Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku i ich przeszkody na drodze do SZCZĘŚCIA
Julia Saracen
Julia Saracen 23.10.2018 18:07

Znaki zodiaku i ich przeszkody na drodze do SZCZĘŚCIA

HOROSKOP
fot. Erriko Boccia, unsplash.com

Znaki zodiaku i to, co możemy z nich wyczytać, jest niezwykle enigmatyczne. Dowiaduje się rzeczy, których nigdy byśmy się nie spodziewali. Niestety przepowiednie, które płyną ze znaków, nie zawsze są optymistyczne i pełne szczęśliwych wiadomości. Tak jest właśnie w tym przypadku, co stoi nam na drodze do szczęścia? Dowiedzmy się.

Znaki zodiaku potrafią nieraz dać nam w kość. Nie mamy żadnego wpływu na to, jakie rzeczy są nam przypisane gdzieś na górze. A jak jest ze szczęściem? Pewna astrolożka z Australii – Kellie Fox, postanowiła obalić kilka teorii i zapowiedzieć, że tylko od nas samych zależy, jak to szczęście będzie wyglądać.

Uważa ona, że każdy znak zodiaku ma dar, który powinien nauczyć się wykorzystywać.

Znaki zodiaku i ich droga do szczęścia

Baran

Baran jest bardzo ambitny. Kocha zdobywać szczyty i nie umie poradzić sobie z porażką. Musi pamiętać, że nawet tym najwybitniejszym zdarzają się wpadki.

Byk

Musi nauczyć się dzielić. Doskonale wie co zrobić, żeby osiągnąć wyżej założony cel i triumfować, ale co z innymi ludźmi? Musi nauczyć się patrzeć również na ich potrzeby.

Bliźnięta

Taka jednostka jak Bliźniak to skarb. Bliźniaki są niezwykle chłonne wiedzy i wyjątkowo rozumne. Swoją wiedzę i mądrości musi przekazywać dalej. Może jakaś książka?

Rak

Rakowi bardzo brakuje spokoju. Chce go zaznać? Musi lepiej zadbać o osoby, które kocha. Dopiero szczęście w sercach najukochańszych przyniesie Rakowi wymarzony spokój.

Lew

Lwy kochają atencję i najbardziej zależy im na zdaniu innych. Niestety przynosi im to krótkotrwałą radość, muszą nauczyć się kochać siebie. To akceptacja swoich zalet i ułomności przyniesie im prawdziwe szczęście.

Panna

Panna ma bardzo silną osobowość, jest waleczna i nigdy nie daje za wygraną. Największą jej siłą jest fakt, że zdaje sobie sprawę ze swojej mocy. Niestety, dopóki nie nauczy się wybaczać innym ich słabości – nie zazna szczęścia.

Waga

Waga kocha atencje. Niemal w każdej sytuacji dąży do tego, żeby być w centrum uwagi. Musi jednak pamiętać o równowadze, cisza i samotność przyniesie Wadze ukojenie.

Skorpion

Skorpion kocha cielesność i bliskość. Niestety to bywa czasem zmorą dla jego bliskich, potrzebuje wciąż nowych, ekstremalnych doznań. Musi docenić delikatność uczuć.

Strzelec

Kocha życie w ruchu. Wolność jest dla niego najwyższą wartością, niestety czasem zapomina o tym, że palenie mostów i wieczne szukanie przygód przynosi różne rezultaty. Szczęście przyniesie mu stałe miejsce i ukochana osoba przy boku.

Koziorożec

Sukces, pieniądze i widza przychodzi do niego z każdej strony. Jest niemal skazany na sukces. Musi jednak pamiętać, że opinia innych nie jest tak ważna, jak samoakceptacja.

Wodnik

Bardzo nerwowy znak. Szybko wpada w złość, która często zamienia się wręcz w furię. Musi zrozumieć, że przejmowanie się wszystkim może doprowadzić do nieszczęścia.

Ryby

Wolny duch. To myśliciel, który potrafi zagłębiać się w środek siebie. Pieniądze nie są dla niego znaczące – to błąd. Musi nauczyć się je doceniać i sprawiać sobie przyjemność.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki Zodiaku
znaki zodiaku
dziewczyna
Znaki zodiaku
Znak zodiaku

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które STRASZNIE znoszą samotność
  2. Znaki zodiaku najbardziej wiernych mężczyzn. Będziesz zachwycona!
  3. Znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją

źródło: papilot.pl