Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Znaki zodiaku i pieniądze. Które znaki zodiaku są mistrzami oszczędzania, a które są najbardziej rozrzutne?
Katarzyna  Kowalska
Katarzyna Kowalska 28.12.2018 14:32

Znaki zodiaku i pieniądze. Które znaki zodiaku są mistrzami oszczędzania, a które są najbardziej rozrzutne?

znaki zodiaku
Fot.unsplash.com @rawpixel

Znaki zodiaku. Pieniądze to dosyć kontrowersyjny temat. Zdecydowanie nie każdy chce o nich rozmawiać. Jeśli jednak zastanawiacie się, które znaki zodiaku mają tendencję do oszczędzania pieniędzy, a których gotówka raczej się nie trzyma, koniecznie zerknijcie poniżej!

Znaki zodiaku. Panna? Koziorożec? A może Skorpion? Który z tych znaków wie, jak postępować z pieniędzmi, by zapewnić sobie stabilne i spokojne życie? Który z nich wychodzi z założenia, że są na świecie większe wartości niż plik banknotów?

Znaki zodiaku, które potrafią i nie potrafią oszczędzać

Lew

Osoby spod znaku raka są uosobieniem odpowiedzialności. Nie są rozrzutni, a wszystkie wydatki dokładnie analizują. Przeszłość ich nie oszczędzała, dlatego teraz, nauczeni na błędach, robią wszystko, by pewne sytuacje się nie powtórzyły.

Rak

Rak to znak bardzo tajemniczy, zarówno prywatnie, jak i w kwestiach materialnych. Nie afiszuje się ze swoim bogactwem. Choć pozornie może się wydawać, że nie dysponują dużą gotówką, oni doskonale wiedzą, co, gdzie i ile odłożyć, by zapewnić sobie stabilną przyszłość.

Panna

Osoby spod znaku panny zazwyczaj cechują się dobrą umiejętnością odkładania pieniędzy, jednak nieraz już uległy, widząc niesamowite buty czy torebkę.

Waga

Osoby spod znaku wagi cenią sobie dobrobyt. Jedzenie w drogich restauracjach, wypady na koncerty, realizowanie swoich marzeń- na to wydają najwięcej pieniędzy. Znaki zodiaku. Wychodzą z założenia, że gotówka jest po to, by ją wydawać.

Skorpion

Skorpiony doskonale wiedzą jak obchodzić się z pieniędzmi. Potrafią doskonale wyważyć wydatki, rezygnując z tego, co na dany moment nie jest im niezbędne.

Koziorożec

Osoby urodzone na przełomie końca i początku roku zdecydowanie mają swoje za uszami. Wiedzą, że mają delikatny problem z odkładaniem zarobionej gotówki, jednak nigdy nie dadzą tego po sobie poznać. Jeśli na dany moment nie mają finansowej stabilności, rezygnują z wielu rzeczy. Nie dopuszczają do siebie możliwości pożyczania od kogoś pieniędzy. Są na to zbyt honorowi.

Strzelec

Strzelec to prawdziwy mistrz oszczędzania! Pieniądze, które zarobi, pospiesznie wpłaca na konto oszczędnościowe, by w przyszłości przeznaczyć je na większe inwestycje. Świetna postawa!

Ryby

Znaki zodiaku. Osoby urodzone na przełomie lutego i marca niestety borykają się z problemem odkładania gotówki. Choć skrzętnie planują swoje wydatki, często znajdują się w sytuacji „pod kreską”…

Baran

Znaki zodiaku. Barany to osoby, którym nie zależy na dobrach materialnych. Właśnie z tego powodu doskonale obchodzą się z pieniędzmi, myśląc przyszłościowo, a nie wydając je na bieżąco.

Bliźnięta

Każdy, kto urodził się na przełomie marca i kwietnia wie, jak dużą moc ma oszczędzanie. Barany przywiązują wagę do każdej złotówki, wiedząc, że nawet tak małe sumy mają ogromne znaczenie.

Byk

Byki mają swoje lepsze i gorsze momenty, jeśli chodzi o zarządzanie pieniędzmi. W jednym miesiącu udaje im się odłożyć naprawdę pokaźną sumkę, lecz kolejny nie jest już tak owocny. To osoby, które lubią zdobywać świat, próbować, poznawać- a wiadomo- takie rzeczy mają swoją cenę.

Wodnik

Wodnik nigdy nie krył się z tym, że lubi wydawać pieniądze. Jest bardzo hojny w stosunku do innych ludzi, nie ma problemu z tym, by pożyczyć komuś daną sumę, wkrótce zupełnie o tym zapominając. Znaki zodiaku. Jego dobroduszność często doprowadza go do skrajnych sytuacji materialnych. Jednak on się tym nie przejmuje. Wie, że w życiu są ważniejsze wartości niż pieniądze.

Jak pewnie sami zauważyliście, wśród nas są osoby, które do oszczędzania przywiązują sporą wagę. Są również takie, którym na pieniądzach nie zależy. Pamiętajcie, że odkładanie nawet małych sum ma znaczenie!

Znaki zodiaku. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Znaki zodiaku

Osoby spod znaku wagi lubią opływać w luksusy. Gdy tylko trafia im się dodatkowa gotówka, przeznaczają ją na przyjemności.

Znaki zodiaku

Ryby mają spory problem z oszczędzaniem. Choć początkowo starają się trzymać ułożonego przez siebie planu odkładania pieniędzy, nie zawsze im to wychodzi…

Znaki zodiaku

Strzelce to osoby pokorne, które zwracają uwagę na każdy wydany grosz. Cenią sobie stabilną sytuację finansową, stąd potrzeba oszczędzania.

Znaki zodiaku

Barany kierują się dewizą, iż pieniądze nie są w życiu najważniejsze. Miłość, przyjaźń, uczciwość- to wartości, które mają dla nich największe znaczenie.

Znaki zodiaku

Waga to urodzeni odkrywcy. Gonią za marzeniami, realizują swoje plany i cele, poświęcając na to spore sumy. Wiedzą, że chwilowy brak pieniędzy nie może równać się z tym, co przeżyli.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku, które idealnie do ciebie pasują. Z kim stworzysz udany związek?
  2. Inspirujące cytaty i znaki zodiaku. Który cytat powinien być twój w 2019?
  3. Znaki zodiaku o wielkim SERCU. To prawdziwe diamenty!