Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Zdjęcie ślubne Jolanty Kwaśniewskiej. Pierwsza Dama miała 24 lata i nienaganny styl
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 02.02.2020 14:28

Zdjęcie ślubne Jolanty Kwaśniewskiej. Pierwsza Dama miała 24 lata i nienaganny styl

Jolanta Kwaśniewska
fot. eastnews.pl/mkudelskiTRICOLORS

Zdjęcie ślubne Jolanty Kwaśniewskiej wywołało salwę zachwytu. Okazuje się, że Pierwsza Dama już w młodości miała nienaganny styl oraz niebywałe poczucie estetyki. Pomimo tego, że na ślubnym kobiercu stanęła wiele lat temu, stylizacji mogłaby pozazdrościć jej niejedna współczesna Panna Młoda. Klasa sama w sobie.

Jolanta Kwaśniewska dla wielu kobiet jest wzorem do naśladowania. Prezydentowa nie bez przyczyny nazywana jest ikoną stylu, a jej każdy kolejny outfit odbija się w sieci szerokim echem. Klasa i elegancja- to właśnie te dwa słowa jako przychodzą na myśl, kiedy słyszy się jej nazwisko. W połączeniu z nadzwyczajną urodą… nie sposób jest przejść obojętnie. Okazuje się, że wyczuciem stylu i dobrym smakiem mogła pochwalić się jeszcze w młodości.

Zdjęcie ślubne Jolanty Kwaśniewskiej wywołało zachwyt

Pomimo tego, że Jolanta Kwaśniewska na ślubnym kobiercu stanęła w bardzo młodym wieku, już wtedy wiedziała jak zwrócić na siebie uwagę i wywołać salwę zachwytu. Zdjęcie ślubne, które jakiś czas temu szturmem obiegło sieć, sprawiło, ze internauci wprost zaniemówili z wrażenia.

Przypomnijmy, że Prezydentowa w dniu ślubu miała 24 lata. Na fotografii ślubnej zobaczyć możemy, że w młodości nie miała krótkich, kruczoczarnych włosów, które dziś stały się jej znakiem rozpoznawczym. Długie rozpuszczone pasma na medal wpisały się w trendy tamtych czasów. W połączeniu z białą suknią w serek i długim rękawem prezentowała się nienagnanie. W rękach trzymała delikatny bukiet kwiatów, obowiązanych długą wstążką. Takiego wygląd nie powstydziłaby się niejedna gwiazda Hollywood.

Jolanta Kwaśniewska: Kiedy wyszła za mąż?

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy pobrali się w listopadzie 1979 roku. Prezydentowa miała wówczas zaledwie 24 lata. Zaledwie dwa lata po ślubie na świat przyszła Aleksandra- jedyne dziecko pary prezydenckiej. Niewiele osób wie, ale Kwaśniewscy ślub brali dwukrotnie. Jak to możliwe? Otóż pierwszy ślub był cywilny, a w 2006 roku w tajemnicy wzięli ślub kościelny.

Na ceremonii ślubne Jolanta Kwaśniewska nie miała jeszcze pojęcia, ze trzy lata później zostanie nie tylko Prezydentową, ale również ikoną stylu i wrodzonej klasy. Co więcej, niejednokrotnie namawiano ją, aby sama spróbowała swoich sił w Polityce. Ta jednak nigdy się na to nie zgodziła.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zdjęcie ślubne

W dniu ślubu miała 24 lata.

Jolanta Kwaśniewska

Kobieta uznawana jest z ikonę stylu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy świadczące o nietolerancji glutenu. Warto je znać
  2. Pilne doniesienia z okolic Wuhan. Uderzył kolejny śmiertelny wirus, źródło w mięsie drobiowym
  3. Zrobiła chleb z sekretnego przepisu. Rodzina nie chce już jeść żadnego innego
  4. Horoskop na luty. 12 niezwykłych przepowiedni, które powiedzą ci prawdę
  5. Gwiazda Polsatu miała wypadek. Chciała tylko pomóc potrzebującym, teraz cierpi
  6. „Królowa” nie żyje. Zmarła w otoczeniu najbliższych