Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku, które absolutnie nie powinny być razem. Ich związek skończy się katastrofą
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.10.2021 20:08

Znaki zodiaku, które absolutnie nie powinny być razem. Ich związek skończy się katastrofą

znaki zodiaku
unsplash.com — Michael Discenza

Jeśli wierzysz, że znaki zodiaku mają znaczenie i szukasz miłości albo zastanawiasz się, skąd biorą się problemy w relacji, w której już jesteś, koniecznie przeczytaj poniższy poradnik. Okazuje się, że niektóre znaki astrologiczne zwyczajnie nie powinny być razem.

Niektóre znaki zodiaku nie powinny być razem, bo jest bardzo mała szansa na to, że stworzą trwały, szczęśliwy i zdrowy związek. Poniżej przedstawiamy zestawienia par, które są przepisem na burzliwe rozstanie.

Astrologia w miłości: jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują?

Poniżej przedstawiamy pięć par znaków zodiaku, które stanowią połączenie może wybuchowe, ale na pewno nie szczęśliwe i udane. Sprawdźcie, spod jakiego znaku osób powinniście się wystrzegać, jeśli chcecie znaleźć swoją drugą połówkę.

Baran i Koziorożec

Osoby spod znaku Barana doceniają wolność i niezależność, bardzo źle znoszą bycie pouczanymi. Tymczasem Koziorożec, kiedy opadnie już szał pierwszych uniesień, może mieć tendencję do kontrolowania i oceniania drugiego partnera.

Poza tym związek dwóch osób z tendencją do pracoholizmu i perfekcjonizmu, skupionych na swojej karierze, nie ma szansy przetrwać zbyt długo.

Byk i Strzelec

Osoby, których znakiem zodiaku jest Byk, są „rozważne i romantyczne”. Bardzo uczuciowe, troskliwe i empatyczne, a przy tym cenią sobie zacisze domowego ogniska i odpowiedzialne wybory życiowe.

Strzelec natomiast z charakteru jest niezależny, kocha zabawę i adrenalinę, potrafią też być bardzo rozrzutne. Te dwa znaki nie znajdą porozumienia — jedna osoba będzie czuła się odrzucona i niedoceniana, a druga zwyczajnie zanudzi się na śmierć.

Lew i Skorpion

To dwie bardzo silne, pewne siebie osobowości, mało skłonne do kompromisów, na których przecież opiera się większość związków.

Dwie uparte jednostki, lubiące rządzić innymi i mogące mieć dużą potrzebę kontrolowania wszystkiego, zwyczajnie ze sobą sługo nie wytrzymają. Na dodatek Skorpiony często bywają niewierne.

Panna i Ryby

Ryby są bardzo wrażliwe i delikatne, dlatego bardzo łatwo je zranić. Ich empatyczność i skłonność do poświęceń sprawia, że zapominają o swoich potrzebach.

Panny za to bywają szczere aż do bólu, łatwo przychodzi im krytyka i ocenianie innych. W połączeniu z delikatnością i ugodowością Ryb – to przepis na toksyczny, niezdrowy związek!

Waga i Rak

Jedyne, co łączy te dwa znaki zodiaku, to zainteresowanie kulturą i sztuką. Niestety to jedyne punkty wspólne — Raki są emocjonalne i reagują z dużą impulsywnością, a że przy tym są bardzo wrażliwe, to zdarza im się to często. Są domatorami i kochają życie rodzinne.

Zodiakalnym Wagom tego wszystkiego brakuje, na czele z romantyzmem czy uczuciowością. Będą dostrzegać i doceniać, co zrobi dla nich Rak, ale szybko zrozumieją, że same potrzebują czegoś innego.

Źródło: glamour.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Komunikat Adama Niedzielskiego. Powiedział, co czeka nas w listopadzie i grudniu
    2. Przykry komunikat policji przed „Wszystkich Świętych” ws. cmentarzy
    3. Jak rozpoznać, że zbliża się śmierć? Organizm umierającego wysyła sygnały