Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Zenek Martyniuk wezwany do SĄDU! Chodzi o jego syna. Rodzina może mieć poważne kłopoty
Sara Karmańska
Sara Karmańska 22.07.2023 12:20

Zenek Martyniuk wezwany do SĄDU! Chodzi o jego syna. Rodzina może mieć poważne kłopoty

Zenek Martyniuk wezwany do sądu
Zenek Martyniuk wezwany do sądu, fot. KAPiF

Zenek Martyniuk ostatnio ponownie trafił na medialne nagłówki. Tym razem nie chodzi jednak o jego twórczość ani „wybryki”. Wokalista zespołu Akcent tym razem został wpędzony w tarapaty za sprawą swojego syna, którego czeka kolejny proces sądowy.

Syn Zenka Martyniuka znowu ma kłopoty

Syn Zenka Martyniuka po raz kolejny wpadł w tarapaty. Wcześniej krytyka za jego wybryki uderzała także w jego rodziców, którzy musieli z tego powodu zmagać się z hejtem. Sławny muzyk wraz z żoną niedawno zapewniali, że ich syn poszedł po rozum do głowy i zamierza się ustatkować.

Tym razem Zenek Martyniuk został wezwany do sądu, gdzie będzie zeznawał jako świadek w sprawie swojego syna, który dał ponieść się emocjom i dopuścił się znieważenia funkcjonariusza publicznego. 

Kim jest mąż Sylwii Peretti? Wzruszający gest na pogrzebie Patryka, ledwo wytrzymał. Serce pękało na sam widok

Zenek Martyniuk będzie musiał stawić się w sądzie

Jakiś czas temu syn Zenka Martyniuka obraził sędzię, która zakazała mu prowadzenia pojazdów. Mężczyźnie usłyszany wyrok zdecydowanie nie przypadł do gustu – zasądzono mu 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata. Ponadto musiał uiścić 10 tysięcy złotych grzywny, a przez sześć lat nie może prowadzić pojazdów. 

– Kara musi być na tyle dotkliwa, na tyle przez pana odczuwalna, żeby pan przeprowadził proces myślowy i stwierdził, że dolegliwość i nieuchronność tejże kary musi spowodować to, że pan zmieni swoje postępowanie – usłyszał w uzasadnieniu wyroku, co wyjątkowo go zdenerwowało. 

Syn Zenka Martyniuka miał znieważyć funkcjonariusza publicznego

Syn Zenka Martyniuka miał dopuścić się znieważenia funkcjonariusza publicznego w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikował serię wpisów, w których dał upust swoim emocjom. Nie gryzł się przy tym w język i chętnie kierował wulgarne obelgi względem przedstawicielki prawa. Miał jej zarzucać, że wydany przez nią wyrok wynikał z „czystej niechęci do drugiego człowieka” oraz „zachęcić” sędzinę do zajęcia się własnym życiem.

Z tego powodu czeka go kolejny proces, który ma rozpocząć się we wrześniu. W sądzie będzie musiał pojawić się także Zenek Martyniuk, który został powołany na świadka w sprawie.

Zenek Martyniuk wezwany do sądu.jpg
Zenek Martyniuk wezwany do sądu, fot. Pawel Wodzyński/East News
Zenek Martyniuk wezwany do sądu 1.jpg
Zenek Martyniuk wezwany do sądu, fot. Michał Żebrowski/East News

Źródło: Pomponik, Fakt