Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku najgorszych mężów i żon. 3 zodiaki są nie do zniesienia. Lepiej dobrze się zastanów
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 02.02.2020 16:58

Znaki zodiaku najgorszych mężów i żon. 3 zodiaki są nie do zniesienia. Lepiej dobrze się zastanów

narzeczony
rawpixel.com

Znaki zodiaku, od których lepiej trzymać się z daleka jeśli chodzi o poważny związek – to właśnie ta trójka! Chociaż na co dzień mogą się wydawać jak najbardziej sympatycznymi osobami, po ślubie okazuje się, jacy są naprawdę. Są najgorszymi mężami i żonami – lepiej się z nimi nie wiązać na poważnie!

W okresie narzeczeństwa staną na rzęsach, aby upewnić się, że ich wybrankowi czy wybrance niczego nie brakuje. To jednak nie potrwa długo – tylko do czasu, kiedy powiedzą sobie sakramentalne tak. Wtedy te znaki zodiaku stają się zupełne innymi osobami, ciężko się z nimi dogadać. Nie warto się w to wplątywać!

Znaki zodiaku, które są najgorszymi mężami i żonami

Baran

Kiedy wyjdziesz za Barana, możesz poważnie się zdziwić. Do tej pory twój partner był osobą uważną i kochającą, ale po ślubie staje się po prostu męczący. Na początku nie jesteś tego nawet świadoma, ale szybko zauważasz, jak okropnie zaborczy się staje. W dodatku jakiekolwiek próby szczerej rozmowy traktuje jako osobisty atak.

Waga

Te znaki zodiaku nie są dobrymi partnerami po ślubie! W rozumieniu Wagi, kiedy już jesteście po ślubie, ona może przestać się starać. Dotyczy to niemalże wszystkiego, od wielkich gestów, które kiedyś uwielbiała, po najprostsze rzeczy, jak pilnowanie, żeby w domu zachowany był porządek. Tak jakby małżeństwo sprawiało, że jej ukochany nie jest już dłużej kimś, o kogo warto dbać. W dodatku zazwyczaj nie widzi absolutnie nic złego w swoim zachowaniu!

Skorpion

Do czasu zaślubin Skorpion był ponad wszystko zainteresowany tym, jak wiedzie się jego drugiej połówce, czy wszystko u niej w porządku, co ciekawego się ostatnio wydarzyło. Po ślubie ta sytuacja zmienia się o 180 stopni! Nigdy nie spotkacie drugiej osoby tak niezainteresowanej życiem swojego ukochanego. Niestety, to boli.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku

Do tej pory wasz związek mógł wydawać się idealny.

znaki zodiaku

Po ślubie te trzy znaki zodiaku stają się zupełnie innymi ludźmi.

znaki zodiaku

Bardzo szybko zaczniesz się zastanawiać, kiedy to wszystko zaczęło się psuć?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Eksperci ostrzegają. Popularny olej może powodować zmiany w mózgu
  2. Znienacka nadeszły lepsze niż 500+ wieści. Bank da ci na zakupy w Biedronce ogromne pieniądze
  3. Nie żyje aktorka kultowych seriali. „Odeszła we śnie” – poinformowała córka
  4. Anna Mucha planuje ślub? Pokazała zdjęcie z miejsca uroczystości, niedawno rozstała się z partnerem
  5. Ojciec nie przyznawał się do córki przez jej wygląd. Popłakał się, gdy przeszła metamorfozę
  6. Wszystko runęło w jednej chwili. Płacz na ślubie Królowej Życia

źródła: kraj.life, yourtango.com