Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku i zakupoholizm. To dotyczy również ciebie?
Julia Saracen
Julia Saracen 15.10.2018 14:45

Znaki zodiaku i zakupoholizm. To dotyczy również ciebie?

R
Fot: unsplash.com/rawpixel

Znaki zodiaku i zakupoholizm! Wiedziałaś, że data twojego urodzenia ma wpływ, na to jakich zakupów dokonujesz? Okazuje się, że niektórzy z nas mają tendencje do zakupoholizmu!

Znaki zodiaku potrafią rozpracować nas bardzo szybko. To właśnie data naszego urodzenia decyduje o tym, jacy jesteśmy i czy mamy się z czego cieszyć bądź czego…obawiać. Jesteście ciekawi?

Znaki zodiaku, jaki jestem? Znaki zodiaku i zakupoholizm

Czy czytając kiedykolwiek horoskop, przyszło ci do głowy, że może on określić jakich zakupów dokonujesz? Dzięki szerokiej wiedzy na temat znaków zodiaku jesteśmy w stanie określić, jakie zakupy są najczęściej dokonywane i dlaczego. Jesteście ciekawi, czy jesteście na liście znaków, które kupują nieprzemyślane rzeczy w dużych ilościach?

Byk

Kochasz dobre rzeczy i przyjemność sprawi ci gromadzenie ich. Dobra jakość? To twoje drugie imię, wydajesz dużo na rzeczy jakościowe, które nie zawsze są ci potrzebne. Masz typowy syndrom posiadania.

Bliźnięta

Zbieracze. Jesteś typem osoby, która do przymierzalni zabiera ze sobą 20 elementów garderoby, a sprzedawcy mają stróżkę potu na czole, gdy cię widzą. Kupujesz dużo i zdecydowanie stawiasz na ilość. Sposób byś sobie pomogła? Lista zakupów!

Lew

Znaki zodiaku mają swojego króla zakupów – Lwa! Lew kocha jakość i kocha…ilość. Kupujesz bez opamiętania, hasło „PRZECENA” – działa na ciebie, jak na nikogo innego. Nie potrafisz się opanować, kochasz dobrze wyglądać, więc ubrania to jedna z najważniejszych dla ciebie rzeczy.

Koziorożec

Mimo że doskonale zdajesz sobie sprawę z wartości pieniądza – wewnętrzny diabeł każde ci kupować. Masz dobre oko do jakości i wzorów, jednak zdecydowanie brak ci umiaru. Potrafisz wyglądać jak choinka w Boże Narodzenie.

Waga

Waga kocha okazje. Wszystko, co ma czerwoną metkę, napis „promocja”/”przecena”/”okazja” – musi być twoje! Nieważne czy jest to nowy odkurzacz, ciepłe kapcie czy sprzęt do kuchni. Masz ciągłą ochotę na kupowanie i eksperymentowanie. Najczęściej kończy się na pełnej piwny, w której są rzeczy niewiadomego pochodzenia i przeznaczenia.

Ryby

Znak zodiaku z pozoru rozsądny, który nie zna się na modzie. Twoja nieznajomość potrzeb i garderoby niestety skutkuje tym, że do domu znosisz TONY niepotrzebnych rzeczy, których nigdy nie założysz.

via GIPHY

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku. Dowiedź się, gdzie poznasz swoją prawdziwą miłość!
  2. Te znaki zodiaku, będą miały cudowną jesień
  3. Te znaki zodiaku najbardziej kochają… jedzenie. Jesteś wśród nich?