Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku i moda. Kto jest najbardziej stylowy?
Julia Saracen
Julia Saracen 15.11.2018 14:07

Znaki zodiaku i moda. Kto jest najbardziej stylowy?

Znaki zodiaku i moda
Fot. styledumonde.com

Znaki zodiaku to owiany tajemnicą, a co za tym idzie ekscytujący temat. Kto z nas nie chce wiedzieć, co zapisane jest nam w gwiazdach? Nasza data urodzenia ma wpływ na każdą dziedzinę naszego życia: miłość, pieniądze, sex, zdrowie a przede wszystkim na to, jacy jesteśmy. Czy więc nasz styl ubierania się, nasze wyczucie stylu się w to wlicza? Oczywiście!

Znaki zodiaku są różnorodne, cechują się odmiennymi upodobaniami, a co za tym idzie, odznaczają się różnym stosunkiem do mody. Wybraliśmy dla Was najbardziej stylowe znaki zodiaku. Przeczytajcie nasz artykuł i dowiedzcie się, kto ma naturalny dryg do mody, kto lubi zaszaleć, a komu najbliższa jest klasyka?

Najbardziej stylowe znaki zodiaku. Jesteś na liście?

Skorpion

Skorpiony mają silny, ale i emocjonalny charakter. Osoby spod tego znaku są też zmysłowe i seksowne. Nic więc dziwnego, że ten ich rys osobowości przekłada się na styl ubioru! Dobrze wiedzą jak podkreślić swoje walory i nie boją się ich eksponować! Nudne rozwiązania zdecydowanie nie są dla nich! Tylko spójrzcie na te popularne Skorpiony, jakimi są Edyta Górniak oraz Leonardo DiCaprio!

Strzelec

Strzelec to znak zodiaku otwarty na ludzi i jednocześnie żądny przygód. Styl ubioru wiąże się dla Strzelców nieodłącznie z praktycznością, gdyż osoby te przywiązują ogromną wagę do wygody. Ich szykowny minimalizm zwraca uwagę innych, zachwycając swoją prostotą. Kobiety Strzelce na co dzień wybierają więc spodnie i sportowe marynarki, pozostawiając sukienki na specjalne okazje. Popularnymi strzelcami są Taylor Swift i Brad Pitt.

Rak

Raki to znaki z żywiołu wody. Są wrażliwcami zwracającymi uwagę na piękno i naturę. Odnajdują się w klasyce, barwach ziemi, ale też w zwiewnym stylu hipisowskim. Starają się nie zwracać na siebie uwagi krzykliwymi kolorami. Ponadto cenią sobie klasę, co udowadniają sławne raki: księżna Diana, Meryl Streep czy Giorgio Armani.

Byk

Osoby spod znaku Byka nie ulegają modowym trendom. Cenią sobie ponadczasowy szyk i elegancję. Wizerunek jest dla nich wyjątkowo ważny, dlatego dbają o każdy detal, nie pozwalając sobie na stylowe wpadki. Wystarczy przyjrzeć się takim gwiazdom jak Małgorzata Socha czy David Beckham — te zodiakalne Byki zawsze wyglądają zjawiskowo!

Panna

Panny wyjątkowo skrupulatnie dbają o swój wygląd. Te z pozoru spokojne osobowości kryją w sobie wulkan kreatywności, który w połączeniu z wrodzonym wyczuciem stylu daje w efekcie niebanalne rozwiązania! Przykładem mogą być popularne panny takie jak: Beyonce Knowles oraz Michael Jackson. Te gwiazdy stały się ikonami stylu, zapisując się na kartach modowej historii!

ZOBACZ GALERIĘ:

via GIPHY

Skorpiony mają silny, ale i emocjonalny charakter. W ubiorze są wyjątkowo seksowne i zwracające na siebie uwagę.

via GIPHY

Styl ubioru wiąże się dla Strzelców nieodłącznie z praktycznością, gdyż osoby te przywiązują ogromną wagę do wygody.

via GIPHY

Raki odnajdują się w klasyce, barwach ziemi, ale też w zwiewnym stylu hipisowskim.

via GIPHY

Byki cenią sobie ponadczasowy szyk i elegancję. Wizerunek jest dla nich wyjątkowo ważny, dlatego dbają o każdy detal, nie pozwalając sobie na stylowe wpadki.

via GIPHY

Panny wyjątkowo skrupulatnie dbają o swój wygląd. Te z pozoru spokojne osobowości kryją w sobie wulkan kreatywności.

by Aleksandra Warchoł

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubrać na sylwestra w rozmiarze XL? Najlepsze fasony sukienek
  2. Znaki zodiaku, które stworzą długi i szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze!
  3. Znaki zodiaku, które są cudownymi PRZYJACIÓŁMI. Na nich można polegać

źródło: kobietaxl.pl, msn.com, kobieta.onet.pl