Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Wiemy, jak śpiewa syn Krawczyka. Do internetu trafiło nagranie
Karol Osiński
Karol Osiński 19.04.2021 19:43

Wiemy, jak śpiewa syn Krawczyka. Do internetu trafiło nagranie

syn Krawczyka
fot. screen youtube@StudioIntegracji; Jan BIELECKI/East News

Krzysztofa Krawczyk junior od zawsze pozostawał w cieniu swojego ojca. 48-letni dziś mężczyzna odziedziczył niezwykły talent wokalny po zmarłym niedawno tacie, z którym razem mógłby stworzyć wspaniały duet sceniczny. O tym marzył sam Krzysztof Krawczyk. W internecie pojawiło się nagranie, w którym słychać jego niezwykły głos.

Syn Krawczyka, Krzysztof Krawczyk junior przyszedł na świat w Chicago, gdzie jego ojciec przebywał przez część swojego życia. Dziś ma już 48 lat i chociaż nigdy nie będzie mu już dane zaśpiewać na scenie ze swoim tatą, to z takim talentem może z pewnością siebie występować przed publicznością, co już miał przyjemność uczynić.

Kim jest syn Krawczyka?

Krzysztof Krawczyk junior przyszedł na świat w Ameryce, jako syn popularnego wokalisty oraz jego pierwszej żony, Haliny Żytkowiak. Krzysztof Krawczyk rozstał się z nią po tym, jak dowiedział się, że ma kochanka. Postanowił wówczas wraz ze swoim synem wrócić do Polski.

Tutaj poślubił Ewę, z którą nie doczekał się wspólnych dzieci, jednak zdecydowali się zaadoptować córki siostry kobiety, które wychowali i kochali jak swoje własne:

Są to córki mojej siostry Barbary. Swojego biologicznego ojca praktycznie nie znają – mówiła w jednym z wywiadów Ewa Krawczyk.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Podczas gdy Krzysztof Krawczyk poświęcił całą miłość siostrzenicom swojej siostry, znacznie mniej mówił o swoim synu. W jednym z wywiadów podkreślił, że bardzo kochał swojego pierworodnego, jednak nie utrzymywał z nim takich kontaktów, jak by tego chciał.

Oczywiście, że kocham – przecież to moje jedyne dziecko – i widuję się z nim wtedy, kiedy on na to pozwala. To dorosły mężczyzna, ma 30 lat. Ale ciągle chyba ma jeszcze żal o to, że rozstałem się z jego matką – mówił Krzysztof Krawczyk dla Vivy!

Talent Krzysztofa Krawczyka juniora

Krzysztof Krawczyk junior, lub jak niektórzy wolą, Krzysztof Igor Krawczyk posiada naprawdę piękny i wyjątkowy głos, który bez wątpienia odziedziczył po swoim ś.p. ojcu. Na swoim koncie ma już kilka występów przed publicznością. Jeden z nich został udokumentowany na YouTube, pod którym internauci zamieścili mnóstwo ciekawych i schlebiających mu komentarzy:

  • Zdolny jest, trochę niewyraźnie słychać. Ale czuje muzykę , ma ciekawą barwę głosu. Brawo.
  • Szkoda, że nie mógł z ojcem występować
  • Piękne śpiewasz. Piękna barwa głosu – pisali internauci.

Bez wątpienia ten głos nie może się zmarnować. Jesteśmy przepełnieni nadzieją, że jeszcze niejednokrotnie przyjdzie nam usłyszeć go przed dużą publicznością.

Zobacz wideo:

Występ Krzysztofa Igora Krawczyka zobaczycie w powyższym wideo.

Artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl