Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Żona Rutkowskiego pozazdrościła mu oryginalnej fryzury? Jej nowe włosy wywołały wielkie poruszenie, przecieramy oczy ze zdumienia
Kinga Majewska
Kinga Majewska 06.07.2020 00:38

Żona Rutkowskiego pozazdrościła mu oryginalnej fryzury? Jej nowe włosy wywołały wielkie poruszenie, przecieramy oczy ze zdumienia

Maja Rutkowska
Fot. instagram.com/majaplich

Żona znanego detektywa, po epidemii koronawirusa postanowiła coś zmienić, więc zmieniła kolor i uczesanie włosów. Czy to jedna z tych kobiet, która zmienia fryzurę na nowy etap w życiu? Ciężko przewidzieć, ale jedno jest pewne. Wiemy, kto jest jej idolem.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego prawdopodobnie postanowiła wyjść z cienia swojego męża i zmieniła swój styl uczesania. Kobieta postawiła na równie fantazyjne rozwiązanie, co jej znany mąż detektyw. Nie możemy wyjść ze zdumienia nad jej oryginalną fryzurą. Mamy pewne przypuszczenia, kim się inspirowała.

Żona Rutkowskiego zmienia image

Maja Rutkowska, żona znanego detektywa, to jedna z tych kobiet, które nie lubią stać w cieniu męża. Jak jedna z wielu, stwierdziła, że po lockdownie spowodowanym koronawirusem, należy jej się zmiana, która wprowadzi powiew świeżości w jej życiu.

Wśród niektórych, jej nowa fryzura budzi pewne wątpliwości, inni zaś twierdzą, że wygląda przepięknie. Myślicie, że bujnej czerwonej czupryny pozazdrościła samemu Michałowi Wiśniewskiemu? Bardzo możliwe.

  1. Była na samym szczycie, kochała ją cała Polska. Trudno uwierzyć, jak skończyła Maryna z „Janosika”
  2. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  3. Wielka tragedia. Niestety, nie żyje Robert Rogalski, cała Polska we łzach

Pokwarantannowe metamorfozy gwiazd

Kwarantanna wywołana koronawirusem w Polsce była prawdziwą udręką dla wielu polskich gwiazd. Wśród najbardziej narzekających na duże odrosty czy brak możliwości zrobienia sobie medicure znalazła się m.in. Małgosia Rozenek.

Od razu po zniesieniu obostrzeń, jako pierwszy udał się za to do fryzjera sam Lech Wałęsa, który zaliczył niemałą wpadkę w salonie. Do grona osób, które przeszły pokwarantannową metamorfozę postanowiła dołączyć także żona Rutkowskiego. Sami oceńcie, jak wygląda w nowych włosach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Żona Rutkowskiego przeszła metamorfozę.

żona

Kobieta tym razem postawiła na ognistą czerwień.

żona

Jak podoba się wam Maja Rutkowska w nowym wydaniu?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Według policji na wiecu Andrzeja Dudy uczestniczyło za dużo osób. Organizatorzy dwóch zgromadzeń mogą ponieść bardzo poważne konsekwencje?
  2. Skandal nad Morskim Okiem. Zdruzgotani turyści muszą zawracać
  3. Mały Henryk to prawdziwa kopia taty. Radosław Majdan pokazał swoje zdjęcia z dzieciństwa, identyczni
  4. Ministerstwo Zdrowia interweniuje. Chodzi o Andrzeja Strzeleckiego, niewiarygodna decyzja
  5. Policja już postawiła zarzuty i domaga się kary. Chodzi o wiec Andrzeja Dudy
  6. Apel policji do właścicieli psów. Każdy powinien go przeczytać

Źródło: fakt.pl