Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Które kobiety są najlepszymi partnerkami? Gwiazdy powiedzą wam prawdę
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 13.08.2019 16:10

Które kobiety są najlepszymi partnerkami? Gwiazdy powiedzą wam prawdę

znaki zodiaku
zdjęcie z filmu “Before Midnight’’

Znaki zodiaku oddają całą prawdę, całą dobę – można by żartobliwie sparafrazować znane hasło, odnoszącego się do informacyjnych programów telewizyjnych. My również staramy się być na bieżąco z gwiazdami i astrologią, dlatego za chwilę będziecie mogły przeczytać o zodiakalnych partnerkach.

Znaki zodiaku są dla nas tajemną skrytką, którą co jakiś czas w sposób pisemny aktualizujemy- to wszystko w ramach troski o was i wasze wątpliwości. Dzisiaj wspólnie za pomocą rzadko już uprawianej sztuki wróżenia z gwiazd będziemy przyglądać się najlepszym partnerkom – czy jesteście gotowe na astrologiczne odpowiedzi?

Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

Baran

Kobieta bezkompromisowa, o trudnym uosobieniu, ale przede wszystkim- wielkim sercu. Dla jednych może być to minus, jednak bardziej skłaniałybyśmy się ku ujemnemu plusowi. Kto powiedział, że kobieta nieustępliwa jest niedobrą partnerką? Otóż z tego, co udało nam się ustalić wraz z towarzystwem amerykańskich naukowców, nikt. Dlatego warto dać Jej szansę na miłosnej płaszczyźnie. Choć powszechnie wykorzystuje się wobec niej starą maksymę “kobieta o twardym charakterze”, nie do końca jest to prawda. Ustępliwa i cicha domatorka to jej zalety, o których nikt nie wie- są do tego stopnia tak utajone, że nawet ona sama nie zdaje sobie z nich sprawy. Jednak dobry partner, który w niedalekiej przyszłości dostąpi zaszczytu wejścia w ten dziwny i skomplikowany barani świat może rozwiązać tę zagadkę.

Waga

Na jednej z jej szali spoczywa duże serce, na drugiej zaś – wielki znak zapytania. My jednak wiemy, że zawsze wybiera dobro, ponieważ więcej waży. Partnerką jest zdecydowanie świetną, ponieważ ostrożnie waży słowa, a nic tak nie dodaje uroku kobiecie, jak głoszone mądrości. Może również poszczycić się dobrą organizacją pracy i dobrze wydawanymi osądami w różnych kwestiach- od dzisiejszej pogody po jutrzejszą zupę. Przyszłość maluje się dla niej w jasnych barwach, co jest bardzo sprawiedliwe dla tak dobrej postaci.

Skorpion

W sidłach miłości jest nieprzejednana, ostra, ale to właśnie czyni jej wyjątkowość. Umie słuchać i lubi, kiedy jest słuchana. Jako prawdziwy pajęczak występuje od tropików po klimat sprzyjający subtropikowi, dlatego można powiedzieć, że jej obecność jest przystępna w różnych strefach czasowych. Jest skłonna do poświęceń i jako prawdziwy wojownik- nieugięta w poszukiwaniu odpowiedniego dla niej partnera. Samice skorpionów są opiekuńcze, jak podają źródła naukowe. My też takim jesteśmy, dlatego nasza rada dla panów jest prosta- koniecznie znajdźcie Skorpiona.

Byk

Silna osobowość jest jej najlepszym atutem. Nigdy nie poddaje się bez walki, nawet jeżeli metaforyczna płachta działa na nią w sposób drażliwy. Jako partnerka jest niezwykła w swoich czynach, słowach i gestach- jest po prostu wielka (nie mówimy, że rosła). Dynamiczna i skuteczna w dążeniu do celu, potrafi dociec swego w najmniej oczekiwanym momencie, tym samym nokautując przeciwnika i zostawiając go na arenie ze swoimi kompleksami. Potrafi dogadać się z każdym, a w razie wątpliwości stanąć w obronie bardziej podatnych na strach.

Panna

Nie mogło jej zabraknąć w naszym astrologicznym zestawieniu. Jest to postać cechująca się bardzo ciekawym podejściem do życia- wychodzi z założenia, że to inni mają się dostosować do wykonywanego przez nią “zawodu” ( jakim jest panna). Chociaż zazwyczaj można ją spotkać leżącą i pachnącą na różowej kozetce, również przygotuje ci pyszną kolację w stylu włoskim, o ile uprzednio ją o tym poinformujesz. Słucha i opowiada jak mało kto- w końcu to kobieta z krwi i kości. W jakich barwach maluje się jej przyszłość? Oczywiście- różowych!

ZOBACZ GALERIĘ:

jakie znaki zodiaku do siebie pasują
Fot.: Free-Photos/ pixabay.com

Panna wychodzi z założenia, że świat mieni się w różowych barwach. Spotkasz ją wypoczywającą w środku dnia, ale jest w stanie zanegować swoje dziewczyńskie nawyki dla wyższego dobra.

znaki zodiaku

Byk rozjuszona przez czerwoną płachtę walczy dla publiczności, jednak wobec najbliższych pozostaje oddaną domatorką.

znaki zodiaku

Skorpion naprawdę myślicie, że jest taka niebezpieczna? Nic bardziej mylnego! Szczypce są Jej potrzebne do sprawnego wyszukania idealnego partnera, bo sama taka jest.

znaki zodiaku

Waga odważnie łączy miłość z innymi elementami udanego partnerstwa. Wie, że jeśli cokolwiek w życiu jej się trafi, może liczyć na swoje obiektywne podejście.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku z najlepszymi manierami. Potrafisz się dobrze zachować?
  2. Znaki zodiaku i ich poziom IQ. Które znaki są najinteligentniejsze?
  3. Znaki zodiaku i ich przełomowe lata. Sprawdź, w jakim wieku spotka cię coś niezwykłego
  4. Znaki zodiaku, które są cudownymi PRZYJACIÓŁMI. Na nich można polegać
  5. Znaki zodiaku, które idealnie do ciebie pasują. Z kim stworzysz udany związek?

by Monika Jeleniak