennikarz wyjawił, dlaczego Krzysztof Cugowski tak naprawdę zrezygnował z udziału w show. Decyzja muzyka o odejściu ze składu jurorskiego programu Polsatu zszokowała wszystkich fanów. Jego miejsce zajmie zwycięzca jednego z poprzednich wydań show — Robert Janowski. Jaki jest powód odejścia piosenkarza?

Maryla Rodowicz
26.05.2022 11:39 Wysokość emerytury Maryli Rodowicz i Cugowskiego zaskakuje. Jak sytuacja wygląda u innych?

Ujawniono wysokość emerytur największych polskich gwiazd. Już jakiś czas temu część z nich narzekała na niskie składki, przez które ledwo wiążą koniec z końcem. Wiemy, ile naprawdę dostają co miesiąc tacy artyści, jak Maryla Rodowicz albo Marek Piekarczyk. Emerytury gwiazd to temat, który już od dawna wywołuje kontrowersje w polskim show-biznesie. Wiele artystów wciąż narzeka na niskie składki, a inni deklarują, że najlepszym rozwiązaniem jest wcześniejsze zaplanowanie swojej przyszłości i odkładanie zarobionych pieniędzy. Kto naprawdę nie wyżyłby z samej emerytury, a kto może pochwalić się niezłą sumą?

Krzysztof Cugowski
21.05.2022 00:34 Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN

Trwała emisja Polsat SuperHit Festiwal, a tymczasem Krzysztof Cugowski przekazał ważny komunikat. Wieści będą szczególnie zaskakujące dla widzów TVN. Krzysztof Cugowski nie może ostatnio narzekać na brak zajęć. Dopiero co zakończyła się 16. edycja programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, w której zadebiutował na fotelu jurorskim, a już ponownie wylądował na scenie, dzieląc się muzyką z fanami. W ostatnią środę dał koncert, o którym poinformował na swoim Instagramie. W tygodniu lider „Budki suflera” wystąpił dla mieszkańców Bystrzycy Kłodzkiej, zaś już dziś wieczorem ze swoją debiutancką balladą wystąpił jego syn, Piotr.

Krzysztof Cugowski
18.04.2022 09:58 Krzysztof Cugowski otwarcie skrytykował umiejętności słynnego aktora. „Kaszana potworna”

Krzysztof Cugowski był gościem programu „Demakijaż”. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem ostro podsumował zdolności słynnego amerykańskiego aktora. Czy ma rację? Program „Demakijaż” emitowany jest na kanale Polsat Cafe. Prowadzi go Krzysztof Ibisz. Nowe odcinki można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 15:00. Tym razem w talk-show gościło dwóch Krzysztofów Cugowskich – ojciec i syn.

Krzysztof Cugowski
28.03.2022 13:02 „Nie mam do czego wracać”. Smutne, co właśnie ogłosił Krzysztof Cugowski, fani „Budki Suflera” będą załamani

Krzysztof Cugowski jest jednym z najwybitniejszych wokalistów w naszym kraju. Już jakiś czas temu odszedł z Budki Suflera, z którą współpracował z przerwami od 1970 roku. Jaki jest jego stosunek do ewentualnego powrotu do zespołu? Piosenkarz skupia się obecnie na swojej karierze solowej, a także debiutuje w roli jurora w show Polsatu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Czy Krzysztof Cugowski rozważa powrót do Budki Suflera?

Twoja twarz brzmi znajomo
21.03.2022 15:01 Po ostatnim odcinku „Twoja twarz brzmi znajomo” Cugowski zamieścił poruszający wpis. „Dziękuję”

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od wielu lat bije rekordy popularności. Telewidzowie pokochali show, w którym możemy obserwować, jak polskie gwiazdy wcielają się w różnych artystów. Debiutujący w roli jurora Krzysztof Cugowski zdecydował się zamieścić poruszający post na swoim profilu na Instagramie, w którym nawiązał do występu jednej z uczestniczek show. Fani także nie kryją wzruszenia.

Krzysztof Cugowski
18.03.2022 22:45 Przykra wiadomość dla fanów Krzysztofa Cugowskiego. „Twoja twarz brzmi znajomo” bez jurora

Krzysztof Cugowski od tego sezonu jest nowym jurorem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Wokalista zastąpił w tej roli Gromeego. Niestety, z pewnych względów nie pojawił się na ostatnich nagraniach. Dlaczego? Warto dodać, że muzyk wciąż wypełniał swoją rolę. Połączono się z nim za pomocą rozmowy wideo, dlatego juror mógł oceniać występy z domowego zacisza.

Krzysztof Cugowski
07.03.2022 16:35 Krzysztof Cugowski stanął jak wryty. Po chwili pokazał, kogo spotkał w Atlas Arenie

Krzysztof Cugowski jest jednym z najwybitniejszych polskich muzyków. Były lider zespołu Budka Suflera pochwalił się zaskakującym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie. Krzysztof Cugowski zaskoczył fanów najnowszym zdjęciem na jego Instagramie. Wokalista spotkał w Atlas Arenie pewną utalentowaną piosenkarkę. Artysta zdecydował się na pamiątkowe zdjęcie z młodą wokalistką.

  • 1
  • 2