Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Jaką emeryturę będzie miał Zenek Martyniuk? Wyliczenia robią duże wrażenie
Marta Kulik
Marta Kulik 01.03.2021 22:58

Jaką emeryturę będzie miał Zenek Martyniuk? Wyliczenia robią duże wrażenie

Zenek Martyniuk
Fot. TRICOLORS/East News

Jaką emeryturę będzie miał Zenek Martyniuk? Wielu seniorów może tylko pomarzyć o podobnej kwocie. Gwiazdor disco polo co miesiąc opłaca składkę w wysokości czterech tysięcy złotych – okazuje się, że za jakiś czas to pozwoli mu spokojnie żyć.

Zenek Martyniuk to ikona polskiego disco polo i nie od dziś wiadomo, że zarabia krocie. Koncerty i występy w telewizji pozwalają na dostatnie życie. Również na emeryturze gwiazdor nie będzie miał powodów do narzekania.

Zenek Martyniuk emerytura

Zenek Martyniuk przyznał, że każdego miesiąca opłaca składką wynoszącą aż cztery tysiące złotych. Jak wyliczył Super Express, emerytura muzyka przekroczy pięć tysięcy złotych.

A biorąc pod uwagę systematyczną waloryzację rent i emerytur pula ta może być jeszcze wyższa – czytamy na se.pl.

Trzeba przyznać, że ojciec Daniela Martyniuka jest naprawdę zapobiegliwy i w przeciwieństwie do wielu celebrytów naprawdę zadbał o swoją przyszłość i bezpieczeństwo finansowe. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na opłacanie tak wysokich składek.

Na przykład Alicja Majewska ma świadczenie około tysiąc złotych, a emerytura Karola Strasburgera to kwota nie wyższa niż 2 tysiące złotych – wylicza Super Express.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Emerytury polskich gwiazd

Informacje dotyczące emerytur polskich gwiazd już wiele razy nieźle namieszały i wywołały ogromne emocje. Jakimi kwotami mogą pochwalić się najbardziej znane postaci rodzimego show-biznesu?

Jak podawał Super Express, emerytura legendy telewizji, Krystyny Loski wynosi nieco ponad tysiąc złotych. W porównaniu z tym, co ma otrzymywać Martyniuk, kwota wydaje się niesamowicie niska.

Podobną sumę dostaje Jerzy Połomski:

Tak źle jeszcze nie było. Rozumiem, że kryzys i tak dalej, ale to jest często zbyt łatwe usprawiedliwienie. Jak to możliwe, że są w naszym kraju osoby, które dostają na starość 350 zł miesięcznie? Serce się kraje. Ja i tak mam szczęście, bo dostaję 1500 zł emerytury – mówił w wywiadzie z WP.

Do podobnej kwoty przyznała się Maryla Rodowicz. Co ciekawe, Majka Jeżowska nie liczy na świadczenie od państwa. Jakiś czas temu przyznała, że będzie radziła sobie sama.

Jeśli się inwestowało w siebie, oszczędzało i dobrze zawiadywało swoim potencjałem, finansami, to ta emerytura… Ja nie liczę na żadną emeryturę. Nie obliczam, nie chcę, ja wiem, że sama sobie muszę poradzić. Może kiedyś się to zmieni, ale póki co nie wybieram się na emeryturę – mówiła w jednym z wywiadów dla Wideo Portalu.

Zobacz zdjęcie:

Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk może liczyć na pokaźną emeryturę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl