Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Syn Zenka Martyniuka ujawnił, ile zarabia. Nikt nie spodziewał się takiej kwoty, totalne zaskoczenie
Dagmara Olszewska
Dagmara Olszewska 12.07.2020 13:24

Syn Zenka Martyniuka ujawnił, ile zarabia. Nikt nie spodziewał się takiej kwoty, totalne zaskoczenie

Zenek Martyniuk
fot. EASTNEWS Zenek Martyniuk – EA @ PIOTR GRZYBOWSKI/AGENCJA SE/East News oraz @TOMASZ MATUSZKIEWICZ/AGENCJA SE/East News

Zenek Martyniuk wielokrotnie zabierał głos w sprawie rodzinnych perypetii. Gwiazdor zaznaczał, że syn jest dla niego najważniejszy, jednak nie popiera decyzji przez niego podejmowanych. Daniel podczas rozprawy przyznał się, ile zarabia. Nie możemy wyjść z podziwu.

Zenek Martyniuk stara się załagodzić rodzinne problemy. Jego syn — Daniel, ostatnimi czasy jest jednym z najbardziej gorących nazwisk w polskim show-biznesie. Niestety, nie jest to spowodowane zawrotną karierą czy zainteresowaniami, a problemami, z jakimi się boryka. Młodzieniec 10 lipca po raz kolejny stanął przed sądem. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał.

Zenek Martyniuk nie ma już nic do ukrycia. Wiemy, ile zarabia jego syn

Jak informuje portal fakt.pl, Sąd Rejonowy w Białymstoku skazał młodzieńca za posiadania narkotyków. Daniel Martyniuk miał przeprosić za swoje zachowanie i wykazać skruchę obcując, że zobowiązuje się do całkowitego zakazu spożywania środków psychoaktywnych.

Daniel Martyniuk 10 lipca musiał stawić się w sądzie, został skazany za posiadanie narkotyków. O dziwo, to nie ta informacja wzbudziła największe poruszenie wśród fanów i internautów. Syn polskiego króla disco-polo zdradził, ile zarabia co miesiąc. Przecieramy oczy ze zdumienia.

  1. Najgorszy znak zodiaku. Jeżeli możesz, unikaj go jak ognia, znajomość z nim pozostawi tylko łzy
  2. Krzysztof Krawczyk pogrążony w żałobie. Po raz kolejny stracił bliską osobę, „żal rozrywa mi duszę”
  3. Pilny apel ministerstwa zdrowia do nas wszystkich. Chodzi o dzisiejsze wybory prezydenckie

Daniel Martyniuk został skazany

Jak twierdzi portal fakt.pl, syn Zenka Martyniuka usłyszał wyrok ograniczenia wolności przez 5 miesięcy i obowiązek wykonania 20 godzin prac społecznych oraz zapłacenia 120 zł na rzecz skarbu państwa.

Daniel Martyniuk poproszony przez sąd o podanie swojego źródła zarobku zaznaczył, że pracuje dorywczo i jego średnie miesięczne zarobki to 1000 zł. Oprócz dochodów jako dobra materialne zostało wymienione własnościowe mieszkanie oraz auto. Czekamy na wasze opinie w tej sprawie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

zenek martyniuk

Zenek Martyniuk musi zmierzyć się z problemami syna.

zenek martyniuk

Zenek Martyniuk nieustannie pomaga swojemu synowi.

zenek martyniuk

Syn Zenka Martyniuka był wielokrotnie zatrzymywany za złamanie prawa.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Babcia miała niezawodny sposób na wilgotne i kruche ciasto drożdżowe z owocami. Korzystają z niego kolejne pokolenia, zawsze się udaje
  2. Są ofiary. Dramat w europejskim kurorcie. Wakacyjny koszmar wprawia w osłupienie
  3. Co stało się z urną Piotra Woźniaka-Staraka? SE ujawnia nowe fakty
  4. Najgorętsze zdjęcie Anny Muchy. Aktorka kusi, jak nigdy. Fani oszaleli na punkcie jednej fotki
  5. Justyna Steczkowska pokazała się jak ją Bóg stworzył. Zapierające dech zdjęcia obiegły sieć
  6. Zaskakujące oświadczenie szefa PKW tuż przed wyborami. Nie spodziewał się podobnego obrotu spraw

Źródło: fakt.pl