Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku, które NIE potrafią żyć w związkach. Zmieniają partnerów jak rękawiczki
Agnieszka Kruk
Agnieszka Kruk 28.11.2018 18:28

Znaki zodiaku, które NIE potrafią żyć w związkach. Zmieniają partnerów jak rękawiczki

Znaki zodiaku
pexels.com @pixabay

Znaki zodiaku potrafią odkryć nawet najbardziej skrywane tajemnice. Astrologia pozwala nam znaleźć odpowiedzi na pytania, które nurtują nas już od dłuższego czasu. Zastanawiasz się, dlaczego nie możesz żyć w związku? Problem może leżeć w twoim dniu urodzenia.

Znaki zodiaku mają swoje wady i zalety. Zapewne znasz niejedną osobę, która zmienia swojego partnera jak rękawiczki. Niektórzy mogą mieć o niej niepochlebne zdanie, jednak przyczyną nie musi być jej rozwiązły styl życia. Niektóre znaki zodiaku mają już w genach wypisane szybkie związki i rozstania. Sprawdź, czy do nich należysz.

Znaki zodiaku, które często zmieniają partnerów

Waga

Te znaki zodiaku są dynamiczne, chętnie podejmują nowe wyzwania i są bardzo bystre. Ich związki szybko się zaczynają i szybko kończą, ponieważ Waga nie lubi stać w miejscu. Chęć próbowania coraz to nowych rzeczy odbija piętno na jej związkach, które nie mają prawa bytu na dłużej niż pół roku. Za swój cel w życiu stawiają sobie nowe wyzwania, dlatego nie kręci ich monotonia.

Ryby

Problem Ryb polega na tym, że ich uczucia nie są stałe. Osoby spod tego znaku zodiaku, mają wahania nastrojów i ciężko im czasami, realnie ocenić sytuację. Będąc w związku, szybko się w nim męczą, bo zaczynają dostrzegać wady partnera, które wcześniej nie były dla nich widoczne. W konsekwencji poszukują kogoś nowego, kto pozornie będzie lepszym kandydatem. Z czasem okazuje się, że również nie jest tym jedynym.

Byk

Byki są bardzo towarzyskie i chętnie poznają nowych ludzi. Te znaki zodiaku, są bardzo lubiane, a poczucie humoru jest ich największą zaletą. Niekiedy mają cechy przywódcze, co sprzyja ich perswazji. Byki nie muszą długo szukać drugiej połówki, bo ich osobowość jest na tyle pociągająca, że partnerzy przychodzą sami. Znając swoją wartość, niekiedy to wykorzystują i czerpią korzyści z nowych znajomości.

Znaki zodiaku, które nie potrafią żyć w związkach

Koziorożec

Te znaki zodiaku są bardzo emocjonalne i uczuciowe. Mimo że nie mówią o swoich dawnych związkach, to często je pamiętają. Trzymają emocje wewnątrz i są bardzo sentymentalne, co ma wpływ na ich kontakty damsko-męskie. Nie zawsze potrafią zaufać nowemu partnerowi i często uciekają od niego bez żadnego wyjaśnienia. Niekiedy strach przed porzuceniem, jest silniejszy niż zaufanie.

Strzelec

Chociaż Strzelce są bardzo ciepłe i serdeczne w gronie znajomych, to ich osobowość zmienia się w stosunku do bliższych mu osób. Wszystko za sprawą temperamentu, który czasami bywa zgubny. Nadpobudliwość i zazdrość, często prowadzą do braku kontroli nad własnymi emocjami. Koniec związku zazwyczaj nie jest kompromisowy, a osoby spod tego znaku zodiaku naprawiają złamane serce za pomocą nowych, bliskich znajomości.

ZOBACZ GALERIĘ:

via GIPHY

Waga nie lubi się nudzić, dlatego często zmienia swojego partnera, który dostarczy jej nowych wrażeń.

via GIPHY

Ryby bardzo często pochopnie podejmują decyzje, co nie jest dobre dla stworzenia stabilnego związku.

via GIPHY

Byki wykorzystują swoje atuty do nawiązywania nowych znajomości. Tracą na tym ich relacje damsko-męskie.

via GIPHY

Koziorożce są bardzo uczuciowe, a życiowe doświadczenia budzą w nich niechęć do tworzenia budowania nowych relacji.

via GIPHY

Strzelce to najbardziej zazdrosne znaki zodiaku. Nadpobudliwość często jest przyczyną zakończenia związku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego nie mam ochoty kochać się z mężem? Tłumaczymy
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Jak wyglądać blado? Dowiedz się, jak się pomalować