Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku osób, które mają największego pecha. Ich przypadki są wyjątkowe
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 31.10.2019 12:16

Znaki zodiaku osób, które mają największego pecha. Ich przypadki są wyjątkowe

znaki zodiaku
Fot. pixabay.com ktphotography

Znaki Zodiaku mogą decydować o tym, kto ma szczęście, a komu stale będzie tłukło się lusterko i uciekał autobus. Czasem wydaje Ci się, że masz koszmarnie zły dzień, wszystko idzie zupełnie nie tak, jak chcesz, kompletnie nie po Twojej myśli? Może po prostu jesteś osobą urodzoną pod pechową gwiazdą? Te znaki Zodiaku mają największego pecha! Sprawdź, czy znajdujesz się pośród nich!

Czy wszystkie nieprzyjemne sytuacje, jakie Cię spotykają, są po prostu zrządzeniem losu, czy raczej prześladującym Cię pechem? Rano zalewasz się kawą, zapominasz śniadania do pracy, następnie ucieka Ci autobus, a dodatkowo skończyła się promocja na Twoje ulubione ciastko? Twój znak Zodiaku może mieć na to wpływ, przekonaj się!

Znaki Zodiaku, które mają największego pecha

Jeżeli jesteś osobą urodzoną pod jednym z tych znaków Zodiaku, to bez wątpienia prześladuje Cię pech, ale nie zamartwiaj się, po każdej burzy wychodzi słońce!

Rak

Raku, pewnie dobrze wiesz, że często jak coś już idzie nie tak, to lawinowo! Ciągle zamartwiasz się wszystkimi niepowodzeniami, jakie Cię spotykają, ale nie możesz aż tak się zadręczać! Ostatnio masz strasznego pecha, ale nie obawiaj się – to w końcu minie. Może teraz widzisz świat jedynie w szarych barwach, ale poszukaj lepiej, a w końcu znajdziesz swoje różowe okulary!

Skorpion

Jeżeli chodzi o znaki Zodiaku, które mają największego pecha, niestety jesteś na liście! Jednak starasz się działać tak, aby nie myśleć o niepowodzeniach. Uważasz, że jeżeli sto razy coś się nie uda, za sto pierwszym, ewentualnie sto dwudziestym pierwszym już musi zakończyć się sukcesem! Nie myśl zbyt dużo o swoim pechu, z czasem przestaniesz przywiązywać do niego wagę.

Waga

Wago, ostatnio bardzo prześladuje Cię pech. Sprawy nie układają się po Twojej myśli, czujesz, że powoli opadasz z sił. Jednak pomimo ciągłych drobnych niepowodzeń i ciężkich sytuacji, coś, na czym bardzo Ci zależy, pójdzie świetnie. Twój przypadek jest wyjątkowy, ponieważ Twój pech działa na małe rzeczy – spóźniony autobus, brak ciepłej wody, akurat wtedy, kiedy chcesz wziąć relaksujący prysznic… Jednak w przypadku naprawdę dużych, ważnych rzeczy, Twój pech ustępuje zupełnie! Tylko uważaj na czarne koty na drodze!

Osoby, mające te znaki Zodiaku prześladuje największy pech! Sprawy nie układają się po ich myśli, jednak muszą pamiętać, że nie należy się załamywać, tylko działać, a może uda się przegnać tego uciążliwego pecha!

znaki Zodiaku

Uwaga, na czarnego kota na drodze!

znaki Zodiaku

Nie należy jednak brać wszystkich niepowodzeń do siebie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie zobaczymy już Ryanaira w Polsce. Odważny krok firmy
  2. „Żona to wizytówka męża. Zadbana, grzeczna, rodząca synów i milcząca, kiedy trzeba”
  3. Bezdomny chihuahua przymierał głodem. W ostatniej chwili zdarzył się prawdziwy cud
  4. Kora zostanie upamiętniona w przepiękny sposób. Na jaw wyjdą prywatne szczegóły z jej życia
  5. Mama znalazła w pokoju syna sekretne drzwi za szafą. Kiedy je otworzyła, trudno było jej uwierzyć w to, co widzi
  6. Marta Kaczyńska podnosi alarm. Zdrowie, a nawet życie, milionów Polaków jest zagrożone

Źródło: astrolabium.pl