Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki Zodiaku i rodzina. Ile będziesz mieć dzieci?
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 08.01.2019 11:37

Znaki Zodiaku i rodzina. Ile będziesz mieć dzieci?

500 plus
fot. unsplash.com/@annaelise

Znaki zodiaku i rodzina – ile będziesz mieć dzieci? Od twojego znaku zależy bardzo wiele rzeczy – między innymi to, jak liczna będzie twoja rodzina. Astrologia ma zaskakująco wiele do powiedzenia na ten temat!

Co czeka znaki zodiaku, jeśli chodzi o życie rodzinne? Wiele zależy od charakteru i podejścia do życia. Zapytałyśmy się gwiazd o przyszłość domowego ogniska dla każdego znaku zodiaku. Zobacz, co nam powiedziały.

Znaki Zodiaku i rodzina – ile będziesz mieć dzieci?

Baran

Barany słyną ze swojej porywczość, w związku z czym ich potomstwo może nie być wynikiem dalekosiężnych planów. Są jednak bardzo ciepłe i zazwyczaj odnajdują szczęście w dużej rodzinie.

Byk

Byki nad życie kochają wolność, dla nich idealna ilość dzieci to dwoje – więcej sprawi, że Byk może poczuć się przytłoczony i sfrustrowany.

Bliźnięta

Zabrzmi to śmiesznie, ale Bliźniętom często trafiają się właśnie bliźnięta i mają tendencję do życia w dużej rodzinie.

Rak

Raki są fantastycznymi rodzicami i zazwyczaj mają dwójkę dzieci. Ważne jednak, żeby pomiędzy kolejnymi pociechami było kilka lat różnicy, bo Raki nie słyną z cierpliwości.

Lew

Dla Lwa żadne zadanie to nie problem – mogą mieć dwójkę albo czwórkę dzieci, a że są ambitne i wielozadaniowe, poradzą sobie tak samo dobrze w obu przypadkach.

Panna

Panny są potwornie roztrzepane i więcej niż jedno dziecko to dla nich nie najlepszy pomysł – za to z jednym maluchem poradzą sobie znakomicie.

Znaki zodiaku i rodzina – jakie życie rodzinne cię czeka?

Waga

Wagi są bardzo poukładane i żadna ilość dzieci nie będzie dla nich zbyt duża – najlepiej byłoby jednak, gdyby liczba ta była parzysta. Dwójka albo czwórka pociech pozwoli Wadze na zachowanie równowagi.

Skorpion

Skorpiony mimo swojej skomplikowanej natury są bardzo kochające i często zdarza się, że mają nawet więcej niż czwórkę dzieci! W dodatku każde z nich są w stanie obdarzyć odpowiednią ilością uwagi, co jest naprawdę godne podziwu!

Strzelec

Lubiące wolność Strzelce często niespodziewanie decydują się na ustatkowanie, ale ograniczają się raczej do jednego dziecka – większa rodzina mogłaby zaważyć na indywidualizmie tych znaków.

Koziorożec

Dla Koziorożca żadne wyzwanie nie jest za duże, wielozadaniowość to dla nich nie problem. Zazwyczaj zatrzymują się na trojgu dzieci, więcej nie potrzeba im do szczęścia.

Wodnik

Wodniki zazwyczaj mają tylko jedno dziecko i w zupełności im to wystarcza – lubią poczucie wolności i nie znoszą czuć się ograniczone.

Ryby

Ryby są wyjątkowo troskliwe i opiekuńcze, wielodzietna rodzina to totalnie ich bajka! Na samą myśl o domu wypełnionym dzieciakami Ryby przepełnia entuzjazm.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku

Wodniki będą fantastycznymi rodzicami jedynaka.

znaki zodiaku

Koziorożce dobrze odnajdują się w każdej sytuacji rodzinnej.

znaki zodiaku

Skorpiony ze swoją troskliwą naturą świetnie odnajdą się w większej rodzinie.

znaki zodiaku

Wielozadaniowość Lwów sprawia, że są fantastycznymi rodzicami.

znaki zodiaku

Byki są indywidualistami, ale często decydują się na chociaż jedno dziecko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Doda: Instagram piosenkarki jest bardzo popularny. Przyciąga miliony
  2. Martyna Wojciechowska: wzrost gwiazdy jest imponujący! Tego mogłyście się nie domyślić
  3. Jessica Mercedes po operacji wygląda świetnie! Blogerka miała poważne problemy

źródła: znakzodiaku.pl