Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Andrzej Grabowski jest poruszony śmiercią Ryszarda Kotysa. Dodał krótki i wymowny wpis
Damian Witon
Damian Witon 29.01.2021 11:20

Andrzej Grabowski jest poruszony śmiercią Ryszarda Kotysa. Dodał krótki i wymowny wpis

Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Andrzej Grabowski wraz z Ryszardem Kotysem przez lata tworzyli duet, który bawił, ale też zmuszał do refleksji miliony Polaków, oglądających niezwykle popularny serial emitowany przez telewizję Polsat pod tytułem „Świat według Kiepskich”. Grabowski wcielał się w rolę Ferdynanda Kiepskiego, Kotys odgrywał kultowego Paździocha.

Niestety dnia 28 stycznia 2021 roku Ryszard odszedł w wieku 88 lat, pozostawiając nam wspaniałe wspomnienia i bogaty dorobek artystyczny. Andrzej Grabowski bardzo przeżył śmierć Kotysa. Opublikował krótki, lecz bardzo wymowny wpis, w którym żegna przyjaciela z planu.

Andrzej Grabowski umieścił wymowny wpis na Instagramie

Setki wspólnych odcinków serialu Świat według Kiepskich” oraz niegasnąca pasja do aktorstwa połączyły dwóch genialnych artystów, do jakich bez wątpienia zaliczyć możemy Andrzeja Grabowskiego i Ryszarda Kotysa.

Trudno się zatem dziwić, że odejście kultowego Paździocha serialowy Ferdek przeżył bardzo mocno. Grabowski umieścił wymowny wpis na swoim Instagramie, który pokazuje żałobę po odejściu bliskiego mu aktora.

Pod wpisem szybko wylała się fala komentarzy fanów kunsztu aktorów oraz serialu, w którym mieli okazję grać przez lata. Poniżej przytaczamy kilka z nich.

andrzej grabowski fot. Instagram[/caption]

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: