Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna
Redakcja Lelum Silver
Redakcja Lelum Silver 26.07.2020 23:23

Zenon Martyniuk błaga o pomoc. Liczy się każde wsparcie, sytuacja jest dramatyczna

zenek martyniuk
Fot. TOMASZ MATUSZKIEWICZ / SUPER EXPRESS EA

Zaledwie kilka dni temu świat wstrzymał oddech, kiedy Zenon Martyniuk podał do publicznej wiadomości informacje o stanie swojego zdrowia. Gwiazdor odniósł się do plotek, że jest chory na koronawirusa. Na szczęście zdementował je wszystkie, włącznie z tą, o której – jak przyznał – słyszał, a mianowicie że epidemia pozbawiła go życia.

Zenon Martyniuk opublikował dramatyczny apel. Ukazał się on na fanpage’u zespołu Akcent, którego Zenon Martyniuk jest liderem. Sytuacja jest dramatyczna i artyści liczą na wsparcie. Liczy się każda złotówka.

Zenon Martyniuk prosi o pomoc

Ponieważ Zenon Martyniuk przyznał, że ma się świetnie, a nowy koronawius go się nie ima, postanowił zadbać o zdrowie tych, którzy znaleźli się w znacznie gorszej sytuacji niż on sam. Dlatego w niedzielę na fanpage’u jego zespołu Akcent na Facebooku ukazało się dramatyczne ogłoszenie.

Zenon Martyniuk i pozostali gwiazdorzy jednego z najpopularniejszych zespołów disco-polo proszą w nim o wsparcie dla Filipka. Jak podkreślają, na uratowanie życie dziecka czasu jest mało, a do zebrania jest gigantyczna kwota.

 1. Więźniowie zgotowali „przywitanie” ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Nagranie dla wyjątkowo wytrwałych
 2. Brat Jacka Kurskiego nie chce go znać? Wielki konflikt, o którym się nie mówi: „Odreagowujesz kłamliwym atakiem na rodzinę”
 3. Polska wprowadza kontrole na weselach. Grozić będą ogromne kary, warto się zainteresować

Zenon Martyniuk zbiera pieniądze dla chorego Filipka

Zbiórka, którą promuje Zenon Martyniuk, prowadzona jest przez serwis siepomaga.pl i zweryfikowana przez tę fundację. Celem zbiórki jest uskładanie pieniędzy na lek, nazywany najdroższym lekiem świata. Roczny chłopiec cierpi na rdzeniowy zanik mięśni typu 1, czyli najbardziej agresywną formę tej choroby.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zbiórka opiewa na kwotę gigantyczną, bo aż dziesięciu mln złotych. Jak dotąd udało się zebrać 240 tys. złotych. Kwota ta robi gigantyczne wrażenie, ale z drugiej strony to zaledwie 2,5 proc. całkowitego kosztu terapii genowej. Zakończenie zbiórki ustalono na połowę października 2020 roku. Czy fundacji uda się zebrać astronomiczną kwotę? Trzymamy kciuki. Może pomoc Zenona Martyniuka przysłuży się tej sprawie.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Zamówili kolację u gwiazdora Polsatu, paragon? 1437,70 złotych
 2. Chiny znów zaskoczyły świat. Słowa słynnej wirusolog wbijają w fotel
 3. 6-latek zaprosił na urodziny ponad 30 osób. Nikt nie przyszedł. Finału jednak nie dało się przewidzieć
 4. Ujawniono największe sekrety Jarosława Kaczyńskiego. Gdy nikt nie patrzy dzieją się niesłychane rzeczy
 5. Nie żyje gwiazda legendarnego serialu emitowanego na TVP. Polacy ją uwielbiali
 6. Przyłapali Szumowskiego w intymnej sytuacji. Wiadomo, gdzie zniknął przed mediami
 7. Szykuje się nakaz testów dla osób wracających do kraju? Nasi sąsiedzi przerażeni wzrostem dobowej liczby nowych zakażeń
 8. Wraz z drugą falą przyjdzie kolejny lockdown? Mateusz Morawiecki zabrał głos
 9. Kim tak naprawdę była Ewa Milde i na co zmarła? Poruszająca historia niezwykłej polskiej aktorki znanej z „Czterdziestolatka”

źródło: disco-polo.info